El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

talin ablacım çok sveindim bu işi ticarete döküp para kazanırsan çok mutlu olurum senn adına da:KK66: ee fikir annemissin ne de olsa :)

bu peceteleri nerden alıyorsunuz burda böyle güzeller yok ki

canım orası neresi bilmiyorum ama burada yani istanbulda her yerde bu tür peçeteleri bulmak mümkün
selpağın belli bir kolleksiyonu var zaten..selpak marka peçeteler güzel
ama onun dışında yabancı markalarda peçeteler de var bazı yerlerde satılan
büyük migroslara,tepe home'a,carefoor£a filan bakmanı tavsiye ederim

öpüyoruma.s.

talin gene döktürmüş.sabunlar o kadar çok hoşuma gittiki yapıp iş arkadaşlarına hediye ettim.
çok beğendiler şimdi bende mum yapmak istiyorum.

ellerini sağlık ğenelde tükeden bir toplum oldugumuz icin böyle seyleri görünce seviniyorum aslında tüm kadınlar böyle seyler üretse hem eve katkı olur hemde sıkıntı stresten kurtulmus olur

canım sabunları ve mumları kendinmi yapıyorsun bu tekniği bende yaptım çok ama sabun yapmak çok pis bir iş bilirsin yapıyorsan şimdi peçeteyi farklı yerlerde kullanıyorum çok güzel şeyler üretmişsin tebrikler.

yesilkurbağa nerde kullanıyorsun bu tekniği merak ettim.

gerçekten çok harika hemen yapmak istiyorumm kolaydır inşallah bana göre ama kullanmak için değildir heralde çünkü üstündekiler çıkmazmı merak ettimm gerçi kıyamaz insan el yıkamaya

canım sabunları ve mumları kendinmi yapıyorsun bu tekniği bende yaptım çok ama sabun yapmak çok pis bir iş bilirsin yapıyorsan şimdi peçeteyi farklı yerlerde kullanıyorum çok güzel şeyler üretmişsin tebrikler.

canım hayır sabun ve mumları ben yapmıyorum.hazır alıyorum
eminim sabun yapmak zahmetli bir iştir ama ben hiç denemedim de zaten
ayrıca teşekkür ederim herkese güzel yorumlarınız içina.s.

kızlar zaten bu peçeteler genelde tepsi boyamak için filan kullanılıyormuş.geçenlerde bu tür hobilerin öğretildiği bir cd geçti elime ve oradan harika şeyler öğrendim
bu tür şeylerle uğraşmak gerçekten çok güzel.insanın yaratıcılığını genişletiyor ,stresini alıyor ve çok da zevkliii

hepsı bırbırınden guzel olmus..a.s.
ellerınıze saglık..Şeniz
yarın hemen bende yapıcam :dance:

ayyy talincim cok tesekkur ederim bu fikri verdigin icin masallah tum kadinlar kulubu harekete gecmis sabun suslemis:roflol: ben gec kaldim sanirim ,coktandir girmiyodum dolasirken gordum cok guzel olmus ,banyomu fistik yesil yapmak istiyodum ,yaptigin sepetteki yesil sabunlar cok guzel ,
ben fransada kaliyorum senin simli uhu dedigin resmini gordum ama burda bulabilirmiyim bilmiyorum yarin sorcam ,egerki o olmazsa aceba simli kalemler oluyo onlar olurmu ,guzel gosterirmi ,insallah blurum yaparimda bende resmini eklerim tekrardan tesekkeuler herkesin emegine saglika.s.a.s.a.s.a.s.

ayyy talincim cok tesekkur ederim bu fikri verdigin icin masallah tum kadinlar kulubu harekete gecmis sabun suslemis:roflol: ben gec kaldim sanirim ,coktandir girmiyodum dolasirken gordum cok guzel olmus ,banyomu fistik yesil yapmak istiyodum ,yaptigin sepetteki yesil sabunlar cok guzel ,
ben fransada kaliyorum senin simli uhu dedigin resmini gordum ama burda bulabilirmiyim bilmiyorum yarin sorcam ,egerki o olmazsa aceba simli kalemler oluyo onlar olurmu ,guzel gosterirmi ,insallah blurum yaparimda bende resmini eklerim tekrardan tesekkeuler herkesin emegine saglika.s.a.s.a.s.a.s.

merhaba canım.çok teşekkür ederim
banyolar için gerçekten güzel bir dekor oluyor sabunlar.kokuları da güzel olunca daha da güzel oluyor tabii.hem mis gibi kokuyor banyolar hem de güzel bir görüntü oluşuyor
pırıltılı sim uhulara gelince türkiyede olduğuna göre fransada hayli hayli bulabileceğini düşünüyorum.simli kalemlerin aynı işlevi görebileceğini sanmıyorum.ucu sivri olduğu için peçetelere zarar verip yırtılmasına sebep olabilir
umarım bulursun
sevgilera.s.

arkadaşlar uzun süredir bu siteyi takip etmeme rağmen üye olmak kısmet olmamıştı.bu sabunlar beni cezbetti.evde yaptım bilmiyorumm nasıl oldu..fikri veren talin arkadaşımıza teşekkürler.farklı teknikler varsa öğretmeni bekliyoruz.tepsiye falan uygulanıyor demişsin merak ettim valla...sabun-mum derken ev dolup taşacak.bide bu peçeteler anacım bitmek bilmiyo..resim ekleyemedim yaa:1no2:

mrb talincim bisey sorcam aceba ,kendi resimlerimizde mum uzerine yapabilirmiyiz ,normal resim degil ama fotokopi kagidindan kesip yapsak aceba olurmu diye dusundum ,illlaki pecetemi olcak baska bisey olabilirmi mesela

mrb talincim bisey sorcam aceba ,kendi resimlerimizde mum uzerine yapabilirmiyiz ,normal resim degil ama fotokopi kagidindan kesip yapsak aceba olurmu diye dusundum ,illlaki pecetemi olcak baska bisey olabilirmi mesela

canım ben fotograf değil de oğluma aldığım rengarenk elişi kağıtlarıyla kelebek delgeçlerden kelebek şekilleri çıkarttım.resim ekliycem şimdi
ama dediğin gibi kendi fotomuzu da incelterek tek kat halinde koyabılırız tabi..ince olması gerekiyor çünkü

işte delgeçlerden çıkarttığım şekillerle süslediğim mumlar

resim289oi8.jpg

resim298tk4.jpg

bakın kızlar minik çiçek desenli sabunlar buldum çok uygun fiyata
ve bunları sadece simle boyadım

resim300et6.jpg

arkadaşlar uzun süredir bu siteyi takip etmeme rağmen üye olmak kısmet olmamıştı.bu sabunlar beni cezbetti.evde yaptım bilmiyorumm nasıl oldu..fikri veren talin arkadaşımıza teşekkürler.farklı teknikler varsa öğretmeni bekliyoruz.tepsiye falan uygulanıyor demişsin merak ettim valla...sabun-mum derken ev dolup taşacak.bide bu peçeteler anacım bitmek bilmiyo..resim ekleyemedim yaa:1no2:

canım çok teşekkür ederim

resaim ekleme konusunda buradan yardım alabılırsın

http://www.kadinlarkulubu.com/foruma-imzaya-ve-avatara-resim-ekleme-t70065/index.html

X