Bebek Beslenmesi Hipp mi aptamil mi hipp pre mi???

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Balm9798

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
2
0
23
Bebeğim 45 gunluk oldu ilk gunden beri mama veriyorum sutum olmadigi icin :KK43: ilk 2 hafta hipp 1 combiotic kullandik kilo alimi ve kakasi gayet iyiydi daha sonra kabiz olmaya basladi bizde mamadan sanip similac aldik 2 biberon yedi ikisindede kusunca tekrar vermedim onu da birakip aptamile gectik ama hic bir cozum olmadi simdi de kabizlikla beraber doyumsuzluk basladi on bes dakika da bir mama istiyor aptamil mi doyurmuyo anlamadim ne kadar cok versem de doymuyo hipp e gecmeyi dusunuyorum hipp pre ne icin bilen var mi ???

Merhaba, Hipp'te çalışan arkadaşımın söylediğini aktarıyorum.
"Hipp pre, yenidoğan bebekler için ama artık üretilmiyo onun yerine hipp 1 numara combiotic içerik olarak aynı"
Bilginize, :)

Hipp diyorum
Mama oranını ayarlayamıyormusunuz acaba sık sık acıkıyor
Birde daha çok minnak her mamadan önce emzirme çalışmaları yapın
Zamanla sütünüz gelir belki

Bebeğim 45 gunluk oldu ilk gunden beri mama veriyorum sutum olmadigi icin :KK43: ilk 2 hafta hipp 1 combiotic kullandik kilo alimi ve kakasi gayet iyiydi daha sonra kabiz olmaya basladi bizde mamadan sanip similac aldik 2 biberon yedi ikisindede kusunca tekrar vermedim onu da birakip aptamile gectik ama hic bir cozum olmadi simdi de kabizlikla beraber doyumsuzluk basladi on bes dakika da bir mama istiyor aptamil mi doyurmuyo anlamadim ne kadar cok versem de doymuyo hipp e gecmeyi dusunuyorum hipp pre ne icin bilen var mi ???
Eğer bağışıklık sizin için önemliyse ki bence anne sütü almayan bebek için en önemli şey bağışıklık, kesinlikle aptamil derim

benimde aynı hiç sütüm olmadı hep mamayla devam ettik. ilk başta sma ile başladık ilk yaradı gibi ama sonra çocuğa ağır gelmeye başladı bütüngün ufak ufak kusuyordu. sonra çok araştırdım. bebelac gold a geçtim. fermante mama. çokta güzel kilo aldı. aptamille ile aynı firma üretiyor. Nutrica firması. içindeki poşetleri kaşıkları herşeyi aynı. sadece kutuları değişik. ve bir de fiyatları tabiki. bebelac gold tavsiye ederim. anne sütü alamamasına rağmen cin gibi akıllı ve aktif bi bebek oldu. ayrıca stres yaptıkça sütün daha çok gider. benim gitti komple işte. sakin ol meditasyon yap:) beyninden memelerine mesaj gönder. gelin süüütleeeerrr gelin sütlerrrr diye :KK70: :KK70: :KK70:

sütüm yetmediği için bende ikizlerde kullanıyorum aptamili hiç sıkıntı yaşamadık başından beri sizin kabızlık sıkıntınız için çözüm conformil olacaktır onu deneyin bir müddet kullanın normala dönünce gecersiniz aptamil 1 bence bir sıkıntı kalmaz

Benim bebeğimde 35 günlük Aptamil, Sma ve Golden goat çok kötü kusturuyor. Hipp combiotic kullanıyorum. Şu an durumu iyi ama geçen doktorumuz eğer kabız olursa biberona bir tatlı kaşığı zeytinyağı koy dedi. Olmadığı içi. denemedim ama sen dene istersen Doktor dedi sonuçta yanılıyor olamaz.

X