İdrar negatif

anneadayi3110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
140
23
21
Merhaba, en son 6 martta adet oldum. Ben de pcos var o yüzden düzensiz adet olmaya alıştım ama birkaç belirtimde olunca test yaptım negatif. Hamilelik olsa kesin çıkar mıydı erken mi test yapmışım? Bir şekilde ümitlenecek bir şey buluyo insan bu sefer de geç döllenmeyse ya diye düşünüyorum istemsizce.Hiç idrar testini adeti geciktikten sonra negatif görüp sonra pozitife dönen var mı?

Belirtilerin ney canım. Bende 6 Mart'ta oldum en son düzensizliğim yok ama hala bekliyorum bugün test yaptım kocaman negatif 😀🥺

Canım son korunmasız ilişkinden 14 gün geçtiyse muhtemelen negatiftir. Geç döllenme ihtimali var ama bu da çok kadında olmaz. Olmadı sen yok gibi davran olursa sürpriz olsun 💖

Belirtilerin ney canım. Bende 6 Mart'ta oldum en son düzensizliğim yok ama hala bekliyorum bugün test yaptım kocaman negatif 😀🥺
Mide bulantısı, yanması bir de kasıklarımda çok küçük iğne gibi batma hissi oluyor. Ama göğüs hassasiyeti koku hassasiyetim yok . Siz de var mı belirti?

Canım son korunmasız ilişkinden 14 gün geçtiyse muhtemelen negatiftir. Geç döllenme ihtimali var ama bu da çok kadında olmaz. Olmadı sen yok gibi davran olursa sürpriz olsun 💖
Biz ay boyunca gün aşırı ilişkiye giriyoruz yani ayıptır söylemesi bu 2 gün öncesi içinde geçerli 4 gün de. Bir de ne kadar doğru bilmiyorum ama pcos da geç döllenme sık rastlanıyormuş galiba o yüzden aklımdan çıkmıyor

Keşke bir an aklımdan çıksa da yok gibi davranabilsem çok kafama takıyorum kafama takmamam lazım dedikçe daha çok takılı kalıyorum
Evet hiç kolay değil. Hele son günlerde artık daha da insanın aklından çıkmıyor. Ben de her gün burayı okuyup kendime bir şeyler çıkartmaya çalışıyorum 😂😂 rabbim hepimize verse de şöyle bi rahatlasak

Biz ay boyunca gün aşırı ilişkiye giriyoruz yani ayıptır söylemesi bu 2 gün öncesi içinde geçerli 4 gün de. Bir de ne kadar doğru bilmiyorum ama pcos da geç döllenme sık rastlanıyormuş galiba o yüzden aklımdan çıkmıyor
Normalde en çok ne kadar gecikiyorduysa onu baz alarak bekleyin kan testi verin isterseniz

İşte sorun şu ne kadar gecikeceği bile belli olmuyo son iki aydır 2 gün erken oluyoru ondan önce 10 gün gecikmem oldu yani kafasına göre takılıyo ben de arada kontrol ediyorum gibi daha çok
Normalde döngünüz ne kadar sürüyorsa, gebeliğin en geç 14 gün gecikme ile çıkması gerekiyor gibi hesaplayabilirsin bence canım. Zaten o süre içinde idrarda görmesen kanda her türlü çıkar

X