HPV 16 CIN 1 KRİYOTERAPİ

elfs_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
88
68
39
Merhaba rutin kontrol icin hastaneye muayeneye gittim.Hersey normaldi..ordan cikinca bir de ketem de hpv testi yaptirayim dedim ve tip 16 oldugunu ogrendim.hemen universite hastanesinde kolposkopi yapildi bir supheli alan goruldu biyopsi istendi..randevu 2.5 ay sonraya verildigi icin ozel bir prof a gittim...4 farkli yerden biyopsi aldi ve ECC yapti..sonuc bugun geldi alinan 4 biyopsi CIN 1 ...Kriyoterapi yapabiliriz dedi..aranizda yaptiran var mi? İse yarayan bir yontem mi? Nasil yapiliyor? Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Leep için başka kriyoterapi yaptıran var mı acaba? Kriyo yaptıranlar lütfen yazsın en azından işe yarayıp yaramadığını görelim arkadaşlar

Ben bugun hpv konusunda basarili jinekoloji onkoloji prof ile daha iletisime gectim..inanilmaz rahatladim..cin1 de asla leep yapilmadigini hatta cin2 de bile hemen yapmayi tercih etmediklerini ogrendim..cin1 icin en etkili yolun kriyoterapi oldugunu soyledi...butun sorularima netlikle cevap aldim..adet olup bittikten sonra kendisine gidicem ve muhtemelen ayni gun kriyoterapim yapilacak..

Ben bugun hpv konusunda basarili jinekoloji onkoloji prof ile daha iletisime gectim..inanilmaz rahatladim..cin1 de asla leep yapilmadigini hatta cin2 de bile hemen yapmayi tercih etmediklerini ogrendim..cin1 icin en etkili yolun kriyoterapi oldugunu soyledi...butun sorularima netlikle cevap aldim..adet olup bittikten sonra kendisine gidicem ve muhtemelen ayni gun kriyoterapim yapilacak..

Haberlerinizi bekliyorum

X