Hsg

Nasıl çıktı sonucun ? Ağrın sızın varmı?
Uyandığımda ağrı vardı ama gün içinde azaldı dünden beri az az kanama oluyor birde kramp gibi birşey var karın bölgesinde. Sonuç olarak tüpler açık çıktı rahimde iyi dedi 2 ay içinde gebelik şansı yüksek dedi. Anestezili de korkulacak birşey yok uyandığınızda herşey bitmiş oluyor bende korkarak gittim ama rahat olun

Uyandığımda ağrı vardı ama gün içinde azaldı dünden beri az az kanama oluyor birde kramp gibi birşey var karın bölgesinde. Sonuç olarak tüpler açık çıktı rahimde iyi dedi 2 ay içinde gebelik şansı yüksek dedi. Anestezili de korkulacak birşey yok uyandığınızda herşey bitmiş oluyor bende korkarak gittim ama rahat olun
Ay cok sevindim inşallah benim de öyle cıkar inşallah en kısa zamanda gebe kalırsın sağlıklı bi şekilde

Ben 3 aralıkta anestesisiz çekildim. Eğer regl ağrıların kuvvetliyse dayanabiliyorsan ona da dayanirsin. Sonuçlar hemen çıkıyor bir sorun çıkmadı bende. Ama yeni nesil makinelerle çektirmeni öneririm bu c şeklinde olanlarla

Uyandığımda ağrı vardı ama gün içinde azaldı dünden beri az az kanama oluyor birde kramp gibi birşey var karın bölgesinde. Sonuç olarak tüpler açık çıktı rahimde iyi dedi 2 ay içinde gebelik şansı yüksek dedi. Anestezili de korkulacak birşey yok uyandığınızda herşey bitmiş oluyor bende korkarak gittim ama rah
Ben 3 aralıkta anestesisiz çekildim. Eğer regl ağrıların kuvvetliyse dayanabiliyorsan ona da dayanirsin. Sonuçlar hemen çıkıyor bir sorun çıkmadı bende. Ama yeni nesil makinelerle çektirmeni öneririm bu c şeklinde olanlarla
İnşallah çok teşekkür ederim. Seninde temiz çıkar yüksek ihtimalle hiç kafana takıp stres yapma 10-15 da olup bitiyor şimdiden geçmiş

siz niçin hsg çektiniz bende bu gün çektirdim yumurtalarım tepmbel büyümesi için doktor ilaç yazdı acaba bu ay hamile kalma şansım varmı

X