Hissettigim oluyor

Bazen bana da oluyor. Ben covid zamanı karışık bir şeyler hissettim bu ülke için üzülüyorum diye... Üniversitedeyken de bir gün yatıyorum, gözümün önüne insan geliyor silüet gibi... Sonra o kişinin ölüm haberini aldım. Bazı insanlara da hiç ısınamazsam o devam eder... Sevdiğimi de hep kollarım.... Fal da bakıyorum ama günah. Hep de çıktığını söylerler. Bazen çok net şeyler hissediyorum hatta,bir tartışma olacaksa ya da kötü bir şey,o ortamdan çıkasıya kadar kalbim sıkışır ruhum daralır. Yani engellenirim falan.. nedense hisler bi kendime yaramıyor😁🤦🏻 bir de kimle arkadaşlık yapsam şansı açılıyor😁 bolluk bereket çok aktif şükür jfjtjfj
Ay bize de fal baksanız keske:KK66:

Yeni pandemi ve kapanma süreci gelecek diyorlar.
Benim annem de ölecek herkesi bir gece önceden rüyasında görür, tanıdığı insanları tabii ki. Benim durugörüm onunki kadar yok ama ben de kendi yaşayacağım tatsız olayları mutlaka rüyamda görüp ona göre kendimi hazırlarım. benimkiler dünya çapında haber vermiyor :63:
Tövbe. Yani anneniz sabah kalkınca x’i rüyamda gördüm ölecek bugün mü diyor?

Psişik yetenekleriniz vardır farkında değilsinizdir. Öyle ise tesir almanız gayet normal.
Kollektif alandan bilgi akışı geliyor olabilir.
Her insanda olan özellikler bunlar ama bilmeden bastırıyor olabiliriz.
Hissedenin hissetmeyenden bir farkı da yoktur. Herkes özeldir ve yeteneklidir aslında.

Eşim bekarken o malum güzel kadınların ülkesine gitmiş, anlatıp duruyor ülkeyi. Lanet olsun hepsine dedim, ülkede o hafta savaş çıktı. Sonra erkekleri savaşta kaldı, kadınları da buraya geldi. Bizim şehirdeler artık. Allah da belamı verdi bu sayede.
Evet.
Ama elbette savaşa her zaman hayır.
Bu arada eşiniz dün doğum günü için bir şey yaptı mı, ben halen bunu çok merak ediyorum.

Tövbe. Yani anneniz sabah kalkınca x’i rüyamda gördüm ölecek bugün mü diyor?

Hayır gerçekleşmesinden korktuğu için çoğu zaman kimseye anlatmıyor, ya da suya anlatıyor falan. Ama baya açık ve net şekilde görüyor. Bir keresinde rüyasında 4 kişiyi birden görmüştü, dördü de kısa aralıklarla farklı farklı sebeplerden öldüler ne yazık ki. 17 ağustos'u da çok net bir şekilde görmüş ama uyandığında deprem olmuş zaten. uyarmaya fırsat bulamamış.

Ay ben kendi yaşayacağım kötü olayları mutlaka rüyamda görüyorum. Kücükken rüyamda hep kaçırıldığımı görürdüm, hatırlamıyorum ama ailedeki herkese sürekli söylemişim bir kadın beni kaçıracak diye 7 yaşımda az daha kaçırılıyodum, inşaat işçsi bi abi fark edip koşarak gelince kadın kaçmış. Geçen sene aileden birinin hacca gideceğini gördm nesela sürekki söyledim bunu gerçekten gitti. Bazen malum oluyor🥺

Hayır gerçekleşmesinden korktuğu için çoğu zaman kimseye anlatmıyor, ya da suya anlatıyor falan. Ama baya açık ve net şekilde görüyor. Bir keresinde rüyasında 4 kişiyi birden görmüştü, dördü de kısa aralıklarla farklı farklı sebeplerden öldüler ne yazık ki. 17 ağustos'u da çok net bir şekilde görmüş ama uyandığında deprem olmuş zaten. uyarmaya fırsat bulamamış.
Haa sonradan ben görmüştüm diye anlatıyor yani anladım.

Eşim bekarken o malum güzel kadınların ülkesine gitmiş, anlatıp duruyor ülkeyi. Lanet olsun hepsine dedim, ülkede o hafta savaş çıktı. Sonra erkekleri savaşta kaldı, kadınları da buraya geldi. Bizim şehirdeler artık. Allah da belamı verdi bu sayede.
Evet.
Ama elbette savaşa her zaman hayır.
Bu arada eşiniz dün doğum günü için bir şey yaptı mı, ben halen bunu çok merak ediyorum.
Savaşın çıkacağı belli idi zaten tak diye çıkmadı ki.
Sizin hissiniz veya sözünüzle size ceza olsun diye o kadar insan mağdur olmadı.
Ben bir şey olacak deyip de sonrasında olan görmeden inanmam böyle konulara.
İnsanlar haberlerde gördüklerini,gündemde olan şeyleri ne olacak bu hal diye düşündüğü için gece de bilinçaltının etkisi ile rüyasında vs görüyor.

Kış aşırı soğuk tatil 2 ,3 aile bir evde memleket, herkes kendi memleketinde köye giden insanlar var, vardiyalı çalışma işsizlik ,telefonsuzluk, telefonu İnternet yoksunluğu, eski zmana dönme

Bunlar. Sebeb ne bilmiyorum neden böyle bilmiyorum
Ne kadar doğru bilmiyorum ama sizin söylediğinizi ben bir iki yerde duydum,kışın çok şiddetli geçeceğini , Putin'in gazı vermeyeceğini,enflasyon, Kara kış derken zorlu bir sürecin bizi beklediğini.Hayirlara çıksın ,ne diyelim....

Çocukken de olurdu onemsemezdim. Bazen içinize bi kötü his oturur kötü haber alırsınız ya benim de öyle oluyor .söylesem inanmazsınız. Pandemiden önce abime diyordum ki dünya çaplı bi salgın olcak surekli bunu hissedip söylerdim. Kış ayıydi içimde sıkıntı vardı hiç unutmam o gün çay içerken yine içime geldi bu his söyledim. O da artık alismisti olabilir dedi.bi ay sonra pandemj başladı. Sonrasında bana kac kere dedi sen hep söylerdin diye. 6 şubat depreminden önce geceleri uyumakta zorlanıyordum. Bu kış deprem olacak diyip durdum bu ses içime geliyordu ben de yakin çevreme söyledim. Tanıdık arkadaş vs e söylüyordum. Yine o hafta geldiğinde t şubattan iki gün önce giyinik yatmaya başladım daha kapalı giyineyim deprem her an olabilir diyordum yerini bilmiyorum tabiki ama olacağı hissi içimdeydi yine.
Sel olmadan knce yağmur yağacak sel olacak her yer dedim içimden.felakaet tellalı gibiyim.bazen kendimi susturuyorum saçmalıyorum zaten yağmur mevsimj illa sel olur diyorum kendi kendime...
Şuan deprem vs hissi yok onun yerine yine başka bi sıkı ti var içimde bu sefer çözemiyorum.kimi için nimet kimi için sıkıntı bisey diye geçiyor içimden ne hissi cozebildim ne aklıma bisey geliyor.
Sizde de böyle şeyler oluyor mu
Elbette hisleriniz doğru çıkıyor olabilir. Fakat bu yüzdelik dilimi olarak baz alındığında her hissettiğinizin yada söylediğinizin çıkması pek tabii mümkün değil.

2020 Mart ayından itibaren farklı bir döneme girip türlü zorluklarla mücadele ederek değişik tecrübeler yaşadık bunu bireysel anlamda yaşarken tüm ülkede yaşamak enerji anlamında bir hayli etkiledi bizi.
Özellikle 6 şubat depreminden sonra her sosyal medyada kendilerince haklı gerekçe ve bulguları olan insan sayısı çoğaldı. Ağızlarından 1 hayırlı kelime çıkıyorsa 9 u şer. Felaket senaryosu üstüne senaryo yazıyorlar.
Farkında olmadan bilinçaltımız etkisinde kalıyor.

Hislerinizi hayra yorup daha pozitif şekilde kelimelere dökmeniz vatanin milletin hayrına olur diye düşünüyorum.😂

Kış aşırı soğuk tatil 2 ,3 aile bir evde memleket, herkes kendi memleketinde köye giden insanlar var, vardiyalı çalışma işsizlik ,telefonsuzluk, telefonu İnternet yoksunluğu, eski zmana dönme

Bunlar. Sebeb ne bilmiyorum neden böyle bilmiyorum
Bunu takip ettigim astrologlar da soyluyor eris varyanti covid gibi olacak havalar cok sicak gecti kis derin olacak bunu yaslilarda soyluyor yaz cok sicak gecerse kis soguk olur.gida krizinide soyluyorlar.haberlerden netten gorup icinize aliyor olabilirmisiniz acaba

Çocukken de olurdu onemsemezdim. Bazen içinize bi kötü his oturur kötü haber alırsınız ya benim de öyle oluyor .söylesem inanmazsınız. Pandemiden önce abime diyordum ki dünya çaplı bi salgın olcak surekli bunu hissedip söylerdim. Kış ayıydi içimde sıkıntı vardı hiç unutmam o gün çay içerken yine içime geldi bu his söyledim. O da artık alismisti olabilir dedi.bi ay sonra pandemj başladı. Sonrasında bana kac kere dedi sen hep söylerdin diye. 6 şubat depreminden önce geceleri uyumakta zorlanıyordum. Bu kış deprem olacak diyip durdum bu ses içime geliyordu ben de yakin çevreme söyledim. Tanıdık arkadaş vs e söylüyordum. Yine o hafta geldiğinde t şubattan iki gün önce giyinik yatmaya başladım daha kapalı giyineyim deprem her an olabilir diyordum yerini bilmiyorum tabiki ama olacağı hissi içimdeydi yine.
Sel olmadan knce yağmur yağacak sel olacak her yer dedim içimden.felakaet tellalı gibiyim.bazen kendimi susturuyorum saçmalıyorum zaten yağmur mevsimj illa sel olur diyorum kendi kendime...
Şuan deprem vs hissi yok onun yerine yine başka bi sıkı ti var içimde bu sefer çözemiyorum.kimi için nimet kimi için sıkıntı bisey diye geçiyor içimden ne hissi cozebildim ne aklıma bisey geliyor.
Sizde de böyle şeyler oluyor mu
Bazen tesadüfi şeyler olabiliyor. Ancak yok şu olacak yok bu olacak diye çıktı muhabbeti yapanlara pek inanmam

Ben her insanın bunu gibi farklı yetenekleri olduğuna inanırım. Ben de berdeyse hiçbir rüyamı hatırlamam rüya pek görmem. Bazı sabahlar rüyamdan etkilenerek uyanırım o vakit direkt başıma gelecekleri öğrenmiş hissederim ve olacakları beklerim.
Üstünüzde kötü bi his varsa geçiştirmeyin önleminizi alın. Bir de hep kötü olayları amlatmışsınız. Böyle yetenekler güzel gelişmeleri de haber eder.

Son düzenleme:
X