HSG YAPTIRANLAR

Yeeeloo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
67
14
24
Anadolu yakasında hsg rahim filmi çektiren varmı varsa nerde yaptırdınız lütfen yardımcı olunnnn ağrılı acılı birşey çok korkuyorumm:KK43:((

Anadolu yakasında hsg rahim filmi çektiren varmı varsa nerde yaptırdınız lütfen yardımcı olunnnn ağrılı acılı birşey çok korkuyorumm:KK43:((
Anesteziyle yapilinca hiç agrı falan olmuyor ben bitince uyanmiştim kisa sürüyor zaten korkulacak birşey yok.Ama dediginiz yerde olmadım.

Ben devlet hastanesinde çekildim bu hafta dayanabileceğim bir acıydı tıpkı adet sancısı gibi geldi. Burda çok korkutuyorlar insanı onu anladım. Stresten neredeyse vazgeçmek üzereydim diyebilirim 🙂

Kadıköy’de sonomed iyi bir yer özel düşünürseniz . Ben Zeynep kamil hastanesinde yaptırdım

Ben devlet hastanesinde çekildim bu hafta dayanabileceğim bir acıydı tıpkı adet sancısı gibi geldi. Burda çok korkutuyorlar insanı onu anladım. Stresten neredeyse vazgeçmek üzereydim diyebilirim 🙂
Siz ne için çektirdiniz tüp tedavisine başlıcam ben pcosum

Ben de öneriyle kadıköy sonomede gittim memnun kaldım. Temiz ve profesyonel bir yer. Acı konusunda korkmayın zor bir şey değil. Her adımı anlatıyorlar. Adet sancısı kadar bile çekmedim yarım saate o da geçti zaten.

Merhaba arkadaşlar ben çift rahimliyim ve tam teşhis için doktor HSG istedi. Ama filimden bir iki gün önce ilaç vericez rahim ağzı açılması için. Böyle daha rahat olur dedi . Böyle yaptıran varmı

fulyaa açık mr da çektirdim ben sıfır acı ağrı. 2 dk sürüyor kesinlikle ağrı yok. Anesteziye falan da gerek yok

Ben bugün çektirdim echomarda, anestezili iyiki istememişim dayanılmayacak birşey olmadı, muayene gibiydi sadece bir kaç sızım oldu o da regl sancısı gibi sanırım verilen ilaç kaynaklı. Umarım herkesin böyle geçer.

X