Saç Bakım Ürünleri HEPİNİZİN BİLDİĞİ 2 DOĞAL YAĞ İLE HARİKA SONUÇ :))

buzprensesii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
271
13
34
Arkadaşlar merhaba, bu forumdaki saç bakım yağlarını, ürünlerini, aldığınız olumlu-olumsuz sonuçları çok önceden beridir takip ediyorum. Yine sanırım KK'dan duymuştum Hindistan cevizi yağını. Geçenlerde alıp kullanmaya başladım ve gayet güzel sonuç almıştım. Fakat geçenlerde aklıma bu yağın içine zeytinyağı karıştırmak geldi. Belki vardır daha önceden aynı şekilde bir uygulama yapan. Ama ben yine de paylaşmak istedim. Baya bolca uyguladım saçıma bu iki yağın karışımını. Ve sonuç tek kelimeyle HA Rİ KA!! Saçımı yıkayıp kuruttuktan sonra o kadar güzel oldu ki elim hiç inmedi saçımdan. Sürekli oynayıp durdum. İlk kullanımdan hemen sonra yazmak istemedim. Ve şu an 2. kez aynı karışımı uyguladım. Yine sonuç harika kesinlikle tavsiye ediyorum. Şimdi kısaca uygulamamı anlatacağım: yaklaşık 1 yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını katı haldeyken küçük porselen bir kaseye koydum. Sonra bu kaseyi içinde kaynar su olan bir cezveye oturtup yağı benmari usulü erittim. Ocağı kapatıp yağ sıcakken içine 2 yemek kaşığı zeytinyağını koydum. Ve bu karışımı saçımın tüüüm her yerine iyice yedirdim. Ama baya kullanıyorum yağı diplere, boylara, uçlara her yere. Karşıdan bakınca ıslak gibi görünüyor saçım o derece :) sonrasında çok iyi şekilde masaj yapıyorum sonra 1-2 saat bekletip önce çok az şampuan sürüyorum saçıma sonra onu yıkayıp 2.kez şampuanla yıkayıp durluyorum. Vee sonuç saçlar hafif kurumaya başlayınca gerçekten ipek gibi saçlar. Ben çok memnun kaldım bu bakımdan ve anlatmak istedim. Tavsiye ederim kızlar çook öptüm :KK66:)

X