iek Unu ile zayflama tecrbelerimiz...

Kızlar ben de kullandım bir süre. Gerçekten kabızlık için iyi. Çok faydalı. Ama çok nadir kullanılmasını öneririm. Çünkü hiçbir şey yemesen de tuvalete çıkıyorsun. Ben çiçek ununa çok karşıyım. Mide bulantısı da yaptı bende. Ayrıca görüntüsü itibariyle hiç hoş değil. Neyle içtiğiniz hiç önemli değil. Karışık meyve suyuyla almanızı öneririm illa ki kullanacağım diyorsanız. En azından tadı berbat olmuyor, görünütüsü de öyle. Yalnız 1 bardağa 1 tatlı kaşığından fazla koymayın. Zaten bu bile fazlasıyla yetiyor. Ama her ne olursa olsun hiç tavsiye etmiyorum.. Zayıflamak için ise asla..

Slm arkadaşlar...
Bende duydum bu çiçek ununu...Acaba bir zararı var mı? Kabızlık için bir defa kullanmak yeterli oluyor mu?Sürekli mi kullanmak lazım??Sürekli kullanmak sanırım sakıncalı...İşe gidiyoruz nasıl kullanıcaz eğer sürekli tuvalete çıkarıyorsa????

bende kullanıyorum.bi ara kullandım 4 gün 2 kilo werdim ama çok fazla kullanılınca alışkanlık yapar diye bıraktım.uzun süre kullananların deneyimlerini merak eiyorum.3 gündür yine kullnıyoyorum.sabah akşam alıyorum.bakalım uzun süre kullanayım diyorum.sonuçları yazarım.ama banu hanım 6 aydır kullanıyormuş we 12 kilo wermiş.acaba hala kullanıyr mu bi cwp yazsa...

kullananlar nerdesiniz kaç kilo verdiniz kimse bişey yazmamış

kilo werenle yazsın lütfen...bizde kullanalım ona göre:44:
kıslar bu toz içinde bol miktarda sinameki yaparagı bulanan bir toz dur. o yüzden çok kulunımda bagırsak tebbelgi yapar .
kiloda etkilimi derseniz sürekli sinameki içmeyi göze alıp ilerde kabızlık çekmeyi göze alıyorsanız belki faydası olur ama bence degmez .yediklerinizi bagırsakda tutmuyor okadar .birde giden sudur yag deyil .
belk, çok uzun kulanımlarda kilo kaybı yapabilir çünki yedikleriniz wc,ye gidiyor
düşünün bagırsakda sadece yag emilmiyor birçok vitamin, mineralde emiliyor saglıgınızdan olmayın ..
.

Son düzenleme:
tatlım bende biliyorum zaten sürekli kullanmıyorum 1 hafta kullandım bıraktım sonra yine birkaç gün kullanır bırakırım

bende kullanıyorum.bi ara kullandım 4 gün 2 kilo werdim ama çok fazla kullanılınca alışkanlık yapar diye bıraktım.uzun süre kullananların deneyimlerini merak eiyorum.3 gündür yine kullnıyoyorum.sabah akşam alıyorum.bakalım uzun süre kullanayım diyorum.sonuçları yazarım.ama banu hanım 6 aydır kullanıyormuş we 12 kilo wermiş.acaba hala kullanıyr mu bi cwp yazsa...

tuchem ne alemdesin nasıl gidiyor verdin mi kilo??

ben iki üc gün kullandim.karnimi asiri derece sisirdi.bir bardak su bile icemedim.hem de tuvalte cikarmadi.normalda fazla kabizligim yok.ama bende acayip istah kesti.

ben ilk kullanığımda geceleri yatarken çay kaşığıyla ağzıma atıyordum ardından su içip yatıyordum..ilk 2-3 gün kullandım hiçbirşey olmadı bıraktım bende aradan 15 gün geçinc tekrar kullandım ama bu sefer tatlı kaşı ile içtim dolu dolu attım ağzıma ondan sonra etki etti bendede

kullanıyorum ama 3 gün şehir dışına çıktım kullanmadım.malum...deli gbi wc araramamak için:) 67 den 65 e düştüm.sanırım dewamlı kullanınca etki ediyo.bugün yine başladım ama 3 günde de kilo almamışım.birazda diet le olur umarımm.ben gündüz ve gece yatarken alıyorum 1 tatalı kaşığı.ve alışkalıkta yapmıyo.hem ürün üzerinde yazıyo hemde bırakınca normal çıkıyorsun...sizde yazın gelişmeleri..

kullanıyorum ama 3 gün şehir dışına çıktım kullanmadım.malum...deli gbi wc araramamak için:) 67 den 65 e düştüm.sanırım dewamlı kullanınca etki ediyo.bugün yine başladım ama 3 günde de kilo almamışım.birazda diet le olur umarımm.ben gündüz ve gece yatarken alıyorum 1 tatalı kaşığı.ve alışkalıkta yapmıyo.hem ürün üzerinde yazıyo hemde bırakınca normal çıkıyorsun...sizde yazın gelişmeleri..

tuchem günde iki kere çok değil mi?? bir de gündüz alınca midedekileri boşalttığı için çok yediriyor diye yazmışlardı...öyle mi gerçekten olmazsa bende 2 kere alayım..sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yatarken değil mi??

canım ben yediklerime dikkat ediyorum ve hergün 1 saat tempolu yürüyorum aynı zamanda gece yatarken çiçekununu atıyorum ağzıma yani bu şekilde ewet verdim 55 den 52.5 e düştüm şimdi günde 2 taneye çıkarıcam bakalım ne olacak

ben yeni başlayacam bu çiçekununa sizce ne kadarla başlamalıyım günde...akşamları bir tatlı kaşığı yesem yeter mi acaba...

X