İdrar testleri pozitif,kan negatif!

zlhklll

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
31
6
28
Kızlar merhabalar diğer başlığa cevap gelmeyince dayanamadım ben bi başlık daha açtım. Adetime 9 gün var mide bulantısı çok yaşıyodum bi haftadır ya nasıl olsa yoktur diye test aldım yaptım koydum kenara oğlumun sofrasını toplamaya gittim. Yarım saat sonra annem test ne oldu dedi yay onu unuttum diye gidip baktım pozitif şok oldum. İnanmadım ama ertesi gün tekrar 2 test daha aldım ikiside 5 dakika içinde pozitif oldu. Aynı gün gittim kan verdim HCG 2,30 çıktı. 2 çocuk annesiyim çok şükür ama kafam çok karıştı. Sizce nasıl bi durumun içindeyim ben

Eklentiler

• 1705570538264.jpg
    1705570538264.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20240117_161658_370.jpg
    IMG_20240117_161658_370.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar merhabalar diğer başlığa cevap gelmeyince dayanamadım ben bi başlık daha açtım. Adetime 9 gün var mide bulantısı çok yaşıyodum bi haftadır ya nasıl olsa yoktur diye test aldım yaptım koydum kenara oğlumun sofrasını toplamaya gittim. Yarım saat sonra annem test ne oldu dedi yay onu unuttum diye gidip baktım pozitif şok oldum. İnanmadım ama ertesi gün tekrar 2 test daha aldım ikiside 5 dakika içinde pozitif oldu. Aynı gün gittim kan verdim HCG 2,30 çıktı. 2 çocuk annesiyim çok şükür ama kafam çok karıştı. Sizce nasıl bi durumun içindeyim ben
Şunu da ekleyeyim kadın doğum yaptı kan testini doktor ultrasonla da baktı rahim kalınlaşmış kese hafif hafif oluşmaya başlamış dedi. Kafayı yiyeceğim

Bu beta ile kese oluşmaz. Rahim kalınlaşır sadece, bu arada rahim adet olacakkende kalınlaşır
2,cisi 9 gün kala testlerın pozitif cıkması enterasan,
Hatalı pozitif cıkan tesrlerde var mesela artımed, bnce erken gebelik testi yapın bitanede,
TEstler hatalı gbi, o tesrın koyuluğuna göre beta hcg 15-20 gbı çıkmalıydı

benim linke de bakar mısın çok kafam karıştı

benim linke de bakar mısın çok kafam karıştı
Bakayım canım

X