İçinden çıkamıyorum,üzülüyorum.

MonicaGellerrr

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2024
100
262
28
Merhaba kızlar

öncelıkle yeni değilim daha önceden de üyeliğim vardı malesef telefon değişti unuttugum ıcın baştan açtım.
toksık ılıskımden sonra yazın arkadas ortamında bi arkadasla takılmaya basladık. sevgilsii varmış malesef. Sallantıdalardı. Asla savunmuyorum tabiki bi kac ay takıldık ama gittikce zaman gecirdik yaklasıkta 5 aydır takılıyoruz zaman geçiriyoruz uzak mesafede de olsak. sevgilsiiyle ıkı ay once ayrıldı ama sebep ben degıldım kız baskasıyla berabermiş. Neyse biz sevgili gibiydik ama değildik aslında. Gibiyiz sadece devamlı konsuuyoruz görüntülü olsun telefon olsun gorusme olsun habr verme olsun beraberlık yasıyoruz. Eğlenıyoruz gülüyoruz. kendisi benımle cok rahat oldugunu benı farklı sevdıgını soyluyor hep. Kucuk benden de bi kac yas. neyse her sey iyiyken biriyle gorusmeye basladıgını ogrendım. konsuuyorlar yanı gorusme yok kız farklı yerden. Ama ben uyuz oluyorum nedensizce. diyeceksınız kı neden böyle kabul etmedın mı? evet ama duygularım mı var bılmıyorum. Kendısıyle ben sevgılı olmam zaten ıstemem de ama iş baskasıyla konusmasına gelınce değişiyor kıskanıyorum. geçen bırlıkteydık. uyuduk yemek yaptık gulduk cok eglendık. Ama baskasıyla konsuuyor . kavga cıkarttım gece. Benden etkılensın ıstıyorum. Aramızda duygusallık yokken benım özgür ruhlu olusuma tatlı sert olusumu begenmıstı sımdı sıkayet ettıgı eskı sevgılısıne dönüşmüş gibi hissediyorum. daraltıyorum bunaltıyorum. Nasıl bır yol ızlemelıyım. Sevgılı desen degılız arkadas desen degılız. kopamıyoruzda. hıc umursamadan bende baskalarıyla konustugumumu ıleteyım?

Sizin zamanında başkasına yaptığınızı, şimdi size yapıyorlar. Bence hak de ediyorsunuz.
Benim yüzümden ayrılmadılar diyerek vicdanınızı rahatlatmayada çalışmayın.
Gayette sizin yüzünüzden ayrıldılar..
benım yuzumden ayrılmadılar yanımda mıydınız acaba yaşarken?

benım yuzumden ayrılmadılar yanımda mıydınız acaba yaşarken?
Yanınızda olmama gerek varmı. Sevgili olduklarını bile bile konuşmuşsunuz. Sizin deyiminizle takılmışsınız. Hayır daha sizin yüzünüzden ayrılmaları için napmanız gerekiyor.

Yanınızda olmama gerek varmı. Sevgili olduklarını bile bile konuşmuşsunuz. Sizin deyiminizle takılmışsınız. Hayır daha sizin yüzünüzden ayrılmaları için napmanız gerekiyor.
Sevgılı papatyacım benım yzuumden ayrılmadılar takıldık doğru ama bu arada ılıskılerı devam edıyordu kızda baskasıyla tanıstıgı ıcın koptu

Sevgılı papatyacım benım yzuumden ayrılmadılar takıldık doğru ama bu arada ılıskılerı devam edıyordu kızda baskasıyla tanıstıgı ıcın koptu
Birbirinizi bulduğunuz yolda kaybetmişsiniz, keşbişler olsun.

Niye kendinizi boyle gariban durumlara sokuyorsunuz ki.
Sevgili degiliz, sevgili gibiyiz diye bir şey yok. Bir adam sizden hoşlansa, etkilense "sevgili gibi" durumuna sokmaz sizi. Siz elinin altindaki, ilgisini cekecek kadin gelene kadar onu idare eden kadin oluyorsunuz.

Ya sevgilisindir ya degilsindir. Sizin de amaciniz oylesine takilmak degilse GİBİYİZ diye adamlarin peşinde dolanmayin boşuna rezil bi durum.

Çilek yiyeyim ama muz tadı versin istiyorsunuz yani? Sevgili olmayalım ama takılalım ama benden başkasıyla da takılmasın ama yine de sevişelim ama yok sevişmeyelim uzaktan elleşelim ama duygusal bağlanmayalım vıdı vıdı.

Toksik ilişkiden sonra müko bi ilişki modeli bulmuşsunuz kendinize. İnsanın kendine yaptığını başkası ona yapamıyor gerçekten

beraberlık yasıyoruz.
Beraberlik yaşamaktan kastınız sevgilisi olan kişiyle fuckbuddy oldunuz yani? Sonra da benim yüzümden ayrılmadılar kız başkasıyla berabermiş diyosunuz çok komik. Kız, bu k.çı başı ayrı oynayan herife hak ettiği muameleyi yapmış. Kızı gömme çabanız çok komik görünüyor burdan.

Ayrıca herif neden size sadakat göstersin ki? Sevgili bile değilsiniz ve sevgilisi varken onunla takılıyormuşsunuz sonuçta. Çok partneri olmasını sıkıntı etmemişsiniz şimdi neden sadece seninle olsun zoru ne?

Sevgili degiliz, sevgili gibiyiz diye bir şey yok. Bir adam sizden hoşlansa, etkilense "sevgili gibi" durumuna sokmaz sizi. Siz elinin altindaki, ilgisini cekecek kadin gelene kadar onu idare eden kadin oluyorsunuz.

Ya sevgilisindir ya degilsindir. Sizin de amaciniz oylesine takilmak degilse GİBİYİZ diye adamlarin peşinde dolanmayin boşuna rezil bi durum.
Gibi deyince alıma gelen.
👇🏻👇🏻👇🏻
GİBİ

başta zaten sevgılı olma amacıyla gorusmemıstık takılıyorduk eglenıyorduk dıye ama zaman gecırdıkce bende baglantı olustu onda yok sanırım o sekılde bende ustelıyorum bana zaman ayırmıyorsun falan fılan dıye ezıklesıyorum gıttıkce

iste senin sevgilin olmayan ama sevgilinmis gibi olan aranizdaki garip iliskiniz hala devam ederken baska kizla görüsmüs tipki baska kizlayken seninle cok normal gördügün sekilin aynisini yasatiyor sana etme bulma dünyasi iste....

başta zaten sevgılı olma amacıyla gorusmemıstık takılıyorduk eglenıyorduk dıye ama zaman gecırdıkce bende baglantı olustu onda yok sanırım o sekılde bende ustelıyorum bana zaman ayırmıyorsun falan fılan dıye ezıklesıyorum gıttıkce
Sen bu heriften sevgi ve sadakat mi bekliyorsun yoksa🤔?

Beraberlik yaşamaktan kastınız sevgilisi olan kişiyle fuckbuddy oldunuz yani? Sonra da benim yüzümden ayrılmadılar kız başkasıyla berabermiş diyosunuz çok komik. Kız, bu k.çı başı ayrı oynayan herife hak ettiği muameleyi yapmış. Kızı gömme çaban çok komik görünüyor burdan.

Herif de sana neden sadakat göstersin ki? Sevgili bile değilsin ve sevgilisi varken onunla takılıyormuşsun sonuçta. Çok partneri olmasını sıkıntı etmemişsin neden şimdi sadece seninle olsun zoru ne?
kızı tabıkıde gommüyorum en basında da en ıyısı yaptıgını soyledım cocuga cok bile katlandığını benım yuzumden ayrılmadılar sadece

X