Hem sut yapacak hem de zayiflatacak formul

Ben 79 kiloya hamile kaldım 93 le bitti oğlum 3 aylık ve 76 kiloyum benim sütün var çok şükür kiloda yavaş yavaş gidiyor amadaha huli gitmesi için bugün spora başladım bakalım fayda vericekmi

yavaş yavaş değil baya hızlı gitmiş kilonuz. rakam hatası yoksa eski kilonuzdan daha zayıfsınız. tebrik ederim.

ben de bu konuda artık sıkıntı duymaya başladım. 63 kg dum hamilelikten önce neredeyse 100 kg ile doğuma girdim. hamileliğimde vücudum çok ciddi ödem topladı. oğlum 3.5 aylık ve ben şu an 76 kg yum, 76 dada takılı kaldım sanki. bir an önce eski halime dönmek istiyorum. nasıl olacak bilmem :KK43:(

B baterdene eğer ödem probleminiz hala devam ediyorsa doktorların önerdiği ödem çayı var tavsiye ederim. 3 günde 2 kilo ödem atmamı sağlamıştı.
yarım demet maydonoz,
1 yeşil elma,
1 kabuk tarçın,
1 limon,
1 lt su,
isteğe bağlı karanfil, top karabiber veya zencefilde eklenebilir.
5 dk kaynadıktan sonra süzüp gün içerisinde için. gerçekten birkaç gün sonra farkı göreceksiniz.

teşekkür ederim. bugün hemen denerim. sütü azaltma gibi bir durum olmaz değil mi? insan hayatında hiç almadığı kadar kilo alınca gerçekten kötü hissediyomuş. dışarı bile çıkmak istemiyorum :olamaz:

ödem anne sütünün gelmesini engelleyen bir etmen.Ben tarifimi ödeme göre verdim.içine koyduğun bütün malzemelerin anne sütüne etkisini tek tek araştır bence. süte etkilerinden tam emin değilim belki maydanozu azaltman gerekebilir.ödemi düzenlerken sütü bozmayalım Allah korusun.

şimdi baktım maydanozun etkileme durumu varmış. doğru söylüyosun kilo derken sütten olmayalım. maydanozu bu tariften çıkarırsak yine de işe yarar mı acaba. işte süt verince işler biraz karışıyo.

fazlasının zarar olacağını düşünüyorum. sonuçta salatada, kısırda yenebiliyor. o ölçüyü kaçırmadıktan sonra problem olacağını sanmıyorum.

X