Hormon testi sonucu benim gibi olanlar yoruma pls.

kllnlmyr

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2019
27
14
Sağ yumurtalığımda 2 mm kist oluşmuş
Hormon değerlerim
Lh: 14,73
Fsh: 5,84
Progesteron: 1,02
Prolaktin:13,52
Total Testesteron: 35,58
Estradiol: 79,14
TSH : 1,45
sonucum cıktı ama doktorum bugun yokmuş yarın göstereceğim sizce sonuç nasıl ? bu sonuçla gebelik mümkün müdür sonuçları benimkine benzeyenler yorum yapabilir mi

Sağ yumurtalığımda 2 mm kist oluşmuş
Hormon değerlerim
Lh: 14,73
Fsh: 5,84
Progesteron: 1,02
Prolaktin:13,52
Total Testesteron: 35,58
Estradiol: 79,14
TSH : 1,45
sonucum cıktı ama doktorum bugun yokmuş yarın göstereceğim sizce sonuç nasıl ? bu sonuçla gebelik mümkün müdür sonuçları benimkine benzeyenler yorum yapabilir mi
2cm kıst catlamayan yumurtadandır. tabıkı mumkun gebelık .)) kotu dusunme . yumurtlama problemı adet duzensızlıgı falan oluyo zaten :)) ona da ılac var cok sukur. lh/fsh oranın tam 2.5 polıkıstık over dıycek sanırım doktor sana. bırz ılactı kontroldu gıt gel yaparsın :)) rabbım herkese versın ınsallah saglıklı bebısler :))

2cm kıst catlamayan yumurtadandır. tabıkı mumkun gebelık .)) yumurtlama problemı adet duzensızlıgı falan oluyo zaten :)) ona da ılac var cok sukur. lh/fsh oranın tam 2.5 polıkıstık over dıycek sanırım doktor sana. bırz ılactı kontroldu gıt gel yaparsın :)) rabbım herkese versın ınsallah saglıklı bebısler :))
2 cm değil 2 mm dedi canım. adet olamadım zaten 60 gün oldu o yuzden gitmistim genel olarak da adet düzensizliğim var zaten. ne tür ilaclar verir acaba doğum kontrol hapı vermese bari bebek düşünüyorz çünkü.bir yılı doldurduk gebelik olmadı

2 cm değil 2 mm dedi canım. adet olamadım zaten 60 gün oldu o yuzden gitmistim genel olarak da adet düzensizliğim var zaten. ne tür ilaclar verir acaba doğum kontrol hapı vermese bari bebek düşünüyorz çünkü.bir yılı doldurduk gebelik olmadı
2 mm kıst hc duymadım ondan duzelttım :)

2cm kıst catlamayan yumurtadandır. tabıkı mumkun gebelık .)) kotu dusunme . yumurtlama problemı adet duzensızlıgı falan oluyo zaten :)) ona da ılac var cok sukur. lh/fsh oranın tam 2.5 polıkıstık over dıycek sanırım doktor sana. bırz ılactı kontroldu gıt gel yaparsın :)) rabbım herkese versın ınsallah saglıklı bebısler :))
inşallah canım Rabbim tüm iseyene versin sana da saglıcakla kucagına almayı nasip etsin

yok canım . dogum kontrol hapı adet gor duzenlı dıye verılıyor. cocuk ısterken yumurtlama destekleyıcı ılac verılıyor:)

yok canım . dogum kontrol hapı adet gor duzenlı dıye verılıyor. cocuk ısterken yumurtlama destekleyıcı ılac verılıyor:)
inşallah canım bu ikinci defa kadın doğuma gidişim bu konularda yetersizim. ilk gittiğimde LH : 3,87 FSH : 5,84 cıkmıstı doktor gayet düzgün bsey yok bir yılı doldurunca görüşelim o zamana kadar olmazsa demişti. 5 ay önce ki değerlerim iyi çıkmıştı soğan suyu içmiştim testere dişli aslan pençesi ile büyük ihtimal o düzene sokmuştu o zaman

ilaç tedavisi mi görmem gerekiyor sizin başınıza geldi mi
Yok bende tam tersi yumurtalar az. Yumurta takibi için ovulasyon testi isinize yaramaz doktora yaptırmanız gerekli. Yumurta gelistirici ilaçlar verecektir uygun bulursa kist gidince. Kist için doğum kontrol hapı verebilir ya da bi kaç regl bekle diyebilir. Kilo varsa verin der sağlıklı beslenin der.

56 kiloyum kilo problemim yok suan için. Bakalım yarın sonucu gösterince ne verdiğini yazarım. Rabbim sizinde yadımcınız olsun

Yok bende tam tersi yumurtalar az. Yumurta takibi için ovulasyon testi isinize yaramaz doktora yaptırmanız gerekli. Yumurta gelistirici ilaçlar verecektir uygun bulursa kist gidince. Kist için doğum kontrol hapı verebilir ya da bi kaç regl bekle diyebilir. Kilo varsa verin der sağlıklı beslenin der.
56 kiloyum kilo problemim yok suan için. Bakalım yarın sonucu gösterince ne verdiğini yazarım. Rabbim sizinde yadımcınız olsun saglıcakla bebeğinizi kucağınıza alırsınız İnşallah

56 kiloyum kilo problemim yok suan için. Bakalım yarın sonucu gösterince ne verdiğini yazarım. Rabbim sizinde yadımcınız olsun saglıcakla bebeğinizi kucağınıza alırsınız İnşallah
Amin hepimizin yardımcısı olsun insallah cok uğrasmak zorunda kalmazsınız. 🤗

X