idrarda beyaz tortular

merhaba arkadaslar bir kaç aydır bu forumu takib ediyorum..1 senelık evliyim ve son 4 aydır cocuk sahibi olmaya calısıyoduk dün ögrendim 3,5 haftalık hamileyim:sm_cool:.burdaki yazıları okudukca sizler için cocuk sahibi olmak isteyen herkese dua ettim ve etmeye devam edicem.belirtilerimi sizlerle paylasmak ıstıyorum belkı yardımcı olabilirim.öncelikle ilk defa burda duydugum ıdrarda tortuyu bende denedım idrarımda toz gibi beyaz seyler fark ettım bunlar gebelık belırtısımı bılemıyorum tabi...regli olmam gereken tarıh 2e agustostu o gune kadar yok denıcek kadar az akıntım oldu sadece reglı gunume yakın ara ara ıslaklık hıssettım ama yogun bırsey gelmedı hiç,kasıklarımda bırkac sanıyelık batmalar oldu yataga uzanırken uyku pozısyonundayken,ve bel karın agrısı reglı olucakmısım gibi belım hala agrıyo bu gayet normalmıs vücut bu donemde reglı olmaya alıstıgı ıcın agrılar olurmus.gögüslerim hassaslastı buyudu ama benım reglı donemımde hep olur zaten...midem yandı ara ara agrıdı bulandı ama hep aksam saatlerınde..son gunlerde tansıyonum dustu onun dısında internette arasıtrdıgım genel belırtılerı yasamadım ben..sanırım bunlar bunyeden bunyeye degısıklık gosterıyor...asıl paylasmak ıstedıgım konu ıse biz bebegimize tatilde sahip olduk 4 ay boyunca yaptıgım stresı tatıl boyunca ıster ıstemez unuttum yumurtlama donemıme gelen 15 gunluk bır tatıle cıkmıstık esımde sanırım pozıtıf olmak bu ısın ılacı...cevremde en az 3,4 kısı bılıyorum kı stresten uzak tatıl ortamında aylarca deneyıp basaramadıkların tatılde basardılar bizim gibi opuyorumnanaktan
size tavsiyem eger aylardır strese gırdıysenız yumurtlama donemınıze gelen hafta esınızle basbasa huzurlu ve zevk alabılecegınız bır yerde kalmanız...allah ısteyen herkesi bebıslerıne kavusturur İNSALLAH...sormak ıstedıgınız bırsey olursa ben burdayım...herkese bol sans:nazar:

tortuların hamilelikle alakası olduğunu düşünmüyorum bende bekarken de vardı. ben kasıklarımdaki ağrıdan dolayı dün doktora gittim.özellikle sol kasığımda ani ağrılar hissediyorum. ultrason ve idrar tahlilinden sonra bizlik bişey yok dedi. sizce kimlik bişey olabilir.

Benimde idrarım tortular vardı ve idrar testi yapmıştım çıkmamıştı.

Kan testinde çıktı canım hamile olabilirsin

kan testi yaptır bence..Hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım

benimde idrarımda tortular var bide kasıklarda çok hafifi ağrı var varmdır acaba bişiy

@ monchi , Allah hayırla tamamlasın.İnşaallah sağlıklı bir şekilde elinize alırsınız bebeğinizi. :KK71:

..

Ben tam emin değilim ama bu tortuların idrar yolu enfeksiyonu olabileceğini duymuştum.

benimde idrarimda vardi ozaman enfeksiyonda vardi TVde ünlü bir doktor idrarda beyaz tortular enfeksiyondan demisti :26::26::26:

iyi akşamlar ben sevgilimle bi ilişki yaşadım 20 aralıkta. boşaldı fakat içimde değildi ve vajinama değdi. fakat iki kez düzenli olarak adet gördüm.hamileliğin pek bi belirtisi yok. bu zamana kadar midemde bulanmadı kusmadım. böyle düşününce olmaz diyorum fakat kendimi rahatlatamıyorum.
akıntım beyaz tortu şekline ve aşırı bir akıntım var.. cevap verin lütfen kızlar.

Böyle şeyler yazanlara cevap vermeyeyim diyorum; sus diyorum kendi kendime ama dayanamıyorum ; gidin bir gebelik testi yapın öğrenin sonucu.. Üstelik iki defa regli dönemi yaşamışsınız yani çok uzun zaman geçmiş üstünden..

Burası '' acil hamilelik tahmin üssü değil! ''

kızlar her beyaz tortu hamilelik belirtisi deildir.bendede vardı geçen ay üstelik kasıklarımda çok ağrıyodu bi gittim doktora meğer böbreklerimden kum döküyomuşum.yani doktor sölemese hiç aklıma böle bişey gelmezdi.kendinizi böle avutupta snr hüsrana uğramayın.

:KK16:
ama kimindede çıkmıyormuş bu tortular öyle hamile kalanlarda varmışş..biraz yanıltıcı gibi geliyo bana bu tortular

arkadaşlar benim de aynı şekilde idrarda tortum oluştu sonra bekledim 1 hafta filan sonra karnım çıkmaya başladı hemen test yaptın çok çok silik 2ci çizgi çıktı oda adetime daha 2 gün olduğu için şimdi adetim 3 gün geçti hamile olduğumu öğrendim en kesin belirtisi bence belin kalınlaşması ve akıntı :79::79:

arkadaşlar benim de aynı şekilde idrarda tortum oluştu sonra bekledim 1 hafta filan sonra karnım çıkmaya başladı hemen test yaptın çok çok silik 2ci çizgi çıktı oda adetime daha 2 gün olduğu için şimdi adetim 3 gün geçti hamile olduğumu öğrendim en kesin belirtisi bence belin kalınlaşması ve akıntı :79::79:

bu tortular hamilelik belirtisi mi değil mi :KK43: bir iki hamile olduğu kesin arkadaş bize yardım edebilir mi bu konuda lütfen?

güzelim sacma bi soru olacak ama su zayifliyo olmayasin?vücut yaglari bu sekildede atabiliyormus benden sölemesi:KK37:

tortuların hamilelikle alakası olduğunu düşünmüyorum bende bekarken de vardı. ben kasıklarımdaki ağrıdan dolayı dün doktora gittim.özellikle sol kasığımda ani ağrılar hissediyorum. ultrason ve idrar tahlilinden sonra bizlik bişey yok dedi. sizce kimlik bişey olabilir.

güzel cvp arkadasim tebrikler:90:

idrarda beyaz totular hamilelik belirtisi canım.kan testi yaptır.........

idrarda tortunun hamilelik belirtisi olduğunu nerden biliyorsunuz.bizde eşimle son 3 aydır korunmuyoruz.bu ay idrarımda tortular gördüm ve zar gibi parça vardı böle sümüksü.bugün tam 28günümdeyim.acaba hamilemiyiminşallah doğru söylüyorsundur :)) inşallah hamileyimdir.ayrıca 2çocuğum olacak eğer bu ay tutarsa... :90:

karnın mı çıktı nasıl yaa :p benim idrar da da tortular var bakalım hayırlısı :KK61:

Biraz kabaca anlatım olacak ama kusura bakmayın :KK53:
Biraz önce tuvalete gittiğimde sifonu çekerken idrarımda beyaz beyaz tortular gördüm biraz eğilip inceleme yaptım hatta:KK17: -ki dünde görmüştüm herhalde kum döküyorum dedim (kum dökmüş biri olarak oda değil biliyorum yoksa burda yazıyor değil, acilde olurdum :KK70:) ama bugünde görünce internete sarıldım direk hamilelik belirtileri mi diye topicler çıktı:44:

Bilen duyan yaşayan var mı? Ben ilk defa gördüm de:18:

Biraz kabaca anlatım olacak ama kusura bakmayın :KK53:
Biraz önce tuvalete gittiğimde sifonu çekerken idrarımda beyaz beyaz tortular gördüm biraz eğilip inceleme yaptım hatta:KK17: -ki dünde görmüştüm herhalde kum döküyorum dedim (kum dökmüş biri olarak oda değil biliyorum yoksa burda yazıyor değil, acilde olurdum :KK70:) ama bugünde görünce internete sarıldım direk hamilelik belirtileri mi diye topicler çıktı:44:

Bilen duyan yaşayan var mı? Ben ilk defa gördüm de:18:

merhaba benımde şüphem var bu sabah test yaptım negatif çıktı idrarda tortularda vardı..ya idrar yolumu üşüttüm yada 1 hafta sonra yıne adet olmazsam test yapacammm

karnın mı çıktı nasıl yaa :p benim idrar da da tortular var bakalım hayırlısı :KK61:

merhaba benımde şüphem var bu sabah test yaptım negatif çıktı idrarda tortularda vardı..ya idrar yolumu üşüttüm yada 1 hafta sonra yıne adet olmazsam test yapacammm

kızlar hamıle mıymıssınız bu tortulu oldugunuz ay bnm de bu ay tortular var da

canm bnm de adet gunum bugun adet olmadım cok agrım var belıme vuruyo tortuları farkettım bende eger hamıleysem yazarım ama test yaptım czgı cıkmadı bende :KK43:
İnşallah vardır canim ya sakliyodur kendini yaramaz inşallah bendede vardir

Konu açılalı epey olmuş ama bende yazma gereği hissettim :) bu ay idrarımdaki beyaz tortular benimde dikkatimi çekti. Öncesinde varmıydı onu da bilmiyorum açıkcası. Tek taraflı kasık ağrısı da olunca ve üzerine beyaz tortular görünce dedim kiiiiii kesinnnn hamileyim, ikinci çocuk geliyor (çünkü ben ilk hamileliğimde kasık ağrısı çok yaşamıştım) Fakat öyle olmadı. Demek ki bana göre beyaz tortu hamilelik belirtisi falan değilmiş :KK17:

X