Hukuk fakultesine yatay gecisim gerceklesti:)))))

ahhhu

şafağımıza 325...
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
365
0
34
MERHABALAR KK LI ARKADASLARIM OYLESINE MUTLUYUMKI BILENLER WARDIR EDEBIYAT OKUYORDUM ANCAK HUKUK BOLUMUNE YATAY GECIS YAPMAK ISTIYORDUM.ONUME ENGELLER KONDU ,OLMAZ DEDILER YAPAMAZSIN DEDILER EDEBIYATLA HUKUK ALAKASIZ DEDILER,AMA OLDUU INANDIMM VE OLDUU COK UGRASTIM CABA SARFETTIM GECECGIME INANDIM VE SUAN ITIBARIYLE HUKUK OGRENCISIYIM.COK MUTLUYUMM HAYALLERIM GERCEK OLDUU:))))))))))))))))))))))a.s. SIZI SEVIYORUMM KK HANIMLARI:)

geleceğin avukatına merhaba canım.
ne mutlu sana,azmin ve umudun sayesinde isteğine kavuşmuşsun.allah yolunu acık etsin.

edebiyattan hukuğa nasıl yatay geçiliyor ben anlamadım. yatay geçiş aynı bölüm şartıyla başka fakülteye, dikey ise ortak dersleri olan başka bölüme geçmektir benim bildiğim. yan dal desen o da değil. nası yaptın arkadaşım bunu öss yemi girdin tekrar?

Tebrik ederim arkadasım..Bende edebiyat okuyorum suan bu sene cift ana dal da yapmayı düşünüyorum ama senin durumunu pek anlayamadım nasıl yaptın??

acıklayayım arkadaslarım evet normalde olmuyor aslında ben ozel olarak hukuk fakultesıne basvurdum ve super tam 1 ay ugrastıgım ve neden hukuk okumak ıstedıgıme daır dekana bır mektup yazdım.bunun yanı sıra not ortalamam yatay gecıse basvuranların en yuksegıydı yanı 100 uzerınden 98 dı yıl sonu ortalamam bu tabıı cok buyuk bır etken oldu.arkadaslar ımkansız dıılmıs hıcbısey bunu anladım.ayrıca ıc yatay gecıs dıye bır sey war kı bu da aynı unıversıte ıcınde bellı farklı bolumlere gecebılmek dıkey gecıs ıse 2 yıllık fakultelerden 4 yıllıga gecmektır arkadaslar yanı boyle bırsey war olmasa yapamazdım:))

Başırılarının devamını bekleriz avukat hanım :lepi:
Tebrikler canım a.s.

guzel dilekleriniz icin tesekkurler arkadaslar evet limoni cim sanirsam aynen oyle oldu yani azmimin zaferini kazandim.ve bu olaydan sonra herseyin yapilabilir olduguna inandim:)

acıklayayım arkadaslarım evet normalde olmuyor aslında ben ozel olarak hukuk fakultesıne basvurdum ve super tam 1 ay ugrastıgım ve neden hukuk okumak ıstedıgıme daır dekana bır mektup yazdım.bunun yanı sıra not ortalamam yatay gecıse basvuranların en yuksegıydı yanı 100 uzerınden 98 dı yıl sonu ortalamam bu tabıı cok buyuk bır etken oldu.arkadaslar ımkansız dıılmıs hıcbısey bunu anladım.ayrıca ıc yatay gecıs dıye bır sey war kı bu da aynı unıversıte ıcınde bellı farklı bolumlere gecebılmek dıkey gecıs ıse 2 yıllık fakultelerden 4 yıllıga gecmektır arkadaslar yanı boyle bırsey war olmasa yapamazdım:))

bravo arkadaşım. işte budur! böyle birşeyin mümkün olduğunu bilseydim kesinlikle bende yapardım. ben işletmeciyim bazı hukuk dersleri aldık ve resmen aşık oldum. ama sayısalcıyım ben sanırım yine mümkün olmazdı dimi? :uhm:

ahhum hayırlı olsun biliyorum nekadar kafana takıyordun ne kadar çok düşünüyordun bu durumu demek sonunda oldu he ne mutlu sana artık istediğin bölümde okuyacaksın ee ilerde bizi de tanırsın artık sıkışınca sana geliriz:)
tekrar hayırlı olsun güzelim Allah utandırmasın

Tebrik ederim arkadaşm bende bu yıl mezun oldum hukuk fakültesinden.
Sen hangi ünv ye geçiş yaptın?
Böyle bir şey dekanın elinde deilki nasıl oldu anlamadım ea öss puanın yetiyormuydu ki
.Biz kuzenim için zorlamıştık aynı bölüm ama üniversite değişimini olmamıştı.

merhaba canm inan çok mutlu olduk artık inşllh darısı mezunuyetine inşalallk tüm kalbimle kutlarım iyi çalışmalar darısı tüm öğrencilerimizin başına amn

X