HCG düşmesi

Kızlar 2024 hamiş ve hamiş adayları diye grup açtım gelin siz de

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 15
Canım nerdesin ne yaptın merak ettim seni. Gittin mi doktora
Merhaba canım malesef kimyasal gebelikmiş dün doktora gittim HCG 87 ye düşmüş ilk gebelikte olabiliyor dedi doktor cumartesi gecesi acile gittiğimi progesteron verildiğini umutlu olduğumu söyledim kabullenemedim ama maalesef doktor düşecek ve vücudundan atılacak dedi

Merhaba canım malesef kimyasal gebelikmiş dün doktora gittim HCG 87 ye düşmüş ilk gebelikte olabiliyor dedi doktor cumartesi gecesi acile gittiğimi progesteron verildiğini umutlu olduğumu söyledim kabullenemedim ama maalesef doktor düşecek ve vücudundan atılacak dedi
Hadi yaaa 🙄 canın sağolsun . Gene olur Allah'ın izniyle. Adetin kaç gün geçmişti . En son değerin kaçtı canım benim..

Adetim 5 gün geçmişti ilk değerim 232.43 tü 147 ye düştü en son dün gittiğimde 87 di canım
Olsun hiç canıni sıkma. Vardır bunda da bir hikmet. Daha sağlıklı daha hayırlısını versin sana rabbim. Duanı eksik etme. 💞🌺

Gruba gel sende. Hamiş ve hamiş adayları 2024 e ordan yazisiriz. Moral olur sana da

Olsun hiç canıni sıkma. Vardır bunda da bir hikmet. Daha sağlıklı daha hayırlısını versin sana rabbim. Duanı eksik etme. 💞🌺
Allah razı olsun canım doktor 45 gün ara verin sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi hayırlısı vücut kendini hazırlıyor falan dedi bilmiyorum kafam çok karışık

X