Hobi Deliliği

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.843
84
deli gibi hobi yapmak istiyorum her gördüğüm elişine atlıyorum.hemen malzemeleri alıp başlıyorum birkaç işten sonra hopaa başka bir işe:cool:incik boncuk kumaş çakıltaşları resim malzemeleri boyalar fırçalar Deniz kabukları örgü ipleri dantel ipleri şişler tığlar :KK8:neler yapmadım ki; kıyafet dikmek, takı tasarlamak ,Tezhip yapmak, ebru yapmak, Deniz kabuklarından hediyelik yapmak, çakıl taşları boyamak, mefruşat yapmak, hasır ipten çanta şapka örtü yapmak, tespih yapmak, obje boyamak, seramik hamurundan süs eşyaları yapmak , Karakalem çizmek , suluboya yapmak,iğne ve tığ oyası yapmak , amigurumi ,bebek kostümleri örmek,her tür örgüyü örmek:ukala::ukala::ukala:evde kutu kutu malzeme birikti ve ben hiç birinde sebat etmedim, benim gibi olan varmı ? Boş kalmayı da sevmiyorum işin kötüsü:KK59:ondan ona gezmekten de ev çarşamba pazarı gibi oluyor:confused: çıkamıyorum işin içinden :KK35:

Bu ben :KK70:
Benim bu kadar malzemem yok tabii.
Ben doğru dürüst yapmadan bırakıyorum ama başka şeyler de almadan duramıyorum.
En son taş boyama seti aldım bir gün inşallah yapacağım :KK70:

Bunların hepsini başardıysanız sizi ayakta alkışlıyorum 👏🏻kara kalem de var içinde çünkü 😂

Şuan o malzemeleri satsanız yüzde yüz kardasınız bakın iyi ki hepsinden yapmışsınız 😂

Evet bende böyleyim. Asla yetenegim olmamasina ragmen gitar bile calmaya calistim :)

Muhtemelen sizde ben gibi bir Scanner Personality´siniz. Benim calisma odam agizina kadar malzeme dolu. Su aralar tekrardan dikise takildim ve cricut ile degisik seyler yapmaya calisiyorum. Arada seramiktende bisiler yapiyorum. hediye edecek insan kalmadi. :)

X