İdrarda pozitif kanda negatif :(

Evet erken gebelik testi comfort marka senın testin resmini atar mısın bugunkü

Tabiki. Alttaki test dün yaptgm üstteki bugun. O bi tık daha koyu ve belli oluyor.
Erken gebelik de degıl bunlar zamanında ovulasyon testlernın yanında gelen kagıt testlerden.

IMG_20240412_161144.jpg

1.22 cıktı sonucum bugün de 😑😔
Offff üzülme takma kafana dicem ama boş biliyorum inan ki bende çok yoruldum sürekli bebek soruyor insanlar benden sonra evlenenler 2.’ye hamile sürekli bir bebek haberi alıyorum rabbim inşallah bize de nasip edecek en hayırlı zamanda 🥹 Ben kan vermedim boşuna kan vermek istemiyorum açıkçası net çizgi görürüm sonra kan veririm zaten net çizgi göremediğim için kana da boşuna para vermek istemiyorum artık 😢

Offff üzülme takma kafana dicem ama boş biliyorum inan ki bende çok yoruldum sürekli bebek soruyor insanlar benden sonra evlenenler 2.’ye hamile sürekli bir bebek haberi alıyorum rabbim inşallah bize de nasip edecek en hayırlı zamanda 🥹 Ben kan vermedim boşuna kan vermek istemiyorum açıkçası net çizgi görürüm sonra kan veririm zaten net çizgi göremediğim için kana da boşuna para vermek istemiyorum artık 😢

Ya işlem sonrasında doktorum cok ümitlendirici konustugu için de çok heveslendim.
Biraz da o etkiledi beni. 10. Güne kadar da tüm belirtileri gösterip son iki günde bir anda belirtilerin kesilmesinden anladm dustgunu aalında. Bir şey olsa hissederdim herhalde yine dedim

Biz de öyle cevremde herkes hamile.
Valla işte nasip 😶 geç olsun da yeter ki saglıklı olsu 🫶🏼

Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. 🫶🏼
Bir sorum var sizlere ☺️
1 Nisan tarihinde aşılama yapıldı. Aşılamanın 7. Gününden itibaren kasıkta batma ve göğüste hasasiyet çok yaşadım.
Normalde adet zamanı bile ağrım sızım hiçbir şeyim olmaz, kanamam gelince öğrenirim ve günü gününe de olurum.
Bu şikayetler beni gece uyutmayınca 9.gündü dün, bi test yapayım dedim. Silik çizgi de olsa ikincisi çıktı. Testi buraya ekliyorum...
Doktorum aşılamadan sonra 11 nisan ve sonrasında kan tahlili yaptır dedi ama ben dayanamayıp bu sabah yaptırdım. (10 nisan) Sonuç 2.99 çıktı. Normalde adet günüm de 12 nisan zaten.
Benim gibi bu şekilde olup sonradan değeri yükselen ve hamile olduğunu öğrenen oldu mu?
Tahlili erken yaptırdığım için değerim düşük de olabilir ama, dünkü idrar testi açıkçası kafamı karıştırdı.
Tecrübeli olanların desteğine ihtiyacım var. 🫶🏼🌸
Şimdiden herkese teşekkürler ✨❤️
Canım benim testimde aynı böle belirsiz grimsi çizgi seninde bence yeni daha yeni yükseliyor beta HCG bence

sağ tarafta silik bi çizgi görüyorum.

kan vermedin değil mi hala?

ben de bugün adet oldum :KK43: doktor yumurtlamayı hesaplayıp 27 nisanda gel dedi ama bu ay tekrar asılama yapmayacakms bu ay dınleneceksın dedı.
Yok ben net çizgi görmeden kan vermem artık. Benımde adet günüm yarın belirtim falan yok ama bakalım. Ama eğer olursam bende biraz dinlencem vucudum sürekli hormon almaktan mafoldu doktorun mantıklı konusmus

Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. 🫶🏼
Bir sorum var sizlere ☺️
1 Nisan tarihinde aşılama yapıldı. Aşılamanın 7. Gününden itibaren kasıkta batma ve göğüste hasasiyet çok yaşadım.
Normalde adet zamanı bile ağrım sızım hiçbir şeyim olmaz, kanamam gelince öğrenirim ve günü gününe de olurum.
Bu şikayetler beni gece uyutmayınca 9.gündü dün, bi test yapayım dedim. Silik çizgi de olsa ikincisi çıktı. Testi buraya ekliyorum...
Doktorum aşılamadan sonra 11 nisan ve sonrasında kan tahlili yaptır dedi ama ben dayanamayıp bu sabah yaptırdım. (10 nisan) Sonuç 2.99 çıktı. Normalde adet günüm de 12 nisan zaten.
Benim gibi bu şekilde olup sonradan değeri yükselen ve hamile olduğunu öğrenen oldu mu?
Tahlili erken yaptırdığım için değerim düşük de olabilir ama, dünkü idrar testi açıkçası kafamı karıştırdı.
Tecrübeli olanların desteğine ihtiyacım var. 🫶🏼🌸
Şimdiden herkese teşekkürler ✨❤️
Canım çatlatma iğnesinin etkisi olabilir o yüzden silik çizgi çıktı büyük ihtimalle erken yapmışsın testi

Yok ben net çizgi görmeden kan vermem artık. Benımde adet günüm yarın belirtim falan yok ama bakalım. Ama eğer olursam bende biraz dinlencem vucudum sürekli hormon almaktan mafoldu doktorun mantıklı konusmus

bakalım bu ay geçsin sonrakı ay duruma gore bakacagız

sen de stres yapma ama dırek kan ver bak kan vermeden anlasılmıyo benım de testlerm silikti :KK43:

Offf baya umutla okudum artacağına çok inanmıştım .
Sağlık olsun kuzucum asla pes etmek yok. Ben 3. Aşılama ile kızıma gebeyim 32 haftalık olduk bile ❤️

yaaa.. cok tesekkur ederım zaten ılk denememdı pes etmeyecegım daha inanclıyım :)
sürec hakkında hıc de bılgım olmadıgı ıcın cok tedırgındım gerckten bu ay her konuda
en azınan tecrube kazanmış oldum . size de allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin :anne:

X