Her ay en az bir altın

çok teşekkür ederim evett varmış ama mesela o bileziğin gramını 3200den satıyorlar 🙈 yine çok bir şey değişmiyor gibi 🥴
Rica ederim
Çok detaylı incelemedim de alınacak gramın miktarı düştükçe gram başına ödenecek tutar artıyor, sadece taksit bakımından avantajlı olabilir

Arkadaşa para vermiştim dün almış getirmiş sağ olsun

1 gramı küçük oğlanın birikimi para bırakmıştı tutumlu yavrum 😊

Eklentiler

• 20240416_143206.jpg
    20240416_143206.jpg
    188,5 KB · Görüntüleme: 23
Selam kızlar, oğlanın bayram harçlıklarının üzerini tamamlayıp 1 gram aldık ona. Oğlana yazlık alışverişi, kendimize ayakkabı alacağız. Bakalım inşallah kalan bir şeyler olur da ekleme yaparız
1 gram ekleyeyim mi listeye ❣️ bereketli olsun canın

Öncelikle herkesin geçmiş bayramı kutlu hayatları mutlu ve huzurlu olsun diyorum..💐💐💐💐

Bu ay birikime gececektim güya gecmesine kiracı cart diye cikacam dedi ordan aldığım parayı üstüne ekleyerek kendi kiramı ödüyorum ya resmen kandırılmış oldum 4 aylığına kiraya vermiş oldum .başta dese 4 aylığına vallahi vermezdim böyle yalancı insanlarında Allah'a havale ediyorum. Neyse

Kredi kartım 12 bin ödedim+ 15 binde krediler vede mevcut günlerim 17 bin şeklinde param bitti nerdeyse yeniden kredi kartıyla yaasamaya devam ne bileyim ki birikim yapayım eksiye görmediğim her gün birikim çok sukur

Bir zamanlar ben de cebimde son lira kalincaya kadar harcardim.birikim yapanlara hesabı artı olanlara imrenirdim.artik durumu o kadar kabullenmistim ki.eylul ayında okuldaki arkadaşlarımla gram altın gününe girince birikim yapmanın tadına vardım.grqm derken çeyrek ve dolar da almaya başladım
Bence siz de bir yerden başlayın belli bir noktadan sonra birikim yapmak için gereksiz alışveris yapmayı da birakiyorsunuz
Darısı bana inşallah.jean gömleğim var kuucldu diye daha doğrusu zayiflayamadim ben büyüdüm yenisini alaşım var masaallah uyduruk mavi 999 TL Levi's 2500 lerde aynı gömlek almadım hala buda benim.icin bir artı bakalım ne olacak.ama.gervekten bir ayakkai alasim da var topuklu spor birşey öte yandan çocuğa bot vs aldım neyseki önemlileri ertelemedim. Bakayım daha dikkatli olacam.bir tatil yapabilsem burada çok takilsam daha iyi olacak harcamalarim sanki

Ne güzel bişeymiş birikim yapmak. Keşke buraya daha önceden gelseydim. Hedefim her ay 10 gr idi ama altın uçuyor. Yetişemiyoruz hızına. Çok şükür bu ay da alabildik bişeyler. Bereketli olsun hepimizin birikimleri inşallah..

X