İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

Belkide bu ay tuttu canımcım:))ağrı ondan yoktur inşallah...

sanmiyorum yaaa.... normalinde kac aylardir bu dönemlerimde siddetli agrim olurdu 2 saat sonra gecerdi, bende haaa yumurta catladi döllendi diyordum. belkide ignelerden olabilir, cünkü hamile olan insanin bile kasik agrilari oluyor.

sanmiyorum yaaa.... Normalinde kac aylardir bu dönemlerimde siddetli agrim olurdu 2 saat sonra gecerdi, bende haaa yumurta catladi döllendi diyordum. Belkide ignelerden olabilir, cünkü hamile olan insanin bile kasik agrilari oluyor.

valla akıl sır ermiyor canım benimde geçen ay kasıkta batmalarım olmuştu
meğer yumurtalar çatlıyomuş.ama bu ay çok belirgin bişey hissetmedim,
kafana takma
rahat ol azcık...

Kızlarr bu falcının dediği tutcak mı ne?şimdi büyük bi şirketten görüşmeye çağırdılar genee.gene şoktayım aynur kızcak bana:18:

kızlarr bu falcının dediği tutcak mı ne?şimdi büyük bi şirketten görüşmeye çağırdılar genee.gene şoktayım aynur kızcak bana:18:

haaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK9: e o zaman bebek de.....:)))))
Sen iş değişikliği istiyomuydun ki???
Aynur duyma sen kulağını gözünü kapa :KK1:

Son düzenleme:

Ama bu falcı iş olursa bebek ertelencek 2012 de doğalkendiliğinden kalcan dedi...belim çok ağrıyoo canlar yaww..karnımdaa ağrıyooo..

hamile kalırsam zate burda hayatta büyütmem karnımda stres yumağı olur çocum..patron gb psikopata bağlar onun küfürlerinden bağırmalarından...

arkadaslar benimde bu ay ilk oldu klomen kullandım ardından catlatıcı iğne artık su aralar adetimi beklemekteyim. benim sizler gibi ilk olmasına rağmen ne agrım var ne sizim adet ağrımda yok. bakalım beklemekdeyim

arkadaslar benimde bu ay ilk oldu klomen kullandım ardından catlatıcı iğne artık su aralar adetimi beklemekteyim. benim sizler gibi ilk olmasına rağmen ne agrım var ne sizim adet ağrımda yok. bakalım beklemekdeyim

Allahım gönlüne göre versin hepimizin kolayca olsun bebekleri inşallah...

bende geçen ay klomen ardından ovitrelle...benim olmadı,umarım senin olur ...

X