Her sınav dönemlerimde bedenim hastalanıyor 😢

Ssanemtkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
264
80
33
Arkadaşlar yaş 33 ama ben okuma aşkı ile coştuğumdan aynı anda 2 bölüm okuyorum. Evli de olunca biraz zorluyor haliyle. Her sınav dönemi aslında geriliyorum normal zannediyorum ama bedenim sürekli bir tepki veriyor sınav dönemi bir yerim rahatsızlanıyor sınavlardan sonra da geçiyor. Okulun bitmesine 1 yıl kaldı ama sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor bu süreç. Eşim diyor ki tüm hastalıkların psikolojik yorgunluğundan biraz gez eğlen diyor ama zaman yok diye sürekli çalışıyorum. Gerçekten haklı mı sizce ?

Gerçekten haklı bence. Stres bir şekilde vücutta çıkıyor bir yerlerden. Hastalık olarak gösteriyor kendini. Çoğumuz stresten hastayız zaten. 😔

Gerçekten haklı bence. Stres bir şekilde vücutta çıkıyor bir yerlerden. Hastalık olarak gösteriyor kendini. Çoğumuz stresten hastayız zaten. 😔
Sınavlar bitsin bazı kitaplara başlayacağım olumlu düşünmek güzel şeyleri hayata çekmek gibi ben enerjiye çok inanıyorum. Biraz değişeceğim ben de artık kendime eziyet ediyorum çalışayım başarılı olayım derken

Sınavlar bitsin bazı kitaplara başlayacağım olumlu düşünmek güzel şeyleri hayata çekmek gibi ben enerjiye çok inanıyorum. Biraz değişeceğim ben de artık kendime eziyet ediyorum çalışayım başarılı olayım derken
Evet. Hiç bi şey canından daha kıymetli değil. Tamam sınavlara hazırlan kazan ama elinden geldiği kadar stresini azaltmaya çalış dünyanın sonu değil ya sanki. Umarım iyi olursun bir an önce. Stresin Allah belasını versin.

Evet. Hiç bi şey canından daha kıymetli değil. Tamam sınavlara hazırlan kazan ama elinden geldiği kadar stresini azaltmaya çalış dünyanın sonu değil ya sanki. Umarım iyi olursun bir an önce. Stresin Allah belasını versin.
Çok teşekkür ederim canım 🙏

X