İç döküş

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏
Baba iyi olmayınca ilişkilerde de kötüleri çekiyoruz bence.Ben de hep ilişkilerde sinandim.Hep cinsellik isteyen ya da banka kartıma göz koyanlarla karşılaştım.Oyle böyle evlendim ama işte o kişi de bana babamdan farklı davranmadi.
Anlattiklariniza üzüldüm, gelince de peş peşe geliyor talihsizlikler.İnşallah gönlünüzce biriyle tanışıp istediğiniz gibi bir aile olursunuz.

Pandemi kısıtlamaları da eskisi kadar değil
Çok şükür ki işimiz var bu konuda yüzümüz güldü maşallah 🙏

Kaç yaşındasıniz
Şöyle söyleyeyim tabi her halimize bin şükür her şerdede bir hayır vardır diyorum inşallah en güzeli karşımıza çıkar hayatımız belki bundan sonra bir yukarı yükseliş yapar.36yaşındayım bu arada kısıtlı bir sosyal çevrem var birazda içine kapanıl biriydim bunu yıkmak için çok uğraştım büyük ölçüde kırdım 🙏🏻

Şöyle söyleyeyim tabi her halimize bin şükür her şerdede bir hayır vardır diyorum inşallah en güzeli karşımıza çıkar hayatımız belki bundan sonra bir yukarı yükseliş yapar.36yaşındayım bu arada kısıtlı bir sosyal çevrem var birazda içine kapanıl biriydim bunu yıkmak için çok uğraştım büyük ölçüde kırdım 🙏🏻
Cok iyi..Ben de biraz öyleyim,çok girişken biri değilim malesef.Kurs filan öneriliyor bu gibi durumlar için ama yaşadığınız yer buna müsait mi bilmiyorum.

Gündemde ex in wp üzerinden bir tartışma sırasında yazdığım birkaç hakaret kelimeleri sebebiyle bana açmış olduğu manevi tazminat davası var.10 bin istiyor, avukatım 1000-1500 ancak gelir belki o da reddedilir diyor.Guya üzüntü ve elem içinde kalmış.Ben de ta o mesajlara geri gidip tekrar okudum,devamında öpücükler gülücükler kalp emojileri olan mesajların ekran görüntüsünü aldım avuksta atacağım üzüntü ve elem içinde olmadığına dair delil niyetine.
Geçmiş mesajlarına baktığımda davayi kapatalım diye yalvarma özür mesajlarını da tekrar okumuş oldum ve saçma bir duygusallık çöktü yine üzerime.Deneyelim yine olmazsa anlaşmalı bosaniriz tmm fln demiş.Anlasmali deyip pes ettiğinde geri adım atasim geliyordu, üzülüyordum, çekişmeli iyi oldu bir yandan.Boyle çirkef hareketler iyi olmuş aslında... ama yine bir üzüntü girdi içime,oysaki sevgim devsm da etse kararlı açmıştım davayı çünkü onunla bir ömür evli kalamayacagimizi iyice kanaat getirmiştim.Adam ben en fazla 5 yık dayanırım bir evliliğe diyordu ve psikolojik şiddetin alasını yaşatıyordu.Cok doğru bir yoldayım biliyorum fakat geçmiş mesajları delil araştırmak için de olsa okumak beni bir adım geriye götürdü psikolojik olarak 😔
Geçsin artık bugünler....

En son konuştuğumuzdan bu yana bendede bir takım değişiklik ve gelişmeler oldu
İyi geceler
Bu hafta işle ilgili atılımlara ağırlık verdim işimde kaliteyi daha da arttırarak her geçen gün daha aksiyonlu ve başarılı hale geldiğini verimli olduğu yoğunlaşmamdan ötürü hissediyorum
Güzel bir uzaktan eğitim aldım hizmetiçi ile ilgli
Onu işimede yansıtıcam
Ayrıca kitap kulübüyle yeni bir kitap belirledik onu okuyup kritik yapacağız
Bunu haricinde sosyalleşmek ve iletişimi artttırmak için çabalıyorum adil yıldırımı dinliyorum bir internet sitesinden kadınlara verdiği tavsiyelere göre ilerleme adımlar atmaya çalışıyorum bazen gümlüyor bana uymayan veya olumlu yanıt alamadığım iş kolik kişilere denk geliyorum sanırım pek kimsenin çaba harcamaya enerjisi kalmamış gibi hissettim vardır bundada bir hayır
Sosyal medya iletişimleri malesef özellikle bazı tip erkekler işi iyice sulandırıp sadece cinsellik muahbebtine çekmeye çalışıyor larki cidden mide bulandırıcı
Neyse daha kötü birşeyler değil şükür
Bu hafta dışarda biriyle tanıştım ama malesef hiçbir olumluemerji alamadım aksine telde konuşurken bana daha sevimli gelmişti tanışınca tüm büyüsü bozuldu
Olsun varsın…
Bu hafta iş yerinde daha yoğun daha paylaşımlı daha iletişim halinde bir hafta geçirdim ve beni ne mutlu ediyorsa onu yaptım.
Bu hafta iş yerinden arkadaşla 1tiyatro ,bir kahvaltı,bir grupla gezi planım
1 de koro provası olacak
İnşallah verimli ve güzel bir hafta olur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Boş kalınca insan boş fikirlerle doluyor ve sıkılıyor güzel şeyler düşünmeye ihtiyacım var .Kendimi motive etmeye kendime özdeğee ve özşefkat katacak sözler söylemeye ihtiyacım var belkide bu şekilde doyum alacağım
NOT :BİRAZ DAHA SABIR

En son konuştuğumuzdan bu yana bendede bir takım değişiklik ve gelişmeler oldu
İyi geceler
Bu hafta işle ilgili atılımlara ağırlık verdim işimde kaliteyi daha da arttırarak her geçen gün daha aksiyonlu ve başarılı hale geldiğini verimli olduğu yoğunlaşmamdan ötürü hissediyorum
Güzel bir uzaktan eğitim aldım hizmetiçi ile ilgli
Onu işimede yansıtıcam
Ayrıca kitap kulübüyle yeni bir kitap belirledik onu okuyup kritik yapacağız
Bunu haricinde sosyalleşmek ve iletişimi artttırmak için çabalıyorum adil yıldırımı dinliyorum bir internet sitesinden kadınlara verdiği tavsiyelere göre ilerleme adımlar atmaya çalışıyorum bazen gümlüyor bana uymayan veya olumlu yanıt alamadığım iş kolik kişilere denk geliyorum sanırım pek kimsenin çaba harcamaya enerjisi kalmamış gibi hissettim vardır bundada bir hayır
Sosyal medya iletişimleri malesef özellikle bazı tip erkekler işi iyice sulandırıp sadece cinsellik muahbebtine çekmeye çalışıyor larki cidden mide bulandırıcı
Neyse daha kötü birşeyler değil şükür
Bu hafta dışarda biriyle tanıştım ama malesef hiçbir olumluemerji alamadım aksine telde konuşurken bana daha sevimli gelmişti tanışınca tüm büyüsü bozuldu
Olsun varsın…
Bu hafta iş yerinde daha yoğun daha paylaşımlı daha iletişim halinde bir hafta geçirdim ve beni ne mutlu ediyorsa onu yaptım.
Bu hafta iş yerinden arkadaşla 1tiyatro ,bir kahvaltı,bir grupla gezi planım
1 de koro provası olacak
İnşallah verimli ve güzel bir hafta olur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Boş kalınca insan boş fikirlerle doluyor ve sıkılıyor güzel şeyler düşünmeye ihtiyacım var .Kendimi motive etmeye kendime özdeğee ve özşefkat katacak sözler söylemeye ihtiyacım var belkide bu şekilde doyum alacağım
NOT :BİRAZ DAHA SABIR
Cok iyi👍
Yapılması gereken ne varsa yapıp akışına bırakmak en güzeli.Ben de kendime iyi gelen şeyleri yapıyorum özellikle de bugünlerde.Hayatin her saniyesi kıymetli,bunu bilerek ilerleyeceğiz

Cok iyi👍
Yapılması gereken ne varsa yapıp akışına bırakmak en güzeli.Ben de kendime iyi gelen şeyleri yapıyorum özellikle de bugünlerde.Hayatin her saniyesi kıymetli,bunu bilerek ilerleyeceğiz
Kesinlikle mastershef çok haklısın akışına güvenmekten başka yol yok.Umarım aklınız size doğru yolu gösterirken kalbinizde buna destek verir bu zor günleri atlatıncatabi her ne yaşayıp hissediyorsanız dönüp bakınca çok şükür geçti ve ben üstesinden geldim diyebilirsiniz hepimiz için hayırlar diliyorum inşallah

Kesinlikle mastershef çok haklısın akışına güvenmekten başka yol yok.Umarım aklınız size doğru yolu gösterirken kalbinizde buna destek verir bu zor günleri atlatıncatabi her ne yaşayıp hissediyorsanız dönüp bakınca çok şükür geçti ve ben üstesinden geldim diyebilirsiniz hepimiz için hayırlar diliyorum inşallah
Amin inşallah 🤲 🌸

Merhaba Nasıl gidiyor?
İyidir, geçenlerde bana manevi tazminat davası açmış,wp tan bir aradayken yazdığım bir mesaj sebebiyle..Hem de avukatini da devreye sokarak.Ben de benimkiyle anlaştim uğraşmamak için,lanet olsun o adama.
Cuma günü de boşanma davası duruşması vardı,benim tanığım geldi onunki yine gelmedi.Davayi uzattikca uzatıyor

İyidir, geçenlerde bana manevi tazminat davası açmış,wp tan bir aradayken yazdığım bir mesaj sebebiyle..Hem de avukatini da devreye sokarak.Ben de benimkiyle anlaştim uğraşmamak için,lanet olsun o adama.
Cuma günü de boşanma davası duruşması vardı,benim tanığım geldi onunki yine gelmedi.Davayi uzattikca uzatıyor
Benimkiyle anlaştım derken, davaya bakması için avukatla mı? Eski kocanızla mı?

tekrar ayni hataya düsüp inanma sahte gözyasina vs.. denenmisi denemek cok buyük yanlistir yeterince cekmissin bundan sonra insaAllah huzurlu ve mutlu bir hayatiniz olur yavrunla

tekrar ayni hataya düsüp inanma sahte gözyasina vs.. denenmisi denemek cok buyük yanlistir yeterince cekmissin bundan sonra insaAllah huzurlu ve mutlu bir hayatiniz olur yavrunla
Amin sağolun ❤️
Dava sonuçlandı bakalım itiraz edecek mi
O kadar çok hainlik yaptı ki asla deneyemem

Valla ben nafakada istemiyorum 5 kuruşunu da kabul etmiyorum. Söz sahibi olamıyor işte🙄 uzaktan uzaktan bakıyor mutlulugumuza
Nafaka niye istemiyorsun ödeyecek tabiki..Ben beraberken çocugun da bütün masraflarını ustlenmistim.Dusun ki çocuğa onun kk ile 160 a ayakkabı aldık 200 olarak iade ettim sadece brnim çocuğumdu sanki.simdi gelen nafaks beleş para gibi sanki benim için.. unutuyorum bile nafakayi gelir gider hesaplarken ama iyi oluyor

X