Hcg filmi sonrası gebelik planlayanlar :)

Ohaaa çok ucuz ben ankarada yaşıyorum sadece bir doktora sordum 20 bne yapıyordu bu fiyatı duyunca şuan çok şaşırdım bedava resmen
Merhaba 🌸 Ben de 22 kasımda yaptırdım. Anestezili 4600 lira. 20 bin inanılmaz pahalıı. Doktorumun kendisi yaptı. Çıktıktan sonra iki gün çok kanamam oldu. İlk yarım saatte şiddetli bir adet ağrısına benzer ağrı oldu. Ağrı kesici iğne ile kesildi ve sonra sızı şeklinde devam etti. Umarım gebe kalmama yardımcı olur.

Bu arada hsg sulu ultrasron dimi. Baska bir ismi daha var. Ben henuz sonuclari almadim bir kac gune cikiyormus.bende ordan sonuclari aldiktan sonra ozel bir doktor ariyordum seda hanimdan memnunmusunuz
Sulu ultrason baska birsey ultrasonla rahim icine sivi verilerek bakiliyor hsg ise ameliyathanede cogu zaman anesteziyle kontrast madde verilerek tüplerin durumuna bakılıyor

Merhaba 🌸 Ben de 22 kasımda yaptırdım. Anestezili 4600 lira. 20 bin inanılmaz pahalıı. Doktorumun kendisi yaptı. Çıktıktan sonra iki gün çok kanamam oldu. İlk yarım saatte şiddetli bir adet ağrısına benzer ağrı oldu. Ağrı kesici iğne ile kesildi ve sonra sızı şeklinde devam etti. Umarım gebe kalmama yardımcı olur.
Siz nerde yaptırdınız acaba

Maalesef bu ay olmadı. Hsg sonrası çok kanamam olmuştu ve kurulukta yaşadım. Olmasını hiç beklemiyordum zaten. Yine bu ayda eşimde varikosel olduğunu öğrendik. Sanırım eşim sebepli olmuyor 2 senedir 😪
Çok fazla stres yapmayın düşünüp stres yaptığınız zaman daha zor oluyor aslında iki taraf içindi bende aynı şekildeyim de artık hiçbir ilişkiye girerken bebek için değil kendimiz istediğimiz için yapıyoruz aynı şeyi sizede öneririm ve nasip çok önemli birşeydir umarım olur herkesin herşey gönlünce olsun

Çay koyun tekrar başlıyoruz :))
Bende de gebelik oluşmadı tekrar muayene oldum femare kullanmaya başlayacağım gelişmeleri tekrar yazarım kader arkadaşlarım💐

Bende de gebelik oluşmadı tekrar muayene oldum femare kullanmaya başlayacağım gelişmeleri tekrar yazarım kader arkadaşlarım💐
Merhaba bende Çerkezköydeyim optimed Funda hanıma gidiyorum sürecimizde hemen hemen aynı gidiyor kasım ayında hsg çektirdim bende o ay adet oldum bu ay da adetime 2 gün kaldı yumurtlama günlerimi değerlendirdim bekliyorum

Bende de hormonlarımda sorun yok ama ultrasonda pcos görüntüsü olduğunu söyledi doktorum hsg çekilmeden önce 3 kez klomen ve çatlatma iğnesi denedik ama maalesef olmadı hsg sonucumda temiz çıktı çok şükür

Bende femare kullandım kasımın 7sinde çatlatma iğnesi oldum ama dediğim gibi negatifti ve zaten 36 saat sonra olması gereken ilişkiye birebirde uymadım, Kasımın sonunda tekrar başlayalım denildi bu kez planlama bana uymadığı için gidemedim aralık reglimde tekrar başladım femara kullanacağım 5 gün çarşamba kontrolüm var bakalım ☺️
Bende de hormonlarımda sorun yok ama ultrasonda pcos görüntüsü olduğunu söyledi doktorum hsg çekilmeden önce 3 kez klomen ve çatlatma iğnesi denedik ama maalesef olmadı hsg sonucumda temiz çıktı çok şükür

Memnun musunuz doktorunuzdan
Ben çok memnun kalamadım canım Seda hanıma gitmeyi düşünüyorum bende bu ay da olmazsa Funda hanım rahim filminden sonra 6 ay kendiliğinden olmasını bekleyelim dedi ama zaten rahim filmim temiz çıktı benim sorunum yumurta gelişmemesi o yüzden boş beklemek istemiyorum

Bende femare kullandım kasımın 7sinde çatlatma iğnesi oldum ama dediğim gibi negatifti ve zaten 36 saat sonra olması gereken ilişkiye birebirde uymadım, Kasımın sonunda tekrar başlayalım denildi bu kez planlama bana uymadığı için gidemedim aralık reglimde tekrar başladım femara kullanacağım 5 gün çarşamba kontrolüm var bakalım ☺️
Bana üç klomen denedi femera hiç vermedi yani bu da ilginç neden başka tedavi denemedi bir de senin amh değerine bakıldı mı bana hormon tahlili yaptı ama amh bakmadı o da kafamı karıştırdı

Ben çok memnun kalamadım canım Seda hanıma gitmeyi düşünüyorum bende bu ay da olmazsa Funda hanım rahim filminden sonra 6 ay kendiliğinden olmasını bekleyelim dedi ama zaten rahim filmim temiz çıktı benim sorunum yumurta gelişmemesi o yüzden boş beklemek istemiyorum
Benimde temiz çıktı bende de pcos var ama düzenli regl oluyorum bakalım bekliyorum

Çok zor gerçekten çok umutluydum bu ay yumurtlama ve çatlamayı görmüştüm değerlendirdim şimdi test yaptım yine negatif
Tecrübeleniyoruz, kıymetini anlıyoruz, sınanıyoruz :) vardır rabbimin bir bildiği 🌹
Kaç yaşındasınız ve evleneli ne kadar oldu :) merakımdan soruyorum
Ben 27 yaşında ve 6 yıllık evliyim.

X