Idrar testi pozitif kan testi negatif fikri olan varmi?

kızlar selam, tüp bebek tedavisi gördüm, 6 gün önce transferim yapıldı. dr 12 günden önce test yapma dedi ancak ben dayanamadım yaptım...sonuc bu.... sizce kullandığım iğne ve ilaçlardan yanıltıcı olabilir mi sonuç, hamilemiyim.......
Canim erken yapmissin yanlis bi umutlanma olur cunku tapilan igneler verilen ilaclar bhcg icerebilio o yuzden ikinci cizgi cikma olasiligi var malesef. Doktorunu dinle 13.gunu bekle ki bosuna umutlanma dualarim seninle umarim bebisin seninledir ama birazcik daha sabret olur mu

Canim erken yapmissin yanlis bi umutlanma olur cunku tapilan igneler verilen ilaclar bhcg icerebilio o yuzden ikinci cizgi cikma olasiligi var malesef. Doktorunu dinle 13.gunu bekle ki bosuna umutlanma dualarim seninle umarim bebisin seninledir ama birazcik daha sabret olur mu

Canim benim tesekkurler, umutlandim cok sevindim ama biraz arastirdim ve yanıltıcı olabilecegini ogrendim, hayırlısı insallah, cok tskkr ediyorum

Selam kızlar. Benim moralim çok bozuk çok Üzgünüm. Bat bugün ama dayanamadım dün test aldım yaptim iki çizgi çıktı. Şok oldum.akşam kan testi yaptirdim negatif.öyle çok heveslenmistim ki :KK43:

Kızlar 28 aralık'ı bekleyemedim, kan testi yaptırdım bugün .. beta hcg 64 çıktı... hamileymişimmmmm... Darısı isteyenlerin başına... :)

Hayırlı ugurlu olsun canım Rabbim hayirlisiyla kucağına almayi nasip etsin insallah

darısı başına tatlım ,senden de güzel haberler alacaüız insaşşahh, moralini bozma.. çok şükür sağlıklısın olacak ben inanıyorum

Daha 27 yaşındaymışsın, ben 12 senelik evli 35 yaşındayım...ve daha yeni hamile kaldım...inanıyorum sen de başaracaksın... moral bozmak yok.......

Çok sevindim senin adına Rabbim yüzünü güldurmus 12 sene sonra. Çok dikkat et şu anda tutunma aşamasında bebisin Allah ım korusun. Ben bir senelik evliyim canım. Ama çok sabırsizim :/

Selam kızlar. Benim moralim çok bozuk çok Üzgünüm. Bat bugün ama dayanamadım dün test aldım yaptim iki çizgi çıktı. Şok oldum.akşam kan testi yaptirdim negatif.öyle çok heveslenmistim ki :KK43:
Merhaba. çok olmuş siz buraya yazalı ama yazınızı ve hamile olduğunuzu görünce merak ettim. Benim de idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı ama kanda 0,26 negatif. Sadece pembe ve kahverengi lekelenme oldu ve bitti. Adet tarihimden 7 Gün geçti.
Siz nasıl hamile olduğunuzu öğrendiniz acaba. Kan testi yanlış mıydı. Yarın doktora gitcem.ne yapacağımı bilemez haldeym. Martta hsg çekildim bi daha adet olmadm.

Bu arada 13 ve 14 uncu gunlerimde ki testler b7nlar .. idrar da halen belirmesi normlami sizce bidaha kana baktirsam mi

Yeni uyeyim. Hepinize kucak kucak sevgiler. Hep takipteyim.
Bi sorun var bende ama anlamadım..

Bugün itibariyle reglim tam 7 8 gün gecikti. 2 gun gecikince test yaptim evde pozitif silik çizgi belli belirsiz..
Ardından kanda bakıldı negatiffff. Şok oldum. Bugün 7.gün.. ve hala gelen giden yok. Akinti durmadı bi az bi çok devam ediyor. beyaz sıvı akışkan, bazen katı.. Idrar rengim de koyu. Ilk onu farkettim zaten. Ama yanma kaşıntı vs yok.
Dün tekrar test yaptim. Idrar testi,silik çizgi daha belirgin. 5 dk içinde hemde. belirti olarak sadece arada midem bulanıyor ama hemen geçiyor. kasiklarima bi iğne girip çıkıyor nadiren. Şişkinlik var. Agiz kuruluğu var. Kizlar tekrar kan vermekten korkuyorum. Çevreden gec dollenmedir diye fikir verdiler kafam karisti. Ne yapayım ben bilemedim. Baktığım kadarıyla kimyasal belirtisi de değil dış gebelik de değil. Neyin nesi anlamadım. Bana bi fikir verin n olur.. şimdiden çoook teşekkür ederim.

Yeni uyeyim. Hepinize kucak kucak sevgiler. Hep takipteyim.
Bi sorun var bende ama anlamadım..

Bugün itibariyle reglim tam 7 8 gün gecikti. 2 gun gecikince test yaptim evde pozitif silik çizgi belli belirsiz..
Ardından kanda bakıldı negatiffff. Şok oldum. Bugün 7.gün.. ve hala gelen giden yok. Akinti durmadı bi az bi çok devam ediyor. beyaz sıvı akışkan, bazen katı.. Idrar rengim de koyu. Ilk onu farkettim zaten. Ama yanma kaşıntı vs yok.
Dün tekrar test yaptim. Idrar testi,silik çizgi daha belirgin. 5 dk içinde hemde. belirti olarak sadece arada midem bulanıyor ama hemen geçiyor. kasiklarima bi iğne girip çıkıyor nadiren. Şişkinlik var. Agiz kuruluğu var. Kizlar tekrar kan vermekten korkuyorum. Çevreden gec dollenmedir diye fikir verdiler kafam karisti. Ne yapayım ben bilemedim. Baktığım kadarıyla kimyasal belirtisi de değil dış gebelik de değil. Neyin nesi anlamadım. Bana bi fikir verin n olur.. şimdiden çoook teşekkür ederim.

MERHABA OKUYORSANIZ YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

X