hormon testi sonuçları

A yumurta rezervini ultrasondan mı görebiliyorlar yazın bitane kadın doğuma gitmiştim farklı sebeple gitmiştim ben ama lisede pcosum olduğunu söylemiştim birdaha baktırmadım bakabilir misiniz demiştim . ultrasondan bakmıştı çocuk yapmanıza engel hiçbirşey yok demişti . bende hiç bir teste sokmadan nasıl anladı ki geçiştirdi mi acaba diye düşünmüştüm :KK70:
😀😀
Evet yumurta folikülleri oluyor ya ultrasonda gözüküyor. Normal sayıdaysa sıkıntı yok azalma varsa öyle amh değeri istiyorlar 😀
Pkosta ultrasonda yumurta fazla görünür Amh değeride 4 ün üstünde çıkar 😀

😀😀
Evet yumurta folikülleri oluyor ya ultrasonda gözüküyor. Normal sayıdaysa sıkıntı yok azalma varsa öyle amh değeri istiyorlar 😀
Pkosta ultrasonda yumurta fazla görünür Amh değeride 4 ün üstünde çıkar 😀
ay çok sağolun siz yorum yazdıkça rahatlıyorum Allah sizden razı olsun salı günü gideceğim doktora herşeyi öğrenecez zaten de insan duramıyor sürekli araştırıyor birşeyleri :KK70:

ay çok sağolun siz yorum yazdıkça rahatlıyorum Allah sizden razı olsun salı günü gideceğim doktora herşeyi öğrenecez zaten de insan duramıyor sürekli araştırıyor birşeyleri :KK70:
Amin cümlemizden inşallah 🤲🏻 Rabbim hayırlı zamanda bizede evlat nasip etsin. İnşallah muayeneniz güzel geçer güzel şeyler duyarsınız 🥰

Sonuçların çok iyi çıkmış. Fakat amh a mutlaka baktırın. Önemli olan amh hormonu

Evet ilk ölçtürdüğünüzde baya yüksek çıkmış şimdiki değeriniz iyi ama. Bence doğal yollada olabilir. Neden doktorlar direk tüp bebekte ısrar ediyor anlamıyorum.
Tedavi gördünüz mü? Klomen femara ovitrelle falan ya da aşılama
Hiçbirini hatta direk tüp bebek dediler ben kendim yumurta kaliestini artırmak istiyorum diye vitamin Yazin dedim çok ilgisizler hem özel hem devlet

Hiçbirini hatta direk tüp bebek dediler ben kendim yumurta kaliestini artırmak istiyorum diye vitamin Yazin dedim çok ilgisizler hem özel hem devlet
Değerleriniz şuan gayet iyi yumurta rezervi sadece az. Ama Estradiol iyi durumda üreme var.
Ovulasyon testi denediniz mi hiç. Yumurta çatlamanız hakkında bilgi sahibi misiniz ?
İncir havuç kürü yumurta gelişimi ve çatlaması için on numara bir kür. Burdan bir arkadaştan gördüm bende. Benimkiler geç büyüyor biraz. Kürle beraber 6 günde büyüyüp çatladı.
Sağlam bir doktor bulup yumurta takibide yaptırabilirsiniz. Sakın stres yapmayın. Olucak inşallah. Millet nasıl yumurta rezervleriyle doğal yoldan hamile kalıyor. Yeterki Rabbim nasip etsin

Değerleriniz şuan gayet iyi yumurta rezervi sadece az. Ama Estradiol iyi durumda üreme var.
Ovulasyon testi denediniz mi hiç. Yumurta çatlamanız hakkında bilgi sahibi misiniz ?
İncir havuç kürü yumurta gelişimi ve çatlaması için on numara bir kür. Burdan bir arkadaştan gördüm bende. Benimkiler geç büyüyor biraz. Kürle beraber 6 günde büyüyüp çatladı.
Sağlam bir doktor bulup yumurta takibide yaptırabilirsiniz. Sakın stres yapmayın. Olucak inşallah. Millet nasıl yumurta rezervleriyle doğal yoldan hamile kalıyor. Yeterki Rabbim nasip etsin
Aynen öyle canım insanlarin baskısı daha çok stres oluyor insan

fsh iyi çıkmış 10'dan düşük olması hamileliği kolaylaştırır. prolaktin 25'den az olmalı deniyor sizin sınırda çıkmış ama ilaçla normal değerine çabuk iniyor muhtemelen prolaktin yani süt hormonu için ilaç verecektir doktorunuz geçmiş olsun
Benimde LH hormonum 3,9 FSH 11,3 çıktı 😏

X