Hissettim muhatap olmayı hiç düşünmüyorum

Yahu anlamiyorum, kadın eşinizi ayartir diye korkuyorsunuz hiç mi özguveniniz yok. Bende karsimda ki 2 yas buyuk olsa tedirginlikle abi derim acaba ayni yastayiz abes kaçar mi diye bunda bir art niyet sezemedim. Ve herkesin olaylara tepkisi başkadır, aldatilmayi yasamis bir kadın her acı ceken keske kurtulsa gözüyle baktigi icin öyle tepki verebilir.Görüşün görüşmeyin bu sizin tasarrufunuzda fakat ilginiz eşiniz olsun elalemin kadınları değil şu kadınların kadınlardan alıp veremediği nedir anlamıyorum eşinize dikkat edin lütfen tek ilginiz o.

Rahatsız olduysaniz gorusmezsiniz bitti gitti . Lakin taaa buralara yazacak konu açacak kadar kafayı takip suizan yapmanız anormal .

Kocişim "abi deme lazım olur" der diye korkuyorum demiyor da, yok Allah korusun demedi, yok abi derken içinden gelmeden diyor diye, garibim kadına iftira atıyor! :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:
Öff kadınlar konu sahibinin röntgenci kocasını görünce Allah korusun diyor anca, keşke anlasa 😂

Zaten ortalıkta adam kalmadı sizin kocanıza göz koydu kadın. Hayır şüpheleneceğiniz bir durumda olmamış aksine kocasını kötüleyen kişi sizsiniz. Şaka gibisiniz

Abi derken nasıl hissettiniz zorlandığını ben oraya takıldım 🤔 hayal edemiyorum abi derken zorlanmayı

böyle mi acaba

200w.gif

Merhaba çok uzatmak istemiyorum evli 2 çocukluyum eşimin iş arkadaşıyla ailece görüşmeye başladık omlarında 3 çocukları var çok samimi değiliz öyle bi kaç kez ailece yemek yedik piknik falan yaptık dışardan kocasına canım cicim konuşuyor fakat mutsuz bi evlilikleri varmış hatta aldatılmış bende eşimin ilgisizliğinden bazen çocuklarımı alıp gidesim geliyor falan dedim o da böyle bi şey düşünüyorsan yaparsın falan dedi hiç Allah korusun falan demedi öyle düşünme demedi eşimin yaşını sordu o gün eşlerimiz yokken görüşmüştük eşli görüşelim falan dedi eşime abi diye hitap ediyor ama 2 yaş var araları abi derken böyle bi zorlanma oluyor gibi hissettim aldatılmış ve eşini aldatmayı düşünen bi kadın uzak durmak istiyorum daha da görüşmedim geçen o aradı beni hiç bi şey yokmuş gibi konuştum sitem etti hiç aramıyorsun diye fırsatım yok dedim geçiştirdim eşimi aşırı kıskandım ortada açık seçik bi durum olmamasına rağmen daha da muhatap olmam kırıcı da olmam eşimle eşi iş sebebiyle arada görüşüyor

Vallahi insanlardan soğuyorum, biriyle konuşmaya korkuyorum bu tür konuları okuyunca bu nedir yahu....

X