hormon testi sonuçları

Çok teşekkürl3r amh düşük doktor hormonlara birşey demedi hiç tüp bebek dedi
Benim Amh 0.15 ti düzenli adet görüyorum
Bana da tüp bebek dedi bir doktor
Ama ilk ay hamile kaldım ve de yumurtlamadan önce
Ben birebir bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum
Bu testler yapıldığında olan psikolojik durum stres vs de önemli bence

Yaaa senin adına cok sevindim çok stresli yaşantım var bende yumurta kaliestini artırmak için vitamin kullandım sen takviye kullandinmi

Evlendigin ilk aymi hamile kaldın yoksa

Yaaa senin adına cok sevindim çok stresli yaşantım var bende yumurta kaliestini artırmak için vitamin kullandım sen takviye kullandinmi
Benim de aşırı stresli hatta prolactinim 49 mu ne çıkmıştı bu da tamamen stresten sonra 11 e mi ne düştü değerleri tam hatırlamıyorum ilaç bile kullanmadım

Yumurta kalitesi için resrevetrol ve c vitaminini 2000 lik kullandım. Ayrıca omega 3 magnezyum quenzim Q10 Beeo arı sutu bal polen hapi kullandım
Bir de hacamat ve ozon tedavisi yaptırdım bunların hepsi 1 ay içinde oldu

Benim de aşırı stresli hatta prolactinim 49 mu ne çıkmıştı bu da tamamen stresten sonra 11 e mi ne düştü değerleri tam hatırlamıyorum ilaç bile kullanmadım

Yumurta kalitesi için resrevetrol ve c vitaminini 2000 lik kullandım. Ayrıca omega 3 magnezyum quenzim Q10 Beeo arı sutu bal polen hapi kullandım
Bir de hacamat ve ozon tedavisi yaptırdım bunların hepsi 1 ay içinde oldu
Şubat'ın 27 hacamat yaptırdım bende

Çok teşekkürl3r amh düşük doktor hormonlara birşey demedi hiç tüp bebek dedi
Çok mu düşük ? Estradiol değeri doğurganlık menopoz hakkında bilgi verir. Değeriniz gayet iyi.
Fsh Lh kaç ?
Yumurta gelişimi çatlamasında sıkıntı yaşıyor musunuz

TSH 2.74
Lh 4.57.
Yumurtanın catlamasiyla ilgili bilmiyorum
Çok mu düşük ? Estradiol değeri doğurganlık menopoz hakkında bilgi verir. Değeriniz gayet iyi.
Fsh Lh kaç ?
Yumurta gelişimi çatlamasında sıkıntı yaşıyor musunuz
Amh ilk ölçürtum 0.4 çıktı sonra vitamin çerez falan 0.89 çıktı b ama başka seh8rde yaptirdim öyle çıktı bende anlamadım

TSH 2.74
Lh 4.57.
Yumurtanın catlamasiyla ilgili bilmiyorum
Bu değerlerde gayet iyi.
Fsh değeri normalden yüksek olunca yumurta rezervi azalıyor. Sanırım o yükselmiş olabilir

Amh ilk ölçürtum 0.4 çıktı sonra vitamin çerez falan 0.89 çıktı b ama başka seh8rde yaptirdim öyle çıktı bende anlamadım
baya farklılık göstermiş. Bence sağlam bi yerde tekrardan ölçtürün. Birde kuru incir havuç tüketin her gün. Yumurta gelişimi çatlaması için çok faydalı

Bu değerlerde gayet iyi.
Fsh değeri normalden yüksek olunca yumurta rezervi azalıyor. Sanırım o yükselmiş olabilir

baya farklılık göstermiş. Bence sağlam bi yerde tekrardan ölçtürün. Birde kuru incir havuç tüketin her gün. Yumurta gelişimi çatlaması için çok faydalı
İlk olcturdigumde FSH 23.03 çıktı
2. Ölçturdugumde FSH 9.46

İlk olcturdigumde FSH 23.03 çıktı
2. Ölçturdugumde FSH 9.46
Evet ilk ölçtürdüğünüzde baya yüksek çıkmış şimdiki değeriniz iyi ama. Bence doğal yollada olabilir. Neden doktorlar direk tüp bebekte ısrar ediyor anlamıyorum.
Tedavi gördünüz mü? Klomen femara ovitrelle falan ya da aşılama

kızlar birşey soracam amh bakılmadı bana daha sağlık ocağında ölçtürdüğüm için fsh 4.96 çıktı fsh iyiyse amh de iyi değerler de çıkmayabiliyor mu sizin fsh lar kaçtı

Evet ilk ölçtürdüğünüzde baya yüksek çıkmış şimdiki değeriniz iyi ama. Bence doğal yollada olabilir. Neden doktorlar direk tüp bebekte ısrar ediyor anlamıyorum.
Tedavi gördünüz mü? Klomen femara ovitrelle falan ya da aşılama
sizin lh kaçtı benim 8.84 çok mu

kızlar birşey soracam amh bakılmadı bana daha sağlık ocağında ölçtürdüğüm için fsh 4.96 çıktı fsh iyiyse amh de iyi değerler de çıkmayabiliyor mu sizin fsh lar kaçtı
Genel olarak fsh yükseldikçe Amh değeri düşüyor. Bazen stresten kaynaklı ya da farklı nedenlerden dolayı da hormonlarda dengesizlik olsa da rezervde sıkıntı çıkmıyor. Sizin fsh iyi zaten ultrasonda yumurta rezervi belli oluyor. Doktor ona göre az görürse istiyor amh değerini
sizin lh kaçtı benim 8.84 çok mu
Mesela benim stresten fsh değerim 15 e Lh 13 e kadar çıkmıştı ama yumurta rezervim gayet iyiydi.
Benim şuan fsh 8 Lh 6
Sizinkide iyi

Genel olarak fsh yükseldikçe Amh değeri düşüyor. Bazen stresten kaynaklı ya da farklı nedenlerden dolayı da hormonlarda dengesizlik olsa da rezervde sıkıntı çıkmıyor. Sizin fsh iyi zaten ultrasonda yumurta rezervi belli oluyor. Doktor ona göre az görürse istiyor amh değerini

Mesela benim stresten fsh değerim 15 e Lh 13 e kadar çıkmıştı ama yumurta rezervim gayet iyiydi.
Benim şuan fsh 8 Lh 6
Sizinkide iyi
A yumurta rezervini ultrasondan mı görebiliyorlar yazın bitane kadın doğuma gitmiştim farklı sebeple gitmiştim ben ama lisede pcosum olduğunu söylemiştim birdaha baktırmadım bakabilir misiniz demiştim . ultrasondan bakmıştı çocuk yapmanıza engel hiçbirşey yok demişti . bende hiç bir teste sokmadan nasıl anladı ki geçiştirdi mi acaba diye düşünmüştüm :KK70:

X