hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimin ne gözle baktığını anlıyoruz bu hamdolsun bu kişi peşimden ayrılmıyor adımda atmıyor,misal sosyal medyada attığım konuma gelir ama yanıma gelmez..
E siz de 34 yaşında kadınsınız canım. Gidip sorsanıza adama neden böyle yapıyorsun diye. Sizin de gönlünüz var galiba, bak yaş 34 olmuş, 2 sene de bu adam açılacak diye heba artık bekleme bence cesaretini topla ver adamla konuş.

İnsanlar neden kıskansın yahu sanki dillere destan aşk yaşıyorsunuz sizin deyiminizle size sadece bakıyor.
Burada laf attığınız insanlara çirkin mirkin diyorsunuz ama evli olan bir sürü üye var evliliklerine de bir laf buluyorsunuz ama en azından bir ilişki içerisindeler ve adamları silah zoruyla tutmuyorlar sizin daha ortada sevgili bile yok hani insan biraz sağlama alır öyle çok özgüvenliyim naraları atar.

Bu arada aşık olsa 2 senede gelip söylerdi ne çekingenler gördük de neyse aşk yaşamayanlar aşk öğretmeye kalkıyorlar :KK59:

(Ekleme: bazı hiç sevilmemiş,muhtemelen "aldatılmış",ucube kadınlar kıskançlık krizine girip dalgaya aldılar,cevap verdiler,onları engelliyorum.Sadece zekice olan cevaplar kalacak.Forumda yeni olduğum için cevaplar nerden nasıl alınıyor,her şey çok karışık geldi.Sadece zekiler muhatabımdır,eşşekleri şutluyorum,hayat zaten zor burdada eşşek çekemem.)
Konu yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X