El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

talinciğim harikalar yaratmışsın valla eline sağlık.mumların desenleri baya baya ağır olmuş.çok zorlamıştır seni fisfisfis bu arada bu son mumları verniklemi yapıştırdın :uhm:

allah işlerini rast getirsin.kazançlı ve zevkli satışlara.s.

daha önce teşekkür etme fırsatım olmadı.. burada gördüğüm sabunlardan kardeşime yapmayı öğrettim. teknoloji tasarım dersinde yaptı, birde kutu kapladı.. tabiki 100 aldı.
a.s. teşekkürler.

talinciğim harikalar yaratmışsın valla eline sağlık.mumların desenleri baya baya ağır olmuş.çok zorlamıştır seni fisfisfis bu arada bu son mumları verniklemi yapıştırdın :uhm:

allah işlerini rast getirsin.kazançlı ve zevkli satışlara.s.

teşekkür ederim canıma.s.
evet vernikle yapıyorum mumları çünkü çok büyükler ama çok dikkat etmek gerekiyor çünkü vernik yırtabılıyor peçeteleri.sürmek gerçekten zor oluyo

sevgilera.s.

talincim ellerine sağlık hepside muhteşem,çok beğendim.
ayrıca satışada başlamıssın cnm,boll kazançlar.
bende heveslendim bi yapayım bakalım nasıl olacak.seninkiler kadar güzel yapamam ama denicem:))
bir sorum olacak.bu pırıltılı tutkalı bir fırça yardımıylamı sürüyoruz peçeteye cnm?

talincim ellerine sağlık hepside muhteşem,çok beğendim.
ayrıca satışada başlamıssın cnm,boll kazançlar.
bende heveslendim bi yapayım bakalım nasıl olacak.seninkiler kadar güzel yapamam ama denicem:))
bir sorum olacak.bu pırıltılı tutkalı bir fırça yardımıylamı sürüyoruz peçeteye cnm?

öncelikle pırıltılı olan tutkal değil uhu
bu pırıltılı uhular da tüplerle satılıyo zaten kırtasiyelerde
normal uhuyu kullandığımız gibi kullanıyoruz yani

resim0008rb5.jpg
resim0009gg0.jpg

resim0010nw7.jpg
resim0011gn9.jpg

Bunlarda benden....

evet vernikle yapıyorum mumları çünkü çok büyükler ama çok dikkat etmek gerekiyor çünkü vernik yırtabılıyor peçeteleri.sürmek gerçekten zor oluyo

sevgilera.s.

talincim sprey vernik kullansak nasıl olur acaba? fisfisfis

verniği sabunlarda da kullanabiliriz değil mi???

canım kullanabilirsin tabi ama tercih etmemeni öneriririm çünkü vernik peçeteleri çabuk yırtıyor.ojeyle sabunları yapıştırmsak zaten kolay oluyor
sonuçta sabunlar küçük zaten
ama yine dene istersen
sen bılırsın
sevgilera.s.

yarın gidip malzemeleri alıcam ve hemen yapıcam.yaptığım sabunların resmini çeker koyarım inşallah

arkadaşım çok güzel yapmışın ama ne oluyor bunlar sonra kullanınca kalkar dimii süsleriiiiii

arkadaşım çok güzel yapmışın ama ne oluyor bunlar sonra kullanınca kalkar dimii süsleriiiiii

canım bir tane küçük mum yaptım denemelik ve sonra da yaktım
çünkü ben de senin gibi ne olacağını bılmıyordum yandığında.e oje var,sim var,peçete var
ya alev alırsa patlarsa dedim:roflol:
ama hiçbirşeycikler de olmadı.hatta etrafındaki peçete kaldı mum sadece içten yandı
a.s.

talincim ellerine sağlık yeni gördüm topiğini :)
çokkkk şeyler kaçırmışım:KK43:
hemen yapıcam bende çokkk güzeller
inşallah beceririm:)

talin canim sayende birsuru sabun yaptim ,ama ev hep pecete oldu sadece icinden bitane kullaniyorum digerleri kaliyo ,degisik modellerde ayri ayri olsa daha guzel olcak ama olsun yinede arkadaslarima hediye bile yapacam ,tekrardan tesekurler

X