her ilişkide orgazm oluyor musunuz

Mast ile bende birkaç sefer oluyorum ama zirve değil maalesef ki squirting özelliği de yüklenmemiş bana hep merak ediyorum🫠 Siz şu çok şanslı ama epey az sayıda olan kadınlardansınız bence kullanıcı adı squirtingqueen olmalıymış 😃
Bu öyle wowowo bir özellik değil, her kadının orgazmda vereceği tepki aynı olmaz. Hoşur hoşur akıtmak gerekmiyor tatmin olmak için. Biz erkekler gibi tekdüze değiliz.

Ben partnerden olduğunu düşünmüyorum,mast ile de dört kez bir kaç dk arayla tabi (uyuşukluk hissi geçtikçe) olabiliyorsunuz
Bende boşalma oluyor. Bildiğin böyle hoşur hoşur geliyor yani ayıptır söylemesi.
Mast ile bende birkaç sefer oluyorum ama zirve değil maalesef ki squirting özelliği de yüklenmemiş bana hep merak ediyorum🫠 Siz şu çok şanslı ama epey az sayıda olan kadınlardansınız bence kullanıcı adı squirtingqueen olmalıymış 😃
Sizler neler yaşıyorsunuz öyle !!!??? Evli değilim, anlayamıyorum. :olamaz::olamaz::olamaz::KK48::KK48::KK48:

Kadından kadına değişir bu. Kimi her ilişkide orgazm olur, kimi hiç olmaz, kimi arada sırada. Şahsen orgazm olmayacaksam sevişmeyi tercih etmem.

Ben de günlük akıntının daha fazla hali ilişki sırasında ve bitiminde oluyor. Öyle orgazmla bağlantılı bir anda mı başlıyor takip edebileceğim şekilde değil. Gerçi rich orgazm denen şeyi henüz yaşadığımı zannetmiyorum

Ben de günlük akıntının daha fazla hali ilişki sırasında ve bitiminde oluyor. Öyle orgazmla bağlantılı bir anda mı başlıyor takip edebileceğim şekilde değil. Gerçi rich orgazm denen şeyi henüz yaşadığımı zannetmiyorum
Sizin dediğiniz ıslanma hali zaten oluyor,diğeri o sırada orgazm yaşanırken yani kasılma titreme sırasında oluyor ve tabi bir anda oluşan sıvı çıkışı ,ilki kadar çok olmuyor sonralarında gelen sıvı mesela üç veya dördüncüde ama yinede geliyor tabi

Sizin dediğiniz ıslanma hali zaten oluyor,diğeri o sırada orgazm yaşanırken yani kasılma titreme sırasında oluyor ve tabi bir anda oluşan sıvı çıkışı ,ilki kadar çok olmuyor sonralarında gelen sıvı mesela üç veya dördüncüde ama yinede geliyor tabi
Ya sizinki gibi bir şey bende yok zaten 🥹 ben kasılma esnasında akış oluyor mu onu hissetmiyorum ondan meraktan sorguluyorum kendimi daha iyi keşfetmek için 🫠

merhaba, ben esimle ilişkilerimde her birinde bosalmıyorum. haftada iki üc kere talep ediyor eşim. ben de kendisine ben su an istemiyorum ama sen istiyorsan problem degil diyerek eslik ediyorum ön sevişmede. ama içeri girince odaklanıp bosalabilirsin bu anlarda diyorum. benim istegim iki haftada bir filan geliyor o zaman durumu soyluyorum uzun surduruyor hemen bosalmıyor benim de orgazm olmamdan sonra bosalıyor o da.
bu bir tek bende mi oluyor.? her ilişkinizde istisnasız bosalıyor musunuz?
ben taklit filan da yapmak istemiorum durustlukle boyle bir yol bulduk. diyorum acaba bu kadar aralıklı cinsel istegi gelen var mı daha mı sık olmalı diye tabii kendime de sorup elestiriyorum bazen.

Açıkçası haftada 4-5 oluyor ve orgazm oluyorum.
Olmasam zaten yapamam asla.

Ya sizinki gibi bir şey bende yok zaten 🥹 ben kasılma esnasında akış oluyor mu onu hissetmiyorum ondan meraktan sorguluyorum kendimi daha iyi keşfetmek için 🫠
O esnada oluyor evet, oral yoldan olduğunuzda eşinizde fark eder zaten çünkü bahsettiğim sadece ıslanma değil
Benim bu konuda merak ettiğim tek şey yutulması zararlımı acaba,oral demişken

X