hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

mrb siteye ilk msjımıda bu konuda yazmış olayım=)
yarın bu kürü denemeye başlıyorum bi yandan hızlı sonuç için cazip gözüküyor bi yandan da yanlış gibi ama deneyeceğim bakalım. şu an bu kürü uygulayan ya da yarından itibaren uygulamak isteyen var mı ?

19 temmuzda basladim bende :) desteklerimize devam...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya yedim 2 saat sonra acayip aciktik.tortillali ton baligi yedim.imkansiz aciktiriyor.ben aksam uyarim tekrar yogurt hurmaya.yoksa acliktan bayilirimmm

bende bayramdan sonra başlıcam 3 4 gitse de yeter
ama aklıma takılan şey su geri hemen alır mıyım verdiğim kiloları hurma diyetini 1 hafta yaptıktan sonra ekime kadar normal diyetime devam ederim zaten çok yemem hurma diyeti bitince ?

Herkese merhaba :KK3:
Misafir olarak forumu hep okuyordum ama daha dün üye oldum ve ilk mesajımı buraya yazmak kısmet oldu. Hala burda olanlar varmı bilmiyorum ama ben bugün itibariyle hurma diyetine başladım. Sabah 4 hurma ve 1 kase yoğurt, öğlen de 6 hurma 1 kase yoğurt yedim. Şimdilik iyi gibiyim ama tabi bu diyetin ilk gazı mı onu zaman gösterecek :) Bana bu yolda arkadaş olacak varsa çok daha güzel olur :)

Herkese merhaba :KK3:
Misafir olarak forumu hep okuyordum ama daha dün üye oldum ve ilk mesajımı buraya yazmak kısmet oldu. Hala burda olanlar varmı bilmiyorum ama ben bugün itibariyle hurma diyetine başladım. Sabah 4 hurma ve 1 kase yoğurt, öğlen de 6 hurma 1 kase yoğurt yedim. Şimdilik iyi gibiyim ama tabi bu diyetin ilk gazı mı onu zaman gösterecek :) Bana bu yolda arkadaş olacak varsa çok daha güzel olur :)

Merhaba.bende senin gibi yeniyim.bende takip ediyorum forumu.ve bundan 15 gün once bu diyete basladim ama oglen acayip aciktim dayanamadim.

Merhaba.bende senin gibi yeniyim.bende takip ediyorum forumu.ve bundan 15 gün once bu diyete basladim ama oglen acayip aciktim dayanamadim.

Merhaba:) Bende dayanamayacağımı düşündüm ama tuttum bu sefer kendimi. Akşam yine yoğurt ve 6 hurma yedim. İnşallah biraz işe yarar :KK34:

kızlarr bende suan diyet yapıyorum bi haftalık bir diyet ondan sonra hemen buna başlayacağımm faydasını görenler var mıı? :KK52:

Ben geçen hafta başladığım hurma diyetini haftasonu azıcık ucundan bozdum:KK20: Pazartesi itibariyle devam ediorum. 1,5 kiloya güle güle dedim :21: Ama artık normal yemek yemek istiyoruuum :)

Ben geçen hafta başladığım hurma diyetini haftasonu azıcık ucundan bozdum:KK20: Pazartesi itibariyle devam ediorum. 1,5 kiloya güle güle dedim :21: Ama artık normal yemek yemek istiyoruuum :)

Tebrik ederim =)
Bende 3 günde yaklaşık 1,5 kilo verdim. Benim de canım normal yemek istedi ama kilo verince motive oluyor insan.

Kizlar benim net bir kilo problemim yok fakat şöyle bir sorunum var ki herkesin göbişi şiş olur benim de midem :KK43: bu soruna yardimci olabilecek fikirleriniz varmi?? :KK43:

mrb arkadaslar bende bu diyete basliycam benle ayni anda basliyacak arklar varsa birbirimize destek olalim

X