İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

bende cok karsiyim kadin istemesede kocasi istedi diye yapiyorlar sonrada erkek dedigin bekleyemez, cicik oluyorum ozaman kendini sadece kullandiriyorlar ozaman. neyse güzelim cocuk sporda onun saati geliyor sabahtan kocam getir, götür yapti simdi o iste mecbur ben gidice disarda cok kar yagiyor, canim hic cikmak istemiyor. ogkumu yikamam lazim en zoruda bu sudan cok korkuyor esim evde olunca genelde o yikiyor onu, hayirli aksamlar kizlar

yok beee yavrum ist a yazdım yani istanbul a gidiyoruz..üniversite den arkadaşlar var onlara gitcez canım.

haaaa benim arkadslarimda var istanbulda eskisehirde üniversiteyi okumuslardi simdi evliler her hafta sonu baska sehirden arkadaslari geliyor. esinle okuldami tanistiniz???

Kaynatmış yine bizim topicin gülleri :KK66:
Napıosunuz sizi gidiler siiiiiiiiiziiiiiiiiii :KK60:

öğkkkkk :KK52:
Sıkıldım artık ben işten falan
kendimi ot gibi yada programlanmış robot gibi hissediyorum..
çalışmak istemiyorum :KK59:

aynen canım v.d. deki memur çok iyi de bizim şef çok kılçık her gittiğimde bi bok çıkartıyor karşıma ağustosun dosyasıyla ilgili gene bişiler istiyor.sene olmuş 2011 şimdi istiyor..çıldırtıyolar..bebişim gelsin bırakcam işi hep midem bulanıyo numarası yapcam:))

aynen canım v.d. Deki memur çok iyi de bizim şef çok kılçık her gittiğimde bi bok çıkartıyor karşıma ağustosun dosyasıyla ilgili gene bişiler istiyor.sene olmuş 2011 şimdi istiyor..çıldırtıyolar..bebişim gelsin bırakcam işi hep midem bulanıyo numarası yapcam:))

bende onu bekliyorum ama gelmiyo işte...
Ve gitgide umudum tükeniyo :KK59:

Neyse ben toplanayım artık...
Vakit tamam.
Görüşürüz canım,kendine dikkat et...
Aynur gelirse slm söle benden :KK58:

X