Köfteler İçli Köfte (Resimli)

çok çok güzel görünüyor İçli köfte enzor yemeklerden birtanesi helal olsun diyorum başkada bişey diyemiyorum :KK70:kıskandım yaamafoldumben

hamuruna patates mi,hiç duymadm çok severim patatesi ben eminim güzel olmuşturdelikafadulden
ama şeyi anlamadm kıyma yağsız yapışmıyo mu

hamuruna patates mi,hiç duymadm çok severim patatesi ben eminim güzel olmuşturdelikafadulden
ama şeyi anlamadm kıyma yağsız yapışmıyo mu

Hayir canim hic yapismiyor.Kendi suyunu saldigi icin .
Ama istersen yaglida yapabilirsin,özellikle kiyman yagsizsa.
Ben bazen öyle yapiyorum.

Son düzenleme:
Azeri kızına çok çok teşekkürler... bugün denedim tarifi ve çok beğenildi. daha öncede içli köfte denemiştim ama bu tarif bir başka. bundan sonra sadece bu tarif var benim için.

Azeri kızına çok çok teşekkürler... bugün denedim tarifi ve çok beğenildi. daha öncede içli köfte denemiştim ama bu tarif bir başka. bundan sonra sadece bu tarif var benim için.

Bende sana cok cok tesekkür ederim canim.Cok mutlu oldum gercekten.
Afiyetler olsun.a.s.

bende bugün yapcaktım ama annem izmir köfte istedi inş baska zaman teşekkürler tarif için:KK52:

ben yaptım ama içini doldurdum kapatırken hepsi dagıldı acaba nerde yanlış yaptım söylermisiniz incecik hamurlu yapamıyorum:KK43: sonra bi daha denedim baska bir gün oldu anlamadım nerde yanlış yptıgımı

Son düzenleme:
ben yaptım ama içini doldurdum kapatırken hepsi dagıldı acaba nerde yanlış yaptım söylermisiniz incecik hamurlu yapamıyorum:KK43: sonra bi daha denedim baska bir gün oldu anlamadım nerde yanlış yptıgımı

Incecik hamur yapma canim.Orta derecede olsun.Hamurunda tadi gelsin.Sadece kiyma bogar.

Sevgili Azeri Kızı,
Tarifin için teşekkür ederim :) Gerçekten verilen emeği hakeden mükemmel bir tarif.Kıymayla ve diğer şekillerle yapılan köftenin dış kısmına göre bu şekliyle yapılanı çok daha güzel oldu.Ayrıca birebir tarife uyulduğunda ne dağıldı,ne da çatladı.Hatta içimiz az geldi,kalanları da fellah köftesi gibi yuvarlayıp dipfirize attık.Çıkarıp kızartıp,üstüne yoğurt ve sos dökmeyi düşünüyoruz :) Artık bu tarifin üstüne tarif tanımadığımı da belirtmek isterim :)

Sevgili Azeri Kızı,
Tarifin için teşekkür ederim :) Gerçekten verilen emeği hakeden mükemmel bir tarif.Kıymayla ve diğer şekillerle yapılan köftenin dış kısmına göre bu şekliyle yapılanı çok daha güzel oldu.Ayrıca birebir tarife uyulduğunda ne dağıldı,ne da çatladı.Hatta içimiz az geldi,kalanları da fellah köftesi gibi yuvarlayıp dipfirize attık.Çıkarıp kızartıp,üstüne yoğurt ve sos dökmeyi düşünüyoruz :) Artık bu tarifin üstüne tarif tanımadığımı da belirtmek isterim :)

Canim ne kadar icten yazilmis güzel bir yorum.Cok tesekkür ederim.Ne mutlu bana,güzel bir tarif paylasabildiysem.Masallah arta kalan malzemeden de yeni seyler üretebilmek her kisinin harci degil.Ellerinize saglik.

Yarın bunuda yapıcam :) Çok hoş görünüyor ince bulgurla yapıyordum, neden dışarıda yediklerimize benzemediğini şimdi anladım :)))
Ellerinize sağlık..

Yarın bunuda yapıcam :) Çok hoş görünüyor ince bulgurla yapıyordum, neden dışarıda yediklerimize benzemediğini şimdi anladım :)))
Ellerinize sağlık..

canim bu tarifte ince bulgurla yapiliyor.sakin pilavlik bulgurla yapma.tarife baktimda bulgurun önüne ince yazmamisim.düzelttim simdi onu

X