Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Yuregi guzel bacilarim sukur listemizi tamamladik Allah dualarimizi kabul etsin. Yemi listeyi bayram sonrasi yapacagim tekrar gorusene dek Allaha emanet olun herkese iyi bayramlar

Herkesin Bayramı mübarek olsun arkadaşlar :)
RAbbim kurban kesenlerin ibadetlerini niyetlerini kabul etsin. Hakkıyla bir bayram geçirmemizi nasip etsin. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine herkese RAbbim sağlık sıhhat huzur mutluluk nasip etsin. Hasta annelere geçmiş olsun. Gurbette kalanlara ailelerine kavuşmak nasip etsin. İsteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar bizlere de bebeklerimizi sağlıkla doğurmayı büyütmeyi bol sütlü anneler olmayı nasip etsin inşAllah. RAbbim herkese hayırlı helal rızıklar borclu olanlara borçlarını ödeme kolaylığı nasip etsin. Kimseyi kimseye muhtaç etmesin.

Arkadaşlar yeni listeye başlanmayacak mı yoksa başka bir topikte okumaya katılmayı düşünüyorum.

Selam yeni listeye bende varim unutmayin ne zaman baslayacak liste?
Canım katılmak isteyenlerin notunu almıştım. Şuan memleketimdeyim çarşamba günü dönüyorum ve pc sorunum oldugundan ilgilenemedim henüz, bir de şifayı öyle kapmışım ki üstünüze afiyet .. En kısa zamanda ilgilenecegim inşallah

Canım katılmak isteyenlerin notunu almıştım. Şuan memleketimdeyim çarşamba günü dönüyorum ve pc sorunum oldugundan ilgilenemedim henüz, bir de şifayı öyle kapmışım ki üstünüze afiyet .. En kısa zamanda ilgilenecegim inşallah
Gecmis olsun :) senden haber bekliyorum o zaman kendine iyi bak

Bacılarım selam olsun herkese. Yeni konuyu açtım bir de anket ekledim.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yenin-2-turu-yeni-kisi-alinmayacaktir.762810/

ilknur46;35619786 .!.:
ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

tolin;35620706 .!.:
kızlar bende varım:KK28:

Kelebekcim;35622159 .!.:
Kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

Nara87;35622365 .!.:
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

MissCherryBlossom;35634695 .!.:
Bu saate kadar is toplantisindaydim Peircan cim, ben de varim :KK1:

DeryaDeniz28;35643481 .!.:
Ben 140 tane okudum

DoLmA;35909180 .!.:
perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım :KK66: bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

berirem;35789830 .!.:
Selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

nutellanutella;35907194 .!.:
Arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla

Okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

dior34;35835248 .!.:
Okudum Allah kabul etsin ..

kocamlaben;35909371 .!.:
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

thalix;35746430 .!.:

tanemmmmm;35915377 .!.:
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

ysmn1096;35905647 .!.:
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

privet37;35908119 .!.:
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

InzaR;35886326 .!.:

S.a arkadaşlar.

melekkegemen1;35914942 .!.:
100 okudum akşam bildiririm canm

eymen4545;36150406 .!.:
Kizlar beni de ekleyin lutfennnnn.... Bebis icinnn..... Kaldiysa bende okurum bugun

gupse3232;36353967 .!.:
Geçmi kaldım benide eklenemeniz mümkün mü_?

cameliee;36355773 .!.:
benide dahil edin :)) ama okumaya yarından sonra başlayabilrim..adetim.

_tiramisu_;36406658 .!.:
Canim ben de katilabilir miyim?

tmm olur ne kadar

bende duaya katılmak istiyorum ama ne yapacagım beni bilgilendirimisiniz.....

merhaba arkadaşlar,listeye beni de alır mıssınız

ben de okumak istiyorum,kime ne kadar okunacak,yazarsanız,hemen başlarım

Arkadaşlar bir sonraki listeye beni de dahil eder misiniz?

Arkadaşlar bende katılmak istiyorum

arkadaslar bende katılmak ıstıyorum

X