İdrar testleri pozitif kan testi negatif KIZLAR YARDIM!

ladyquiett

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
34
2
22
Çarşamba günü idrar testi yapmıştım silik çizgi çıkmıştı Perşembe günü tekrar test yaptım idrar testi bir öncekine göre biraz daha belirgindi çizgiyi rahat görebiliyorduk aynı gün iki tane test yaptım ve İkisinde de çizgiyi rahat görebiliyordum Toplamda 2 günde 4 tane test yaptım Cuma günü kan testi vermeye gittim hafta sonu olduğu için sağlık ocağında kan verdim Cuma günü verdiğim kan Pazartesi günü çıktı Adet günümü hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle gecikmedi adet ortasını yaptım gibi bir şey oldu Adet gecikmesi olmadan yapılan testte doğru mudur yardımcı olabilir misiniz Size rica etsem Kafam çok karışık Ne yapmalıyım ne önerirsiniz bu arada bir hafta oldu olacak yardım edin adet tarihi mi hatırlamıyorum ama gecikme olmadı öyle tahmin ediyorum. Sigara kullanıyorum korkuyorum da sizce hamilelik var mı yada yok mudur..? Ara ara çok nadir kasık ağrısı oluyor birde çok uykum var sürekli uyumak istiyorum canım bişey yapmak istemiyo..
1000012262.jpg

Eklentiler

• 1000012263.jpg
    1000012263.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 48
İdrar da çıkan hamileliğin kanda çıkmama ihtimali sıfır gibi bişey çünkü önce kan değerlerinde çıkıyor hamilelik sonra idrarda bikaç gün bekleyip yenileyin kan testini Bende sağlık ocağında yaptım test

Çarşamba günü idrar testi yapmıştım silik çizgi çıkmıştı Perşembe günü tekrar test yaptım idrar testi bir öncekine göre biraz daha belirgindi çizgiyi rahat görebiliyorduk aynı gün iki tane test yaptım ve İkisinde de çizgiyi rahat görebiliyordum Toplamda 2 günde 4 tane test yaptım Cuma günü kan testi vermeye gittim hafta sonu olduğu için sağlık ocağında kan verdim Cuma günü verdiğim kan Pazartesi günü çıktı Adet günümü hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle gecikmedi adet ortasını yaptım gibi bir şey oldu Adet gecikmesi olmadan yapılan testte doğru mudur yardımcı olabilir misiniz Size rica etsem Kafam çok karışık Ne yapmalıyım ne önerirsiniz bu arada bir hafta oldu olacak yardım edin adet tarihi mi hatırlamıyorum ama gecikme olmadı öyle tahmin ediyorum. Sigara kullanıyorum korkuyorum da sizce hamilelik var mı yada yok mudur..? Ara ara çok nadir kasık ağrısı oluyor birde çok uykum var sürekli uyumak istiyorum canım bişey yapmak istemiyo..Eki Görüntüle 3280502
Kanda negatifse yoktur arkadaşım

X