içimi boşaltmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır şu an bile kendini kandırıyorsun. Son cümlelerini oku, adamın seni kıskandığını aklımıza düşürmeye çalışıyorsun. Yapma bunu, ne yap et terapi al.
iyi de olanı söylüyorum, bunu uydurmuyorum ki adam gözümün önünde böyle dedi cevap bile vermedim. niye öyle düşünmek isteyeyim?

Ben size çok üzüldüm ya, eski konularınızi da az cok biliyorum.
Ne kadar yara aldiginizi ve bu yaralarin halâ kabuk tutmadiginin da farkindayim.
Umarim kisa sürede hayati ucundan kiyisindan tutup tekrar guclenirsiniz.
ama ben hayatın ucundan tutup kendime güzel bir hayat kurdum. kendi işimi kurdum kızımla bir düzenim var. şuan hayatımda kimse yok, evet evlenmek kendi ailemi de kurmak istiyorum ama bu yaralarla olmuyor galiba. bu yaralarım kapanmadığı için sanırım hep aynı kişilere denk geliyorum.

iyi de olanı söylüyorum, bunu uydurmuyorum ki adam gözümün önünde böyle dedi cevap bile vermedim. niye öyle düşünmek isteyeyim?
Peki, velev ki gerçekten böyle bir şey yaşandı. Bu detayı neden burada belirtmek istedin? Bak bişey diyim mi adam hayatını yaşıyor sen de bu kafayla kendine eziyet et dur.

Bak senin cevaplarını ezberledim. Bir defa sen bu adamı unutamadın bunu kabullen . Şimdi diyeceksin bana bunları yaşatan adamı mı unutmadım. Bana bunları şunları yaptı nefret ediyorum ondan ben boşadım zaten vs. Ya hu adam seni arayıp rahatsiz mi ediyordu. Yok işte hat kargola gönder bilmem ne 🤷‍♀️ adam kızıyla konuşurken anne ver dese telefonu yine ulaşır bir şekilde canını sıkar Evini barkını biliyor iş yerini biliyor numaranı bilmese ne olacak 🤷‍♀️
benim telfonumdan aramayacak en azından kızının tabletinden arayıp onunla istediği zaman muhattap olucak. bana yazamicak en azından bence bu büyük bir rahatlık. evimi bilse ne olacak ayrı şehirlerde yaşıyoruz.

Peki, velev ki gerçekten böyle bir şey yaşandı. Bu detayı neden burada belirtmek istedin? Bak bişey diyim mi adam hayatını yaşıyor sen de bu kafayla kendine eziyet et dur.
adam hayatını yaşasın zaten bu benim umurumda değil neden sürekli bunu söylüyorsunuz anlamıyorum. adamın ne yaşadığı umurumda değil.

ama ben hayatın ucundan tutup kendime güzel bir hayat kurdum. kendi işimi kurdum kızımla bir düzenim var. şuan hayatımda kimse yok, evet evlenmek kendi ailemi de kurmak istiyorum ama bu yaralarla olmuyor galiba. bu yaralarım kapanmadığı için sanırım hep aynı kişilere denk geliyorum.
Elbet tekrardan sevip sevileceginiz biriyle karsilasirsiniz, hayat uzun bir yol, ne olacagi bilinmez.
Karamsar olmayin ve akışına birakin.

bu yaşanmadı da ben mı uyduruyorum yani? yapmayın lütfen.

Elbet tekrardan sevip sevileceginiz biriyle karsilasirsiniz, hayat uzun bir yol, ne olacagi bilinmez.
Karamsar olmayin ve akışına birakin.
yani hayırlısı artık işime odaklanmaya karar verdim. işimi umarım büyütebilirim başka da bir isteğim yok şuan. kızımın güzel bir geleceği olsun isterim önceliğim bunlar.

benim kafamda ne var ayrıca onu açıkça belirtebilir misiniz anlayamadım? ben adama aşığım ölüyorum yazmadım farkındaysanız.

jameya insan ne yaparsa kendine yapar lafının karşılığı gibi bir hayatın var . Belli ki anne sevgisi eksik kaldığı için bir şeyler iliskinde yanlış gitmiş . Senden hep duyduğum bir laf var. Ben çocuğa bakarken o hayatını yaşıyor . Sen bu adamı bile bile baba yapmışsın . Yere yatırıp kendinden gucsuz bir kadını tekmeleyen, sana tokat atan adamı başka bir ülkede hayat kurduktan sonra gelip baba yapmışsın . Üzgünüm ama şu an yaşadığın zorluklar tercihlerinin sonucu . Senin doğurduğun bu çocuğuga bir hayat borcun var . Onun eksik kalan yanlarını sen kapatmak zorundasın böylesine vicdansız bir adamla evlendigin için .

Adamdan sürekli talep halindesin . Inan bir hat pahalı değil niye ondan istiyorsun . Anlamadığım şey ne biliyor musun ? Sen ister kabul et ister reddet hala o adamı etrafında istiyorsun . Her seferinde sana hakaret edip gidiyor . Bu adam babalık yapmak istemiyor ki . Sürekli sorumluluk alsın diye uğraşıyorsun . Bunların hepsini linclemek için yazdığımı sanıyorsun ama şu kadar uzun uzun neden yazayım . Artık hayata başka yerlerden bakmak zorundasın
Bu adam yokmuş gibi yaşa artık . Yoksa ömrün böylece geçecek

jameya insan ne yaparsa kendine yapar lafının karşılığı gibi bir hayatın var . Belli ki anne sevgisi eksik kaldığı için bir şeyler iliskinde yanlış gitmiş . Senden hep duyduğum bir laf var. Ben çocuğa bakarken o hayatını yaşıyor . Sen bu adamı bile bile baba yapmışsın . Yere yatırıp kendinden gucsuz bir kadını tekmeleyen, sana tokat atan adamı başka bir ülkede hayat kurduktan sonra gelip baba yapmışsın . Üzgünüm ama şu an yaşadığın zorluklar tercihlerinin sonucu . Senin doğurduğun bu çocuğuga bir hayat borcun var . Onun eksik kalan yanlarını sen kapatmak zorundasın böylesine vicdansız bir adamla evlendigin için .

Adamdan sürekli talep halindesin . Inan bir hat pahalı değil niye ondan istiyorsun . Anlamadığım şey ne biliyor musun ? Sen ister kabul et ister reddet hala o adamı etrafında istiyorsun . Her seferinde sana hakaret edip gidiyor . Bu adam babalık yapmak istemiyor ki . Sürekli sorumluluk alsın diye uğraşıyorsun . Bunların hepsini linclemek için yazdığımı sanıyorsun ama şu kadar uzun uzun neden yazayım . Artık hayata başka yerlerden bakmak zorundasın
Bu adam yokmuş gibi yaşa artık . Yoksa ömrün böylece geçecek
daha ben kendi üzerime hat alamadım gittim kız kardeşimin üzerinde hat aldım. nasıl alayım? kendisi şirketi üzerine hat alıyor. kızı için de bunu yapsın bir zahmet.

ondan bir talep halinde olmicam işte.

evet biz annemle çok mesafeliydik,inanın bu yaşta daha yeni sarılmaya başladık birbirimize. hatırlıyorum bazen birlikte uyurduk uyuduğumuz yerde bile bikere sarıldığını hatırlamıyorum ama onun da kendine göre sebepleri varmış sonradan öğrendim o yüzden hiç yargılamadım. ama büyük bir sevgisizlikle büyüdüm o yüzden kızımın sevgisiz büyümesini istemiyorum. benim yaptığım hataları yapmasını istemiyorum belki de bu yüzden sürekli babasıyla iletşşim halinde olması için uğraştım. ama artık karışmak istemiyorum kendi hayatımı yaşamak istiyorum :KK43:

Bu adamın duyguları söyledikleriyle niye bu kadar ilgileniyorsun onu da anlamıyorum . Adam sana her bulduğu noktada hakaret ediyor . Sen bu hakaretleri sevgiden ettiğini kıskandığı için yaptığını falan düşünüyorsun ama değil . Egosunu tatmin ediyor . 500 TL lik ayakkabı için sana ne hakaretler etti . Yaptırma bunu artık kendine . Bir hat için gelmiş tüm kinini kusmus hani sen adamla artık muhattap olmayacaktın

Bu adamın duyguları söyledikleriyle niye bu kadar ilgileniyorsun onu da anlamıyorum . Adam sana her bulduğu noktada hakaret ediyor . Sen bu hakaretleri sevgiden ettiğini kıskandığı için yaptığını falan düşünüyorsun ama değil . Egosunu tatmin ediyor . 500 TL lik ayakkabı için sana ne hakaretler etti . Yaptırma bunu artık kendine . Bir hat için gelmiş tüm kinini kusmus hani sen adamla artık muhattap olmayacaktın
ama ben geleceğini bilmiyordum ki. hayır bunları sevgiden yaptığını dşünmüyorum adam rahatsız hasta olarak görüyorum ve bunu yaptı diye de bana yaklaşamasın diye hafta içi uzaklaştırma aldırıcam. daha ne yapayım? burda anlatamadığım adamın yüzsüzlüğü ve çirkefliği. içeri gülerek giriyor çıkarken hakaret edip çıkıyor. hayırdır neden buraya geldin diye sorduğumda hattı sana bırakmak için geldim 1 saatliğine dedi. ben adamın yaptıklarından sorumlu değilim. bunlar bana tuhaf geliyor o yüzden söylüyorum normal bir insanın yapacağı birşey değil.

daha ben kendi üzerime hat alamadım gittim kız kardeşimin üzerinde hat aldım. nasıl alayım? kendisi şirketi üzerine hat alıyor. kızı için de bunu yapsın bir zahmet.

ondan bir talep halinde olmicam işte.

evet biz annemle çok mesafeliydik,inanın bu yaşta daha yeni sarılmaya başladık birbirimize. hatırlıyorum bazen birlikte uyurduk uyuduğumuz yerde bile bikere sarıldığını hatırlamıyorum ama onun da kendine göre sebepleri varmış sonradan öğrendim o yüzden hiç yargılamadım. ama büyük bir sevgisizlikle büyüdüm o yüzden kızımın sevgisiz büyümesini istemiyorum. benim yaptığım hataları yapmasını istemiyorum belki de bu yüzden sürekli babasıyla iletşşim halinde olması için uğraştım. ama artık karışmak istemiyorum kendi hayatımı yaşamak istiyorum :KK43:
Evet kızını zaten sen sevgiyle buyutsen yeter. Eski eşinin öfke kontrolü yok . Kızın yanindayoen sinirle ona da vurabilir. Bu psikolojik olarak çok daha büyük bir yıkım. Bırak kurmasin iletisim . Çocuk psikolojisi ve ayrılma durumlarıyla ilgili bin tane kaynak var okuyup bina Uygun davranabilirsin . Babası ölmüş say. Bak elinde bir çocuk var sen onu doğru büyümezsen o da gidip senin gibi onu dövecek psikolojik şiddet uygulayacak biri I bulur . Evet kolay değil çok zor yalnız ebeveyn olmak haklısın . Ama surda on yıl kaldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X