hint filmleri=aamir khan

esfiser

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
184
83
41
Merhaba arkadaşlar neredeyse 1 aydır her gece film izlemeye cabaliyorum o mu bu mu derken hint filmi asigi oldum daha doğrusu aamir khan hayrani oldum. Hangi filmini izlediysem bayildim gerçekten harikalar. herkese tavsiye ederim bence en azından deneyin. ghanjini, boom 3, fanaa , yerdeki yıldızlar, 3 iddiot, mutlaka izlenmesi gereken eserler. insan biraz ikilemde kalıyor hint filmi güzel olurmu olmazmi diye hiç tereddüt etmeden izlemenizi tavsiye ederim. ilginiz için teşekkürler. ( filmler alt yazılı ama hiç sıkıntı olmuyor)

Merhaba arkadaşlar neredeyse 1 aydır her gece film izlemeye cabaliyorum o mu bu mu derken hint filmi asigi oldum daha doğrusu aamir khan hayrani oldum. Hangi filmini izlediysem bayildim gerçekten harikalar. herkese tavsiye ederim bence en azından deneyin. ghanjini, boom 3, fanaa , yerdeki yıldızlar, 3 iddiot, mutlaka izlenmesi gereken eserler. insan biraz ikilemde kalıyor hint filmi güzel olurmu olmazmi diye hiç tereddüt etmeden izlemenizi tavsiye ederim. ilginiz için teşekkürler. ( filmler alt yazılı ama hiç sıkıntı olmuyor)
Biz maaile Aamir Khan hastasiyiz cok seviyoruz. Ve surekli izliyoruz. Esim de ben de takildik mi birakamiyoruz. Eger izlemediyseniz kesinlikle taare zamanpar ile P.K i izleyin kesinlikle. .

Çok teşekkür ederim bende soylediginiz o iki filmi izlememistim onları da mutlaka izleyeceğim. birde talahaaa diye de bir filmi vardı galiba onu izlediniz mi ve varsa başka hint filmi söylerseniz sevinirim

aamir khan heryerde :KK36:talaash, lagaan,mann,rang the basanti,dil chata hai öneririm.İyi seyirler.:KK15:

Aamir Khan filmleri, shahrukh khan filmleri, salman khan filmleri, hint dizileri, hint şarkıları, hint yemekleri vs. vs. vs. Her birine bayılıyorum yaa... Apayrı çok başka renkli kültürleri var. İnsan doyamıyor :)

Bu arada
reklama girer mi bilmiyorum ama adam kazanç elde etmediği için olmaz sanırım
...dan izliyorum, diğer siteler gibi her köşeden reklam fışkırmıyor. Rahatça izleyebiliyorsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
X