İBRETLİK Van Özel Lokman Hekim Hastanesi (Medisina) Hatice Temel Eroğlu

Konuyu tekrardan canlandıracağım ama bende Van'da güveneceğim bi doktor arıyorum. Konu açılalı çok olmuş burda daha önce sorup deneyim kazanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Keske bu yazını okuyup ona göre davransaydım ilgisiz bilgisiz bir doktor suratsız asık yarım yamalak cvp veriyor adama hatice eroğlu kesinlikle tavsiye etmiyorum hele de bebek tedavisi için hiç iyi bir doktor değil çok pişman oldum gittiğime

Keske bu yazını okuyup ona göre davransaydım ilgisiz bilgisiz bir doktor suratsız asık yarım yamalak cvp veriyor adama hatice eroğlu kesinlikle tavsiye etmiyorum hele de bebek tedavisi için hiç iyi bir doktor değil çok pişman oldum gittiğime
Merhaba canım bende gittim hatice hanıma ilgisiz ve suratsızdı doktor buldun mu acaba vanda önerebileceğin

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde doğum yaptım ve çoook memnun kaldım özel hastaneye gittiğimde böyle ilgi güleryüz samimiyet görmedim ve çok şaşırdım :)çevremde birkaç kişi daha orda doğum yaptı onlarda çok memnundu tavsiye ederim:)

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde doğum yaptım ve çoook memnun kaldım özel hastaneye gittiğimde böyle ilgi güleryüz samimiyet görmedim ve çok şaşırdım :)çevremde birkaç kişi daha orda doğum yaptı onlarda çok memnundu tavsiye ederim:)
Cok sevindim sizin adınıza doktorun adı neydi acaba

Merhaba canım bende gittim hatice hanıma ilgisiz ve suratsızdı doktor buldun mu acaba vanda önerebileceğin
aynen öyle arkadaşım benim 2 tüpüm kapalı çıktı önümüzdeki ay cevat bayrak' a gideceğim dış gebelik geçirmiştim ben 2018 şubat ayında sen tedavi için mi gitmek istiyorsun sbü vanda tuğba hanım ve alim bey var iyi doktorlar ama sıra çok sıkıntılı blginize ve lokman hekimde ağahan bey var cerrahisi ve doktorluğu iyi ben ağahan beye gittim ama hsg çekimi yapmadığını söyledi öyle internette güya iyi dedikleri haticeye gittim ama hiç memnun kalmadım kadında çok soğuk böyle ilgili değil dinliyor tamam yapıp geçiyor devlet hastanesi gibi özel gibi değil bana doğru düzgün cevap vermeden diğer hastayı alalım dedi hiç bir şey diyemedim bile çok beklettiler beni herşey o kadar acele ve çabuk oluyor ki sorduğun soruya cvp bile alamıyorsun

HSG ÇEKİMİ DE YAPACAKSAN SAKIN LOKMAN HEKİMDE ÇEKİM YAPIP 660 TL VERME CİHAZLAR ESKİ AĞRI DA YAPIYOR VE KAPALI TÜPLERİ AÇMA İHTİMALLERİ SIFIR DİREKT LAPARASKOPİYE YÖNLENDİRİYORLAR BENİM 2 TÜPÜM KAPALI ÇIKTI ÖNÜMÜZDEKİ AY İSTANBUL ŞİŞLİ ECTOMAR DA CEVAT BAYRAKA GİDECEĞİM KONUŞTUM % 70 TEK TÜPÜNÜ AÇARIM DEDİ İKİSİ %30 ORANINDA AÇILIR DEDİ HİÇ AĞRI SIZI DUYMUYORSUN BURDA TANIŞTIĞIM BİR ARKADAŞ ÖNERİSİYLE DOKTORUN KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM 570 TL EK HİÇ BİR ÖDEME YOK BAKARSAN YUOTUBE DE VİDEOLARI VAR AMA SAKIN VANDA HSG ÇEKİMİ YAPMA PARANA YAZIK

Hatice hanıma gittiğim için çok pişmanım. Hamileliğimin 38.haftasında bebeğin suyunun azaldığını ve sezeryana almak istediğini söyledi ve hemen yapmazsa sorumluluk kabul etmediğini söyledi ve beni psikolojik bunalıma soktu. Daha sonra dursun odabaşı prof. Dr. Ali Kolusarı hocaya gittim ve 38.haftada suyun azalmasının normal olduğunu söyledi, normal süreci beklememi önerdi ve bekledim bebeğim 40+5te NORMAL doğum ile dünyaya geldi. Bunun hesabını Allah katında verecek. Pozitif bir hamilelik istiyorsanız Önermiyorum kesinlikle gitmeyin

X