Herkes buraya toplansın dua edelim🤲🤲😊😊

sharox

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
84
19
24
Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle tüm anne olmak isteyenlere Allah yardımcımız olsun zorlu bir süreç yaşayan bilir ilk olarak sabır gerektiren bir yoldayız Rabbim herkese kolaylık versin hepimiz dua edelim birbirimize bu yolda yürüyen hanımlar yalnız değiliz Allah var dualarımızı eksik etmeyelim benim içinde dua edin yarın doktora gidiyorum dualarınıza ihtiyacım var 🤲🤲

İnşallah hayrli haberler alirsin , hayirli haberde senn gönlünden geçen olsun🙏🏻

İnsallah hayirli haberlerle dönersiniz evinize Rabbim bu surecte hepimizin yardimcisi olsun kimsenin kucagini bos birakmasın benim de catlama ignesinin 8.gunu bugun Rabbim Emeklerimizi bosa cikarmasın insalallah hastalara şafi ismiyle şifa dertlilere deva borclulara ödeme kolayliğı evladım yok Allahim boynum bükük kaldı diyenlere Evlat nasip etsin Evimize huzur bereket mutluluk sağlık nasip etsin herkesin hersey gonlunce olsun insallah 🤲🤲🌸

İnsallah hayirli haberlerle dönersiniz evinize Rabbim bu surecte hepimizin yardimcisi olsun kimsenin kucagini bos birakmasın benim de catlama ignesinin 8.gunu bugun Rabbim Emeklerimizi bosa cikarmasın insalallah hastalara şafi ismiyle şifa dertlilere deva borclulara ödeme kolayliğı evladım yok Allahim boynum bükük kaldı diyenlere Evlat nasip etsin Evimize huzur bereket mutluluk sağlık nasip etsin herkesin hersey gonlunce olsun insallah 🤲🤲🌸
Amin inşallah sizde hayırlı haberler alırsınız bu ilk iğnenizmi?

X