Her konuda ikinci el kitaplar

bende özel msj atamıyorum listeyi alamayacağım sanırım :KK43: başka bir iletişim yolu yok mu? dan brown jean christophe grange maeve binchy var mı elinizde? ilk aklıma gelenler bunlar aradıklarımdan.

Bende atamıyorum ,madem fiilen iletişim vermek yasak o zaman şöyle diyeyim, görünen adıma hotmail ekleyin bana mail atın, en kolay yol bu :))

merhaba 8000 kitaplık bi kütüphaneyi nasıl edindiniz tebrikler ...

listede 2 tane rıfat ılgaz gördüm bunlar dışında kitabı varmı Rıfat ILGAZ ın özellikle ilk baskı arıyorum karartma geceleri varsa ha birde Sınıf isimli şiir kitabını çok uzun zamandır arıyorum ...

Vedat Türkali - İstanbul şiiri
Andre Malraux -İnsanlığın hali kitaplarıda ayrıca varsa sevinirim :)

(benim çok daha uzun bir aradığım kitap listem var ama şuan yanımda değil onlarıda sizinle iletişimde olup sormak isterim :)

Merhabalar,A. malraux'un insanlığın durumu olarak çevrilmiş aynı kitabı çok güzel ,oda yayınları baskısı var elimde .
Rıfat ılgaz'ın ise listedekiler dışında işbankası yayınlarının halime kaptan'ı var.

Vedat türkali yok maalesef..
şimdilik bunlar :))

Elif Şafak'ın 2. el kitaplarını arıyorum kızlar aradığım kitaplar;

Firarperest
Pinhan
Kağıt Helva
Mahrem
Bit Palas

Bunları arıyorum eğer satanınız varsa aşırı derecede ilgilenmekteyim hepsini aynı kişiden almak öncelikli tercihimdir..

merhaba listede bazı kitaplar ilgimi çekti
yalnız sormak istediğim bi kaç şey var
bu fiyata muhtemelen eskidir kitaplar ki hiç önemi yok eski kitaplar daha değerlidir benim için
ancak sayfa eksiklikleri dışında yırtıklar çok fazla tahrip varsa tercih etmem
baskı darmadağınık olabiliyo zaman içersinde çünkü
derli toplu mu o önemli benim için
aslında kitapların fotosunu da ekleyebilseniz daha yardımcı olursunuz

merhaba listede bazı kitaplar ilgimi çekti
yalnız sormak istediğim bi kaç şey var
bu fiyata muhtemelen eskidir kitaplar ki hiç önemi yok eski kitaplar daha değerlidir benim için
ancak sayfa eksiklikleri dışında yırtıklar çok fazla tahrip varsa tercih etmem
baskı darmadağınık olabiliyo zaman içersinde çünkü
derli toplu mu o önemli benim için
aslında kitapların fotosunu da ekleyebilseniz daha yardımcı olursunuz

Siz bana seçtiklerinizi söyleyin,ben size durumlarını söylerim,hem günümüzde baskısı olmayan kitaplar daha değerli,sizde değer veriyorsunuz,seçin lütfen ,ben detaylarını size bildiririm.liste çok uzun olduğundan her biri için ayrı ayrı resim ve bilgi,hayli zor.Bekliyorum :))

Ben de Agatha Christie kitapları varsa rica ediyorum.Bir de Hüseyin Rahmi Gürpınar,Refik Halid Karay varsa.Ben de ara ara aklıma gelen kitapları yazarım,mevcutsa yine haberleşiriz.

Sevgili Julietpinojee ben de her hafta liste rica ediyorum.Benim mail adresim zaten sizde var biliyorsunuz,dergilerle ilgili bol bol mailleşiyoruz.Ben de düzenli takip edip seçeyim her hafta ve alayım diye düşünüyorum.Yukarısa yazdıklarımın dışında ben de kim korkar matematikteni rica edeceğim varsa.Şimdiden teşekkürler...

Sevgili Julietpinojee ben de her hafta liste rica ediyorum.Benim mail adresim zaten sizde var biliyorsunuz,dergilerle ilgili bol bol mailleşiyoruz.Ben de düzenli takip edip seçeyim her hafta ve alayım diye düşünüyorum.Yukarısa yazdıklarımın dışında ben de kim korkar matematikteni rica edeceğim varsa.Şimdiden teşekkürler...

Sevgili öğretmenim,istediğiniz yazarların aşağıdaki kitapları var.Siz seçin detayları konuşuruz yine her zaman olduğu gibi :)

Agatha Chrıstıe KİTAPLARI

16 50 TRENİ

CİNAYET KULÜBÜ

ÖLÜM ADASI

BEKLENMEYEN ŞAHİT

ÖLENİN ARDINDAN

VE PERDE İNDİ

1879258 UĞURSUZ MALİKHANE

ÖLÜDEN GELEN MEKTUP

YEDİ SİGARA

ESRARENGİZ AR LÖ KEN

HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR KİTAPLARI
------------------------------------

HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR(BİYOGRAFİ)

ÇOCUKLUĞUM VE ÖLÜMÜM

BİLLUR KALP - KADIN ERKEKLEŞİNCE İKİ KİTAP BİR ARADA

ÖLÜLER YAŞIYOR MU ?

1AŞK BATAĞI - HAZAN BÜLBÜLÜ İKİ KİTAP BİR ARADA

SON ARZU - TOKUŞAN KAFALAR İKİ KİTAP BİR ARADA

TUTUŞMUŞ GÖNÜLLER

DELİ FİLOZOF

GULYABANİ - GÖNÜL TİCARETİ

İNSANLAR MAYMUN MUYDU ?

BEN DELİ MİYİM ?

GULYABANİ - GÖNÜL TİCARETİ

REFİK HALİD KARAY KİTAPLARI
-----------------------------

MEMLEKET HİKAYELERİ

YER ALTINDA DÜNYA VAR

DİŞİ ÖRÜMCEK

YEZİDİN KIZI

Sevgili Julietpinojee,Agatha Christie'den bu kitapları ayırabilirsiniz bana.Fiyatları nedir acaba?Sizden Sharlock Holmes serisi de bekliyorum.Bana sık sık kitap listesi yollayabilirseniz çok sevinirim.

ÖLÜM ADASI

BEKLENMEYEN ŞAHİT

ÖLENİN ARDINDAN

1879258 UĞURSUZ MALİKHANE

ÖLÜDEN GELEN MEKTUP

YEDİ SİGARA

ESRARENGİZ AR LÖ KEN

slm ben korku ve gerılım turu kıtaplar arıyorum bana face ulassanız daha ıyı olur bu foruma pek gelmıyorum
https://www.facebook.com/sindinurcan bu benım face adresım nurcan gezmiş
https://www.facebook.com/sindinurcan buda resmım
burdan benımle ılatışime geçersenız sevınırım ıyı gunler özel mesaj atıcaktım ama 30 mesaj hakkımı geçmem gerekıyomuş burdan ulaşirsanız sevınırım

Son düzenleme:
Merhaba... Kişisel gelişim kitapları arıyorum.İstediğim herhangi bir yazar veya kitap yok. Siz elinizdeki kişisel gelişim kitaplarının isimlerini paylaşırsanız çok sevinirim. Aynı zamanda romanla da ilgiliyim. Mail de gönderiyorum size..

X