İdrarda pozitif kanda negatif :(

Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. 🫶🏼
Bir sorum var sizlere ☺️
1 Nisan tarihinde aşılama yapıldı. Aşılamanın 7. Gününden itibaren kasıkta batma ve göğüste hasasiyet çok yaşadım.
Normalde adet zamanı bile ağrım sızım hiçbir şeyim olmaz, kanamam gelince öğrenirim ve günü gününe de olurum.
Bu şikayetler beni gece uyutmayınca 9.gündü dün, bi test yapayım dedim. Silik çizgi de olsa ikincisi çıktı. Testi buraya ekliyorum...
Doktorum aşılamadan sonra 11 nisan ve sonrasında kan tahlili yaptır dedi ama ben dayanamayıp bu sabah yaptırdım. (10 nisan) Sonuç 2.99 çıktı. Normalde adet günüm de 12 nisan zaten.
Benim gibi bu şekilde olup sonradan değeri yükselen ve hamile olduğunu öğrenen oldu mu?
Tahlili erken yaptırdığım için değerim düşük de olabilir ama, dünkü idrar testi açıkçası kafamı karıştırdı.
Tecrübeli olanların desteğine ihtiyacım var. 🫶🏼🌸
Şimdiden herkese teşekkürler ✨❤️

Aşılamada kullanılan iğneler ilaçlar etkileyebilir.
Esas olan kandır.

Benım de adetım yenı bıttı bu ay zaten dınlenme dedı doktor. Ama 27 snde yıne de gel dedı yumurtlama zamanına gelıyo ortalama . Normal kontrl yapacak
Bende saldım artık psikolojikmen yoruldum zor süreçler yaz geldi gezip tozup bol bol tatil yapacağız cocuk fikri olmadan kısa doğru tekrar tedavilere devam

X