Hepsi markalı kıyafetlerimi satıyorum ..çok uygun.. Ayakkabı canta takı da var..

caım bordo elbısenın ya da hakı yesıl elbısenın boyu nerene gelıyor senın boyun kac hatun? hee bırde pembe elbısee boyy?

Siz İstanbulun neresindensiniz?Bana fabrika marka ceketle,zara lacivert hırkayı ayırır mısınız?Bi de koton marka small hırkayı lütfen:)) ee bi de özel tasarım siyah bluzu (etiketi üstünde olan).iyi geceler...
Mango elbiseyi alacak arkadaş almazsa onu bi zahmet benim sepete ekler misiniz? Elbise tam benim kardeşime göre:)) sevgiler...

Merhabalar, urunlerine BA YIL DIM. Hepsine ayri ayri bayildim yani 3.bakisimdi dur dedim miray artik :) bukadar mis urunlere bu kaar komik harika rakamlarla sahip olmayi inanilmaz isterdim ama maalesef ne kiyafet ne ayakkabi bedenimiz uyusuyor. Yani burada cok fazla satis yaptim ama alici gozuyle ilk kez bu kadar inceleyip bayildim baya aklim kaldi ya.

Neyse..iyi satislar diliyorum tatlim sana topigin hayirli olsun umarim salam sulak insanlarla ugrasmak zorunda kalmazsin :)

Canımmmm sabah sabah ne kadar guzel bir mesajla gune basladım :) tesekkur ederimmmm tum guzel yorum ve dileklerin için...allah bizi hep böyle sizin gibi iyi niyetli insanlarla karsılastırsın...

Sadece yorum yapmak istiyorum...

Kendimi mağazada gibi hissettim :KK9::KK9: çok özenli , düzenli ve çok şık hazırlamışsınız sayfanızı. hayırlı olsun..ama en önemlisi hayırlı insanlara satış olsun.

Cook tesekkur ederim evet baya bir uğrastım özendim ama böyle guzel yorumlar aldıgım için hepsine değmiş :) tekrardan tesekkurler..sevgiler...

canım bana birde yeşil haki elbiseyi üstünde çekebilirmisin?

Cnm gri cantanın fotograflarını yolluyorum.. $image.jpg $image.jpg $image.jpg

http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=1165206&d=1403467489

Bu elbise uzun mudur? Göğüs kısmı kumaş mı tül mü ve son soru üst kısmı çok mu açık? Teşekkürler :) Kıyafetler süper ama beden :KK43:( Takıların yakın çekimleri olsa süper olurdu.

Buldum takıları :)

Cnm elbiseyi giydim dekoltesini görebilirsin boyu da benim dizimde benim boyum 1.58. Bir de elbiseyi soranlar var senin kararına göre cevap veremiyorum ilk sen sordugun için öncelik sende :) $image.jpg

caım bordo elbısenın ya da hakı yesıl elbısenın boyu nerene gelıyor senın boyun kac hatun? hee bırde pembe elbısee boyy?

Cnm pembe elbise omuzdan asagı 87 cm benim boyum 1.58 benim dizimde oluyor boyu dizimin tam ustunde haki yesil elbise de aynı 88cm bordo elbise biraz daha dar kalıp boyu 85 cm ama belden lastikli oldugu için biraz daha kısa duruyor bende..

canım kıyafetlerine bayıldım.
Eki Görüntüle 1165557 bu kahverengi eteği istiyorum.
Eki Görüntüle 1165558 bu mavi üstü istiyorum.
Eki Görüntüle 1165559 baktım ama bunun fiyatını göremedim. fiyat uygun olursa bunu da istiyorum.
Eki Görüntüle 1165560 bu üstü ve eteği istiyorum ama etek nasıl duruyo acaba benim bacaklar biraz incede çok mu kabarık olur acaba:18:
bunları almaya kararlıyım en son ne tutar cevabını bekliyorum merakla:KK16:

Cnm merhaba mavi üst dediğin siyah saten üst yanlışlık olmasın :) fiyatını göremediğin gömlek 10tl ama suan bir baskası için ayırdım. Mavi etek ve üst çok guzel duruyor. Ben de 42 kg ım yani çok zayıfım bacaklarım da ince ve oyle kabarık kotu durmuyor..yakısacagına eminim :))

Canımmmm sabah sabah ne kadar guzel bir mesajla gune basladım :) tesekkur ederimmmm tum guzel yorum ve dileklerin için...allah bizi hep böyle sizin gibi iyi niyetli insanlarla karsılastırsın...

canım kot ceket ve elbise ikisi son ne kadar olur.eğer duruyorsa tabi

Cnm pembe elbise omuzdan asagı 87 cm benim boyum 1.58 benim dizimde oluyor boyu dizimin tam ustunde haki yesil elbise de aynı 88cm bordo elbise biraz daha dar kalıp boyu 85 cm ama belden lastikli oldugu için biraz daha kısa duruyor bende..

ahh canım boym 169 kısa olur o zamn...bunlar gercekten cok gzel satnca ne alacan merak ettım:)) ız kolyelerı konusalım:p

ahh canım boym 169 kısa olur o zamn...bunlar gercekten cok gzel satnca ne alacan merak ettım:)) ız kolyelerı konusalım:p

Dogrudur cnm biraz kısa kalır :) bunların cogu hamileyken ve dogumdan sonra almıstım cnm malesef suan bana cok buyukler o yuzden satıyorum.. :)) takıları konuşalım :)

Cnm merhaba mavi üst dediğin siyah saten üst yanlışlık olmasın :) fiyatını göremediğin gömlek 10tl ama suan bir baskası için ayırdım. Mavi etek ve üst çok guzel duruyor. Ben de 42 kg ım yani çok zayıfım bacaklarım da ince ve oyle kabarık kotu durmuyor..yakısacagına eminim :))

saten üst siyahmış olsun tatlım :KK34:canım ben kahverengi etekten vazgeçtim onun bi benzeri bende varmış yeni aklıma geldi :KK1: diğerlerini almak isterim birde başkası için ayırdığın gömlek için biraz daha beklemek istiyorum arkadaş belki almaktan filan vazgeçer çok hoşuma gitti çünkü :KK16:

X