Her erkek zamanla aldatır mı?

Eskiden ben de öyle düşünürdüm ama aldatmayan erkekte var bence ama bu da genelde kadının sosyal statüsü de yüksekse kaybetme korkusundan kaynaklı ya da dini inanç, konfor alanından çıkamayan erkekler sadık oluyor. Onun dışında günümüzde ihanetin erkeği kadını kalmadı malesef.

Daha evli bile değilken aldatmış.
Aldatana bahane çok.
Lohusaydın aldattım. Hamileydin aldattım. Çocuklardan ilgilenmedin benle aldattım.
Her erkek aldatmaz. Ama daha en başında aldatılmayı çekerseniz çok aldatılırsınız

%100000
Adam daha evlenmeden alldatmis, bari nikaha kadar beklleseydin be kardesim:kızgın:

Merhaba hanımlar yüksek lisans öğrencisiyim 3 senelik yavaş yavaş ciddileşmeya başlayan bir ilişkim var geçtimiz yaz ayında erkek arkadaşımdan fazlasıyla huylanmaya başladım bir anda aklıma olur olmadık şeyler gelmeye başladı ve şüphelerimde hakkı çıktım bir kızla konuşmalarını yakaladım inkar etmedi (yeni iş değiştirmiş, annesi kanser hastalığına yakalanmıştı) açıklaması değişik bir dönemden geçtiği için aptalca bir hataya düştüğü oldu kesinlikle ciddi bir şey olmadığını sadece 5-10 dklık bir zevkten ibaret olduğunu onun için hiçbir anlam ifade etmediğini söyledi kavga kıyamet tabiki pişmanlıklar özürler ağlamalar ve daha nicesi ben daha önce kendi öz babamıda bu tarz bi olaydan yakaladığım için çok fazla üzülmedim alışık olduğum bir histi yani :KK43: biz kadınlar olaya fazla mı duygusal yaklaşıyoruz yoksa gerçekten her erkek doğası gereği aldatıyor mu gizlice?
Bu erkeklerin zor dönemden geçiyordum yalanları baydı artık inanmayın şunlara basın tekmeyi...

Her erkek nedenle zamanla aldatsın. Sanki olması gereken bir şeymiş gibi bahsetmişsiniz. Erkek diye normalleştirmeye başlamışsınız doğalarına dayanmış iş. Abartılmayacak bir şey mi gerçekten sizce aldatılmak? Erkeklerin doğasında aldatmak varsa aldattığı kişi de hemcinsimiz olduğuna göre bizimde doğamızda aldatmak oluyor otomatikman o zaman herkes birbirini aldatsın dursun.

Cinsiyetcilige karşıyım kadınlar da aldatabilir 🥲 neden erkeklerin üzerine yapıştı bu tabir? Siz yüksek lisans öğrencisi olarak sorgulama yeteneğinizi bu kadar mı kıt kullanıyorsunuz? Bu karakter meselesidir. Karaktersiz olan insan aldatir. Kadını erkeği yok. Erkektir yapar zihniyetiniz var altta ve gerçekten yazık.

Eşim ya aldatmadi ya yakalamadim.6 senedir birlikteyiz.Annemle babam 40 senedir birlikteler onlarda da aldatma olmadı bildiğim kadarıyla.

Doğa aynı türün dişisi ve erkeğine farklı değil bildiğim kadarıyla.Cok da iddialı değilim,bı yerden okumustum.Erkegi çok esliyse ,dişisi de çok eşli.Ya da tam tersi.

Sevgiliniz diyor ya 5-10 dklik zevkdi.Anlami yoktu diye.Aynisini siz de yapın ,ödesin.Oyle affedin affedecekseniz

Merhaba hanımlar yüksek lisans öğrencisiyim 3 senelik yavaş yavaş ciddileşmeya başlayan bir ilişkim var geçtimiz yaz ayında erkek arkadaşımdan fazlasıyla huylanmaya başladım bir anda aklıma olur olmadık şeyler gelmeye başladı ve şüphelerimde hakkı çıktım bir kızla konuşmalarını yakaladım inkar etmedi (yeni iş değiştirmiş, annesi kanser hastalığına yakalanmıştı) açıklaması değişik bir dönemden geçtiği için aptalca bir hataya düştüğü oldu kesinlikle ciddi bir şey olmadığını sadece 5-10 dklık bir zevkten ibaret olduğunu onun için hiçbir anlam ifade etmediğini söyledi kavga kıyamet tabiki pişmanlıklar özürler ağlamalar ve daha nicesi ben daha önce kendi öz babamıda bu tarz bi olaydan yakaladığım için çok fazla üzülmedim alışık olduğum bir histi yani :KK43: biz kadınlar olaya fazla mı duygusal yaklaşıyoruz yoksa gerçekten her erkek doğası gereği aldatıyor mu gizlice?
Zaten erkek arkadasın annesine cok üzülseydi aldatmaya vakit bile bulamazdı üzülmekten bu nasil bi bahane bence aldatmanın bahanesi yoktur ve her erkek zamanla aldatmaz adam olan aldatmaz kısaca iliskisini bitirir ondan sonra ne halt yerse yer zaten kendinizi böyle kandırmayın lütfen

Kızlar ben sizin gibi düşünmüyorum ne yazık ki. Erkeklerin hepsinin kafalarında illa ki bi aldatma düşüncesi oluyor. Kimi korkudan, imkanı olmadığından, vicdanından (varsa tabi) aldatamıyor. Bakın aldatmıyor demiyorum aldatamıyor. Bunlar böyle tek kadınla yetinemiyorlar sanki. Düşünmedikleri tek an gerçekten aşık olurlarsa. Onda da sıkılıyorlar zaten.
Ha benim bunları söylemem aldatan erkeği kabul edin zaten bunların tabiatı bu demek için değil. Benim dediğim şu her ilişkinin süresi vardır (benim gördüğüm) genelde de erkeğin aldatmasından biter. Soğuk yapar ilgisi azalır aslında başka birisi vardır. Eve geç gelir yine başka birisi vardır. Zaten kadın öğrense bir dert öğrenmese bir dert. Öğrense o kalp kırıklığı çok büyük öğrenemeyince de bu adam neden böyle benim yüzümden mi diye kendini suçluyor. (Bu arada bildiğim kadarıyla aldatılmadım ama duysam şaşırır mıyım sanmıyorum)

Sizin gibi erkeklerin her hatasını 'erkeğin doğası böyle ne yapalım' düşüncesinde olan insanlar olduğu sürece aldatmaya devam eder bazısı.
Ayrıca bütün erkekler aldatırsa hiç kusura bakmasınlar sadakatta beklemesinler biz kadınlardan. Ne yapıyorlarsa aynı şekilde muamele görürler.

Aynen, erkekler öyle programlanmış çünkü
Nasıl kanıksadınız ya her erkeğin aldatma potansiyeli olduğunu, asla kanmayın böyle şeylere.
Her durum siyah beyaz değildir adam olan aldatmaz bu kadar net, bu gayet siyah beyaz bir olaydır.

Sadakatsizlik neden erkeğin doğasında olsun. Bırakın şu erkeklerin ekmeğine yağ sürmeyi. Madem gözü dışarda, evlenmesin istediğiyle görüşsün o zaman. Farklı insanları tanımak neden sadece erkeğe güzel gelsin kadına da güzel gelir. İnsallah aldatan erkekler sevdiği kadından aynı kazığı yer de o acının ne demek olduğunu anlar. Genelde aradığını bulamayan, yalap şalap hayatına birini alıp ilişki yaşayanların gözü dışarda oluyor. Benim bi arkadaşım kocasıyla evlenmeden önce birbirlerine çok aşık olduklarını söylüyordu. Ama adamın gözü hep dışarıdaydı, eşinin kendisi kadar aşık olduğunu düşünmüyordum. Nitekim adam evlendikten sonra aldattı

Sizin gibi erkeklerin her hatasını 'erkeğin doğası böyle ne yapalım' düşüncesinde olan insanlar olduğu sürece aldatmaya devam eder bazısı.
Ayrıca bütün erkekler aldatırsa hiç kusura bakmasınlar sadakatta beklemesinler biz kadınlardan. Ne yapıyorlarsa aynı şekilde muamele görürler.

benim dediğimi başka yere çekmeyin erkeklerin doğasında var böyle kabul edicez mecbur diye bir şey demiyorum. Yaptığı an kendini kapı önünde bulur asla taviz verilecek bir durum değil ama ne yazık ki bunlar böyle. sadakat nedir bir kişiye ait olabilmek nediri unutmuşlar

Tabi ki hayır.çok sadakatli kadınlar olduğu gibi çok sadakatle erkekler de var.tersi de çok.genelleme yapılamaz bence

benim dediğimi başka yere çekmeyin erkeklerin doğasında var böyle kabul edicez mecbur diye bir şey demiyorum. Yaptığı an kendini kapı önünde bulur asla taviz verilecek bir durum değil ama ne yazık ki bunlar böyle. sadakat nedir bir kişiye ait olabilmek nediri unutmuşlar
Kadınlarda unutan daha fazla bana kalırsa.her allahin günü onun babası kim bunun babası kim? Yok biri çıkıyor benim babam ünlü bir kişiymiş yok çocuk şundanmiş yok bundan değilmiş....kadınlar bir de aldattı mı önüne kim gelirse artık.bir tane değil 2 tane değil.ilişki yaşadıkları hiçbir erkeğe saygıları yok.tekeri patlamiş kamyon gibi.erkekler en azından 2,3 tane bulup onlarla takılıyor.kadınlarda maşllah kim gelmiş kim gitmiş belli değil.( o tarz kişiler için konuşuyorum, aldatanlar arasında bir kıyas, normal kişilere laf etmiyorum)

Bende aile bireylerinden birini kaybettim, erkek arkadaşım izin alıp yanıma dahi gelmemişti üzerine de yeter baba baba diyip durma alış artık demişti sonuç aldatmayı bile düşünmedim :) ihanet etmek insanın hem kendisine hemde karşısındaki insana saygısızlıktır karaktersizliktir. Genelleme yapmak doğru olmaz,her şerde bir hayır var deriz ya belki de evlenmeden bu olayın yaşanması senin lehine olmuştur hayırlısı olsun senin için🙏

X