İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar İç çamaşırı sorunu

xilda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
161
32
Merhaba hanımlar. Biliyorum konunun yeri burası değil ama daha çabuk cevaplar alabilmek için buraya açtım birazcık burada kalsa?:KK43: akşama kına var ve benim sırtı açık elbisem var. Göğüslerim küçük olduğu için k silikon sütyenleri kullanmak istemiyorum zaten terleyince düşüyormuş. Sırtı şeffaflarda hiç hoş durmuyor. Başka çözüm var mı ya acaba? Bantlasam vücuduma sütyenin arkasını kesip:halay: omuzlarıda açık o yüzden askılı ama arkası olmayan sütyende tercih edemeyecegim :KK43: öneriniz nedir?

Merhaba hanımlar. Biliyorum konunun yeri burası değil ama daha çabuk cevaplar alabilmek için buraya açtım birazcık burada kalsa?:KK43: akşama kına var ve benim sırtı açık elbisem var. Göğüslerim küçük olduğu için k silikon sütyenleri kullanmak istemiyorum zaten terleyince düşüyormuş. Sırtı şeffaflarda hiç hoş durmuyor. Başka çözüm var mı ya acaba? Bantlasam vücuduma sütyenin arkasını kesip:halay: omuzlarıda açık o yüzden askılı ama arkası olmayan sütyende tercih edemeyecegim :KK43: öneriniz nedir?
Sutyen takma.

Sütyenin ön kısmındaki süngeri kullansanız bant olayına girmeyin hastalık var ölm var allh korusun terslik olur hastaneye düşer yolunuz ölseniz bile arkanızdan sohbeti olur:KK73:

Bunlar var silikonlu yapışkan sütyenler rahat kullanırsınız..
Askıda yok bunda.

IMG_5643.JPG

Göğüsleriniz küçük ve slikonlu takmayı sevmiyorsanız sutyen takmayın uçlarını yara bandı yapıştırsanız uç belli olma sorunu olmaz.bunu yapan çok kişi biliyorum.

Göğüsleriniz küçük ve slikonlu takmayı sevmiyorsanız sutyen takmayın uçlarını yara bandı yapıştırsanız uç belli olma sorunu olmaz.bunu yapan çok kişi biliyorum.
Yok o en son sorunum vallahi dümdüz duracak o zamanda bir şeyle desteklemeliyim ahha dikeceğim sanırım elbiseye

memintolar dikse, yarabandıyla uclarını bantlayabilirsin. Yazın hep yapıyorum. Ama çıkartırken dikkat et.

Siz hiç kullandınız mı kullananlar terleyince düşüyor diyor ve birazda olsa südyen gibi büyük gösterir mi acaba

Yok ben kullanmadım,bunlar yapışkanlı zaten düşmez ortalama 50 kere filan takılıyormuş..
İç kısmı dolgulu değil bunların..

X