Hidrosalpenks'in tüp bebek tedavilerine etkisi nedir?

Pek genç sayılmam artık..
Benim yaşımda insanların kaç çocuğu var..
O yüzden toplum baskısına maruz kalıyorum.. keşke 20 li yaşlarda olsam..
Insanlar beni bu 4 yılda yedi bitirdi..
Ne merakları ne soruları bitiyor..
Çok yıprandım.. ameliyattan sonra kafamı toplamalıyım.. Piskolojik teravi görmeye başladım.. kendi derdim yetmiyor insanların laf sokması içimi dahada acıtıyor..
Rabbim feraha kavuştursun inşallah beni ve tüm bekleyen isteyen herkesi..

bende 32 yaşındayım evliliğimin 2. yılı bitti önce tüplerimde yapışıklık var diye laporoskopi oldum bu ayda bağlatıp birkaç ay sonrada tüp bebek denemesi yapacagım. sen insanların laf sokmasına aldırma herkes birseyler söylüyor. huzurlu olmaya çalış. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERİR İNŞALLAH

bende 32 yaşındayım evliliğimin 2. yılı bitti önce tüplerimde yapışıklık var diye laporoskopi oldum bu ayda bağlatıp birkaç ay sonrada tüp bebek denemesi yapacagım. sen insanların laf sokmasına aldırma herkes birseyler söylüyor. huzurlu olmaya çalış. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERİR İNŞALLAH

Haklısın canım.. artık fazla kimse ile görüsmüyorum zaten çünkü çok yıpratıyorlar.. salı laparoskopi oldum yakışıklılar açıldı sağ tüp iptal edildi.. doktorum artık normal yolla da olabilecegini söyledi.. hakkımızda hayırlısı..
Benim hala çok gaz sancim var laparoskopi yaptıranlar sizdede oluyor mu...?

Haklısın canım.. artık fazla kimse ile görüsmüyorum zaten çünkü çok yıpratıyorlar.. salı laparoskopi oldum yakışıklılar açıldı sağ tüp iptal edildi.. doktorum artık normal yolla da olabilecegini söyledi.. hakkımızda hayırlısı..
Benim hala çok gaz sancim var laparoskopi yaptıranlar sizdede oluyor mu...?

hadi hayırlısı bakalım inşallah .... kesinlikle laporoskopide gaz sancısı oluyor ben ocak ayı sonunda olmuştum gaz sancım ve karnımda bır şişkinlik olmuştu bir iki haftaya geçti..

Şuan herşey yolunda arkadaşlar zorlu süreç bitti çok şükür.. hatta bugün ağır ağır ışe başlamalıyım.. elimden geldiği kadar yapacağım.. allahtan hayırlısı bakalım

Vayyy canım benim yAaaa hiç üzülme olur inşallahhh Allah yüzüne bakar inşallahhhhh Hep sana dua edecam dualarım hep seninle

Canım nasılsın bebiş nasıl..
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..
Sen bizim topigimizin umudusun bizide dualarında anar mısın...
Rabbim hepimizin sonunu güzel eylesin kucagimizi doldursun inşallah...

Canım nasılsın bebiş nasıl..
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..
Sen bizim topigimizin umudusun bizide dualarında anar mısın...
Rabbim hepimizin sonunu güzel eylesin kucagimizi doldursun inşallah...
Çok şükür çok şükür iyi 13 haftalık olduk,Allah tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsın inşallahhh,tüm isteyenlere günlük dua ediyorum hiç merak etme canim,Sen ne yaptın ?

Çok şükür çok şükür iyi 13 haftalık olduk,Allah tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsın inşallahhh,tüm isteyenlere günlük dua ediyorum hiç merak etme canim,Sen ne yaptın ?

Çok şükür iyim bende ameliyat yaraları geçti 3 haftada tamamıyle iyilestim bin şükür.. şuan Piskolojik tedavi görüyorum..
Bebek konusunu bi süre erteledik çünkü ben çok yıprandım çok üzüldüm..
Önce BEN... sonra allah ol derse olur inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.. allah sağlıkla hayırlı evlat nasip etsin hepimize.. seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım..

Çok şükür iyim bende ameliyat yaraları geçti 3 haftada tamamıyle iyilestim bin şükür.. şuan Piskolojik tedavi görüyorum..
Bebek konusunu bi süre erteledik çünkü ben çok yıprandım çok üzüldüm..
Önce BEN... sonra allah ol derse olur inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.. allah sağlıkla hayırlı evlat nasip etsin hepimize.. seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım..
kizzz sen ne yapiyosun kendine bukadar uzulme canim ya veren Allah elinden geleni yap ama yani Allah isterse olur bunu kabul et canim ya. bebek icinmi psikolojik tedavi goruyosun.
cok uzuldum boyle yazinca:KK43:(

kizzz sen ne yapiyosun kendine bukadar uzulme canim ya veren Allah elinden geleni yap ama yani Allah isterse olur bunu kabul et canim ya. bebek icinmi psikolojik tedavi goruyosun.
cok uzuldum boyle yazinca:KK43:(

Evet canım.. aslında birikmislik diyelim adına.. tüp bebek negatif olunca çok kötü günler geçirdim..
Bedenimi dahi hissetmedim çok üzüldüm..
Kendimi pozitif e odaklamıştım..
4 yıldır da bebek özlemim var...
Ama zor bi hayatım oldu yazsam roman olur... psikolojik teravi Iyi geldi bana...

Evet canım.. aslında birikmislik diyelim adına.. tüp bebek negatif olunca çok kötü günler geçirdim..
Bedenimi dahi hissetmedim çok üzüldüm..
Kendimi pozitif e odaklamıştım..
4 yıldır da bebek özlemim var...
Ama zor bi hayatım oldu yazsam roman olur... psikolojik teravi Iyi geldi bana...
benimde sukur kizim var bende 4 senedir bekliyorum neyapican kismetten oteye yok canim yokkk

benimde sukur kizim var bende 4 senedir bekliyorum neyapican kismetten oteye yok canim yokkk

Canım tesadüfen gördüm hamilesin şükürler olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Kızına kardeş geliyor çok sevindim..
Bizede dua etmeyi unutma...
Rabbim bekleyen herkesin gönlüne göre versin Inşallah.

Canım tesadüfen gördüm hamilesin şükürler olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Kızına kardeş geliyor çok sevindim..
Bizede dua etmeyi unutma...
Rabbim bekleyen herkesin gönlüne göre versin Inşallah.
Allah im tum isteyenlere aratmadan versin. insan cok yipraniyor gercekten. Allah im size hepinize tum isteyenlere versin..
simdi seni bisey yazicam genel olarrak sende yap mutlaka ben hamile kaldiktan sonra ki 1 ay oldu ogreneli yapip hamile kalan 3-4 kisi oldu

ben bunu 2 ay yaptim . temizlenince abdest alin Hacet namazi kilin 4 rekat kildim ben ama hic bilmiyen bildikleriyle 2 rekat kilsada olur Rabbim biliyo niyetini duasini hic kilmamaktan iyidir.
Hacet namazinin pesinden
seccaceden kalkmadan internette yazan
Buyuk Hacet Duasini okuyun.
sonra duanizi edin.
pesine hemen 3 kulhu 1 elham okuyup butun olmuslerimeze hediye edin.

ben bunu fazla yaptim. ama ayda 1 kez yapsanizda olur ben sabah namazinin pesine hergun olmasada cogu kez kildim hep.
birde dua ederken sadece kendiniz icin degil Allahim esimi baba yapmama beni vesile kil demekte iyidir benim fikrimce.
birde ben Esma cektim hergun Hacet namazinin pesine gun icinde cekilsede olur yani kisaca Hacet namazini 1 kez kilsaniz da olur ama Esmalari hergun cekin .

estagfurullah cek
Allahumme salli alâ seyyıdına muhammed sav sayisi onemli degil
“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisiyn.” 7 kez oku
Çocuğu olmayan kimse 101 kere “Ya Vâris celle calâlühû” oku
. Ya Halik 100 kere
Ya Kafi 111 kez
EL-MUHYİ 68 kez
“Rabbi heb lî mines sâlihîn.” 7 kere
sonundada
14 Ya Vehhab 55 Ya Mucib dualarinizin kabulu icin okuyun.
kalpten dua edin
Rabbim dualarinkz kabul etsin.
hamile kalan olursada haber versin inisAllah

X