iğne oyası vitrin takımı

busanise

siparişle örgü örüyorum:)
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
364
1
46
2009082249hp8.jpg
2009082248os8.jpg
2009082250bp2.jpg
nasıl olmuş kızlar yorumları bekliyorum arkadaşa şipariş yaptım bunuŞenizŞeniza.s.a.s.:1hug:

çok güzelmiş,çeyiz herkese lazım:KK43:forsat bulamıyorumki bırılerıne yaptırayım.

Çok güzel olmuş canım,eline sağlık.Ben de yapamıyorum çeyiz,hazır aldım genelde ama eksiklerim var ufak tefek.

çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için eğer ihdiyacı olan varsa arkadaşlar ben siparişle yapıyorum bilginiz olsun

evet cok guzel olmus gercekten. ben bu modelden havlu kenarı yaptım kendıme arkadaslarıma fılan da ugrastırıyo baya. sen salon takımı yapmıssın maşallah. ellerine sağlık. ama bişey sorabilir miyim? ne ipiyle yaptın bunu? ben flaş ipiyle yapıyorum da ütülemesi kolay ve görünüşte daha hoş oluyor. ama resimden anlayamadım.

evet cok guzel olmus gercekten. ben bu modelden havlu kenarı yaptım kendıme arkadaslarıma fılan da ugrastırıyo baya. sen salon takımı yapmıssın maşallah. ellerine sağlık. ama bişey sorabilir miyim? ne ipiyle yaptın bunu? ben flaş ipiyle yapıyorum da ütülemesi kolay ve görünüşte daha hoş oluyor. ama resimden anlayamadım.

canım flaş ip dediğin hangisi bilmiyorum ama ben saatli marka ipin ütüleyince birdaha ütü istemeyen parlak ipi varya onunla yapıyorum çokta güzel duruyor burda telefonla çektiğim için resimi pek belli olmamışa.s.

arkadaşlar ben busanise arkadaşıma bu iğne oyasından vitrin takımı yaptırdım kendime ürünleride aldım kendisine çok çok teşekkür ediyorum inanılmaz bi özen göstermiş harika görünüyorlar busanise parçayı zigon üzerinde resimlemiş ben vitrinime koydum harika görünüyorlar motifler o kadar güzel çıkmış ki elinden ben bu kadar güzel bi vitrin takımıyla karşılaşacağımı tahmin etmiyordum
eğer yaptırmak isteyen varsa gözünüz kapalı hemen yaptırın derim kendi kızına çeyiz yapıyor gibi özenerek yapmış benim takımı bayıldım inanın bence çeyiz ihtiyacınız varsa veya evinize bi şıklık katmak istiyorsanız ben böyle bi fırsatı kaçırmayın derim zira el işi bu kadar zarif bi kadın görmedim şimdiye kadar 12 parçalık peçeteyi 150 tl ye yapıyor inanın başka yerde bu fiyata böyle bi işçilik bulamazsınız ben gerçekten çok memnun kaldım şimdi masa ve şemen yaptırıcam tabi busanisecim kabul ederse:asigim:
bu arada eşim bile çok beğendi verdiğimiz parayı sonuna kadar haketmiş dedi
ben tekrar teşekkür ediyorum canım arkadaşım iyi ki seninle tanışmışım bi vitrin takımı harika bi dostluğa vesile oldu bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum bitanem
bakarsın masa ve şemenlede akraba oluruz ha ne dersin :roflol::roflol::roflol:

emeğine sağlık tatlım benim.. ayyy iğne oyası sabır işi.....ama çok da güzel....

arkadaşlar ben busanise arkadaşıma bu iğne oyasından vitrin takımı yaptırdım kendime ürünleride aldım kendisine çok çok teşekkür ediyorum inanılmaz bi özen göstermiş harika görünüyorlar busanise parçayı zigon üzerinde resimlemiş ben vitrinime koydum harika görünüyorlar motifler o kadar güzel çıkmış ki elinden ben bu kadar güzel bi vitrin takımıyla karşılaşacağımı tahmin etmiyordum
eğer yaptırmak isteyen varsa gözünüz kapalı hemen yaptırın derim kendi kızına çeyiz yapıyor gibi özenerek yapmış benim takımı bayıldım inanın bence çeyiz ihtiyacınız varsa veya evinize bi şıklık katmak istiyorsanız ben böyle bi fırsatı kaçırmayın derim zira el işi bu kadar zarif bi kadın görmedim şimdiye kadar 12 parçalık peçeteyi 150 tl ye yapıyor inanın başka yerde bu fiyata böyle bi işçilik bulamazsınız ben gerçekten çok memnun kaldım şimdi masa ve şemen yaptırıcam tabi busanisecim kabul ederse:asigim:
bu arada eşim bile çok beğendi verdiğimiz parayı sonuna kadar haketmiş dedi
ben tekrar teşekkür ediyorum canım arkadaşım iyi ki seninle tanışmışım bi vitrin takımı harika bi dostluğa vesile oldu bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum bitanem
bakarsın masa ve şemenlede akraba oluruz ha ne dersin :roflol::roflol::roflol:

ya canım yorumunu yeni gördüm çok mutlu ettin beni inan bana çok isteyerek ve severek yaptım sonuçta sen beğendin ya en güzel hediye bana iyi günlerde güle güle kullan canım unutma biz zati akraba olacağız kızların benim gelin olacak ya unuttunmu arkadaşım :ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:

ne kadar güzel yapmıssınız eline gözlerinin nuruna saglık.maşalah vallahi pes dedim.ben çokkkk uzun zamandır yapmıyorum.ama çok güzel seyler yapmıssın.tekrar eline saglık canım

ellerıne emegıne saglık bende bu yıl başladım cok zevklıymış bu kadarını beklemıyordum kendımden:)

teşekkür ederim arkadaşla beğenmenize sevindim evet arkadaşım ortasını tığ ile yaptım

canım ben bayıldım bu takıma ya çok zarif peki bu şemen tablosu ile birlikte ne kadara olur ve nekadar sürede biter acele cvp bekliyorum

çoooooook güzel olmuş ellerinize sağlık ,emeğinize sağlık, bol müşteriler canım

teşekkür ederim arkadaşlar ilginizden dolayı sizler beğendikçe ben çok mutlu oluyorum öpüyorum hepinizi

X