Helpppp meeee 😃

Paw Lover

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
195
61
Arkadaşlar merhaba evde 3 tane çok tatlı yavrum var iki kedi birisi de köpek de çok seviyorum ama maalesef şöyle bir sıkıntımız var normalde benim için aslında çok önemli değil ama misafire ve eşime maalesef bazen sorun yaratabiliyor kumlarını her gün temizliyorum köpeğim zaten pedine yapıyor onu da anlık olarak hemen temizliyorum ama evin içinde odalarında ve her yere yayılan inanılmaz bir koku var kumları koku giderici aldım herkesin kullanmış olduğu ama işe yaramadı ve evin içinde olduğu için sen ne kadar temiz olursan ol koku gitmiyor ve rahatsız ediyor sizlere sormak istedim sizlerde aynı durum yaşandı mı yaşandıysa kokuyu tamamen giderebilecek bir şey buldunuz mu Bilgi verirseniz çok sevinirim
Noktalama işaretleri nerede yok noktalama işaretlerini öldürmüşsün falan derseniz de şu an ses kaydıyla atıyorum yemek yaptığım için o yüzden bu konuya hiç girmeyin 😃🌸

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-14-16-23-37-61.jpg
    Screenshot_2023-10-14-16-23-37-61.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 36
Kum kabının bulunduğu odayı düzenli havalandırıyor musunuz? Günlük temizledikten sonra sorun yaşayan görmedim pek. Kokulu kumlardan değil de kuma karıştırılan koku giderici şeyler var onlardan kullanabilirsiniz.
Bir de mamayı değiştirmeyi deneyin derim bazı mamalar koku yapabiliyor kedilerin dışkısında

Kokulu kum pis kokuyor. Ben sevmiyorum her zaman kokusuz ince topaklanan kum alirim.
2 kedim var. 2 paket 6 litrelik toplamda 12 litre kumun hepsini kum kabina dolduruyorum ve gunluk olarak temizliyorum.

Haftada 1 kere ise kumun tamamini degistiriyorum.. Bu sekilde olunca koku olmuyor.

Ama eger 1 gun temizleyememissem ertesi gun o koku kuma sinmis oluyor. Temizlesemde koku gitmiyor. Bir de banyonun camini acik tutuyorum mumkun oldugunca.

X