El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

cokkkk super olmus ellerınıze,emegınıze saglık.a.s. bu resımler pecete degılde bı dergıden sevtıgımız yada cıktı aldıgımız resımlerde olabılırmıı.pecetenın kagıdının ınce olmasının bı etkısı varmı? sadece ojeylemı yapıstırabılırız dekupaj tutkallarıyla yapıstırabılırmıyız.
ben bı anaokulunda gamyoncuiremsuel sanatları ogretmenlıgı yapıyorum bu sabunlardan ogrencılerıme yaptırmak ıstıyorumda...a.s

canım ben bugüne kadar hep oje kullandım
mumları tutkalla da yapıştırdım kolay olsun diye ama başka yapıştırıcılar işe yarar mı doğrusu bılmıyorum
peçetelerin kullanılma sebebi de ince oluşu
kalın bir kağıt kullanırsan buyuk ihtimalle sabunlar tutmayacaktır
peçetenin bile 2 katını soyuyorsun incelsin diye
ama istersen dene tabiyerimseniben

sevgilera.s.

talin ve arkadaşlar ben talinin yükledği hiç bir resmi göremiyorum meraktan çatladım ya ben neden göremiyorum 1 ci sayfadan ihtibaren tek tek baktım yok görünmüyo

kızlar ben de göremıyorumkafamçokkarıştı

bilgi alıp yazarım size tekrar
umarım geçici bir durumdura.s.

kızlar şöyle yaparsanız görünüyo

COLOR]

aradaki mor kısmı kopyalayın yeni pencereye yapıştırın bukadar.,

şu şekilde olan linklerede

http://www.kadinlarkulubu.com/4247004-mesaj528.html

sağtıklayın mause ile yeni sekmede yada yeni pencerede aç deyin

gene şöyle link çıkacak

COLOR]

yine sadece mor kısmı yeni pencereye yapıştırın ve girin bu kadar..

bu arada ellerine sağlık hepsi birbirinden güzel çok beğendim paylaştığın içinde teşekkürler...

teşekkür ederim canım
zaten ben de arkadaşlarımdan öğrendim
bu fotoları görememe durumu geçici bir durummuş
şu anda site taşınma aşamasında olduğu için böyle bir aksaklık olmuş
ama düzelecekyerimseniben

sevgilera.s.

gerçekten de çok hoş görünüyorlar.bende deneyeceğim ilk fırsatta emeğine sağlık.

kafamçokkarıştı
canım ben bugüne kadar hep oje kullandım
mumları tutkalla da yapıştırdım kolay olsun diye ama başka yapıştırıcılar işe yarar mı doğrusu bılmıyorum
peçetelerin kullanılma sebebi de ince oluşu
kalın bir kağıt kullanırsan buyuk ihtimalle sabunlar tutmayacaktır
peçetenin bile 2 katını soyuyorsun incelsin diye
ama istersen dene tabiyerimseniben

sevgilera.s.

canımm ben kucuk bı deneme yaptımm kullandıgımız sabunu kurutup ustune resımdekı (ınsallah resımlerı yukleyebılmısımdır) plastık tutkal dan surdum tutkal kurumadan a4 kagıdına kızdıgım kucuk cıceklı kagıdı yapıstırdım..kagıdın ustune tekrar tutkal gectım tutkal kuruyunca elımdekı tek kırmızı sımlı yapıstırıcıyla boyadım..ortadakı renk altta kalan keçeli boyaa.tabı cıcegın cevresını kesmeyı akıl edemedıgım ıcın sabunda a4 ızı bellı oluyorr..

Eklentiler

• $ebruzen-0048A.jpg
    $ebruzen-0048A.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 34
  • $ebruzen-0049A.jpg
    $ebruzen-0049A.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 32
kafamçokkarıştı

canımm ben kucuk bı deneme yaptımm kullandıgımız sabunu kurutup ustune resımdekı (ınsallah resımlerı yukleyebılmısımdır) plastık tutkal dan surdum tutkal kurumadan a4 kagıdına kızdıgım kucuk cıceklı kagıdı yapıstırdım..kagıdın ustune tekrar tutkal gectım tutkal kuruyunca elımdekı tek kırmızı sımlı yapıstırıcıyla boyadım..ortadakı renk altta kalan keçeli boyaa.tabı cıcegın cevresını kesmeyı akıl edemedıgım ıcın sabunda a4 ızı bellı oluyorr..

sabunun üstündeki kağıt çok hoş durmamış bence canım ya
sabundan çok ayrı bir beyazlıkta ve kaba durmuş sanki
peçete sabunla bir oluyo yapışıyo iyice
kağıtta böyle birşey mümkün olmamış tabi
ayrıca kağıdın birkaç gün sonra sabundan ayrılma durumu olur mu onu merak ettim doğrusufisfisfis
eline sağlık a.s.

talincigim cok güzel olmuşlar ellerine saglık bende yaptım ve görenlerin cok hoşuna giti hatta 2 tanesini bugün misafir olarak gelen bi tanidigıma hediye bile ettim.ben senin o sepetlerden burada bulamadım ama farklı bi yapıda sepet buldum elyaf ve tül ile kombine etmeye calıştım nasıl olmuş

talincigim cok güzel olmuşlar ellerine saglık bende yaptım ve görenlerin cok hoşuna giti hatta 2 tanesini bugün misafir olarak gelen bi tanidigıma hediye bile ettim.ben senin o sepetlerden burada bulamadım ama farklı bi yapıda sepet buldum elyaf ve tül ile kombine etmeye calıştım nasıl olmuş

canım sanırım foto eklemedin
göremıyorum ben:uhm:

thpix.gif]
buda yakından olanı.bebekle böyle oluyo talinciğim.bebişim biraz huysuzda bugün

sabunun üstündeki kağıt çok hoş durmamış bence canım ya
sabundan çok ayrı bir beyazlıkta ve kaba durmuş sanki
peçete sabunla bir oluyo yapışıyo iyice
kağıtta böyle birşey mümkün olmamış tabi
ayrıca kağıdın birkaç gün sonra sabundan ayrılma durumu olur mu onu merak ettim doğrusufisfisfis
eline sağlık a.s.

evet kagıt hos durmedı ama cıcegın etrafından kesılırsee guzel duru dıye dusunuyorum.aklıma gelenı o an yapan bırısıyım evde sabun peçete ve renklı sımlı yapıstırıcıda yoktuu sadece eskıden kalma kırmızı reklı vardı cok merak ettıgım ıcın hemencecık yaptımm.senınkıler kadar guzel olmasını beklemıodum zaten..bunları zaten anasınıfı ogrencılerıne faaılyet olrak yaptırmayı dusunuyorum..kagıt sabundan ayrılmıyo kenarını tırnagımla denedım yınede ayrılmadıı.kıb

evet kagıt hos durmedı ama cıcegın etrafından kesılırsee guzel duru dıye dusunuyorum.aklıma gelenı o an yapan bırısıyım evde sabun peçete ve renklı sımlı yapıstırıcıda yoktuu sadece eskıden kalma kırmızı reklı vardı cok merak ettıgım ıcın hemencecık yaptımm.senınkıler kadar guzel olmasını beklemıodum zaten..bunları zaten anasınıfı ogrencılerıne faaılyet olrak yaptırmayı dusunuyorum..kagıt sabundan ayrılmıyo kenarını tırnagımla denedım yınede ayrılmadıı.kıb

canım sanırım sen afyondasın
orada peçete bulmak zor mudur bılmıyorum ama
dilersen öğrencilerine yaptırman için sana bir miktar peçete gönderebılrıım buradan:1hug:
sevgilera.s.

X