HCG düşmesi

dlpmmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2023
17
8
30
Sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum Perşembe günü hamile olduğumu öğrendim adetimden 3 gün geçmişti Perşembe günü test yaptırdım HCG 232 çıkmıştı akşam biraz kanama ve lekelenme oldu pembemsi ve kahverengi gibi acile gittik doktor baktı tutunma lekelenmesi kanaması dedi progesteron verdi fakat HCG 147 ye düşmüş bol bol su iç ve dinlen dedi pazartesi yani yarın kadın doğuma gideceğim daha önce böyle bir durum ile karşılaşan var mı

HCG testi yaptılar muayene olarak kanamamı kontrol ettiler yani ne kadar kan geliyor diye
Hcg düşmesi demek düşük demek ilk gebeliğimde kanama oldu betama baktı doktor düşüş gördü sağlıksız gebelik dedi işk gebeliklerde olduğunu söyledi sizde daha kese gözükmemiştir ama beta değerinin düşmesi iyi değil ilk defa pozitif bakan bir doktor duydum ki doktorlar hep negatif bakarlar gebeliklerdeki bu gibi durumlara inşallah doktorun dediği gibi normal bişeydir ve ilaç iyi gelir

Testteki değeri görüp bunu söylemesi çok garip. Düşen değer hiçbir zaman sağlıklı gebelik olmuyor maalesef 😔
Yarın kadın doğum doktoruna gideceğim inşallah güzel haberler alırım daha önce 2 testi mi merkez hastanede yaptırmıştım akşam ki testi ilçe Hastanesi'nde yaptılar testler farklılık mi gösteriyor anlayamadım

Yarın kadın doğum doktoruna gideceğim inşallah güzel haberler alırım daha önce 2 testi mi merkez hastanede yaptırmıştım akşam ki testi ilçe Hastanesi'nde yaptılar testler farklılık mi gösteriyor anlayamadım
Şuanda lekelenmede durdu plogesteron verdi birde ilk gittiğim doktor folik asit vermişti onları kullanıyorum

Farklı merkezlerde değerlerin farklı çıkma durumu olabiliyor. Bence aynı merkezde yaptırdıklarını karşılaştırmak mantıklı. Daha önce bir arkadaşın da kimyasal gebelik geçirdiğini düşünmüştük ama değilmiş, laboratuvar farklılığından kaynaklıymış. Bence ümidini kaybetme en son nerede test yaptırdıysan bu akşam bir daha yaptır. İnşAllah yükseldiğini görebilirsin

İlk gebeliğim ve biraz sol tarafımda ağrı var çok stresli bir durum zaman geçmiyor 😢
Merhabalar. Bende seninle aynı durumdayım canım. Bende birazdan şehir Hastanesi'ne gideceğim kan vercem muayene Olcam. Seni muayene ettiler mi ne yapıyorlar 😊😔 gebelik devam ediyor mu senin ne durumdasın. İnşallah iyisindir

Merhabalar. Bende seninle aynı durumdayım canım. Bende birazdan şehir Hastanesi'ne gideceğim kan vercem muayene Olcam. Seni muayene ettiler mi ne yapıyorlar 😊😔 gebelik devam ediyor mu senin ne durumdasın. İnşallah iyisindir
Geçmiş olsun canım inşallah kötü bir şey yoktur detaylı muayene edemiyorlar canım sadece lekelenme nasıl hangi renk vs ona bakıyorlar hem acil doktoru hemde doğumhanede ki doktor olumsuz konuşmadı bana yarın kadın doğuma gideceğim çok stresliyim senin de HCG mi düştü muhakkak haber et merak ettim

Geçmiş olsun canım inşallah kötü bir şey yoktur detaylı muayene edemiyorlar canım sadece lekelenme nasıl hangi renk vs ona bakıyorlar hem acil doktoru hemde doğumhanede ki doktor olumsuz konuşmadı bana yarın kadın doğuma gideceğim çok stresliyim senin de HCG mi düştü muhakkak haber et merak ettim
Hcg düştü mü bilmiyorum daha şimdi kan verdim bir buçuk saate çıkacak canim

X