İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

bursada perizat hanım
ankarada sultan hanım
istanbulda handan hanım

bilginiz olsun..bu uzmanlara içiniz rahat gidebilirsiniz..

bayanlar gercekten de hiç sorun kalmıyor muu??bende epilasyon yaptırmak istyorum ancak kimisi lazer ile olan sakıncalı falan diyor??

bayanlar gercekten de hiç sorun kalmıyor muu??bende epilasyon yaptırmak istyorum ancak kimisi lazer ile olan sakıncalı falan diyor??
canım lazer sakıncalı değil tabiki.yalnız kıl tipine göre,seçmen gereken yöntem değişiyor. tüy ve ,ince ve sarıysa bölgen, o zaman iğneli epilasyon.....kıl,sert ve siyahsa mutlaka lazer yöntemi denemelisin..

birde, eğer sorun yüzündeki tüylers, lazer tavsiye etmem tetikliyor. vücutta sorun yok. tek tük kalıyor onlar içinde iğneliye devammm:KK9:

6 seans IPL bitti k.altı ve bacakta, tamamen biten alanlar çoğunlukta fakat tek tük sarı tüyler ve incelen grimsi kıllar kaldı.... k.altı ince gri kıllar, bildiğin kedi tüyü...
üst bacakda zaten sarı tüylerim duruyo ezelden beri, onlara lazer olmamıştı...
tüy içindeyim :)))
iğneli düşünüyorum, umarım çözüm olur
dakka hesabı ücret olduğunu ilk defa duyuyorum, senin kaç saat sürdü ne kadara mal olmuştu peki?
ve genelde kaç seans gitmek gerekir? tek seansta çözüm olsa süper oldurdu :KK70:
kesin çözümü var mı tüylere incelere gerçekten???

ipl konusunda burda ve başka yerlerde çok okudum sadece modern ağda yöntemiymiş geri çıkıyormuş öyle yazıyordu hep
bende ince ve sarı tüy dolu sinirimi bozuyolar
benim çok saat sürdü ve çok pahalı tek bacağımı yaptırdım daha
tek seans olmuyo maalesef tabi ki yoksa takmazdım o kadar
kesin çözüm çünkü annem yaptırmış ve şu anda tertemiz ondan biliyorum

iğneli epilasyon konusunda bildiğiniz memnun kaldığınız bi yer varsa yardımcı olun lütfen arkadaşlar

merhaba
ben göstepe de bir yere gidiyorum çok memnunum ama tabi biraz pahalı dk 1,75 tl ama herkese tavsşye ederim işlerini çok iyi yapıyorlar cınbızla çekerken hiç hissetmiyorum tüylerin çekildiğini yüz bölgesi için gidiyorum isteyen olursa telefon bilgisini veririm

Benim bIyIk bolgesi icin igneliye gidenlere bir sorum olacakti ben ayda 2 kere olmak uzere toplamda 6 seans gittim ancak bu zamana kadar sadece az da olsa inceldi diyebilirim sürecin bu kadar uzun sürmesi bu bölgeye özgü bir durummu yoksa baska bir sorunmu var sizlerde durum nasil?

merhaba
ben göstepe de bir yere gidiyorum çok memnunum ama tabi biraz pahalı dk 1,75 tl ama herkese tavsşye ederim işlerini çok iyi yapıyorlar cınbızla çekerken hiç hissetmiyorum tüylerin çekildiğini yüz bölgesi için gidiyorum isteyen olursa telefon bilgisini veririm
1.75 miii:KK19:
göztepede handan hanıma gidiyoruz .bir çoğumuzun bitti bile .
ve dakikası 1 tl. sadece .eğer uzun işimiz varsa ,toplamdan bile indirim yapıyor. iz yok...çekerken acı yok...ve kazıklanmak yok..teşekkürler:KK9::KK16:

Benim bIyIk bolgesi icin igneliye gidenlere bir sorum olacakti ben ayda 2 kere olmak uzere toplamda 6 seans gittim ancak bu zamana kadar sadece az da olsa inceldi diyebilirim sürecin bu kadar uzun sürmesi bu bölgeye özgü bir durummu yoksa baska bir sorunmu var sizlerde durum nasil?
bıyığım 3. seansta bitti. en kolay bıyık bitiyormuş. neden o kadar uzun sürdüki? çokmu kalındı sakal gibi?

çenemde önceleri çok az ve belli bölgede olan tüylerim lazer yaptırdığım için 12.seaans sonunda resmen boynuma kadar sakal oldu şimdi iple alırken dayanılmaz acı çekiyorum moralim çok bozuluyo iğneliden de sonuç alamazsam ya çok tedirginim istanbulda avrupa yakasında oturuyorum lütfen bana güvenilir bir yer bulurmusunuz lütfen

çenemde önceleri çok az ve belli bölgede olan tüylerim lazer yaptırdığım için 12.seaans sonunda resmen boynuma kadar sakal oldu şimdi iple alırken dayanılmaz acı çekiyorum moralim çok bozuluyo iğneliden de sonuç alamazsam ya çok tedirginim istanbulda avrupa yakasında oturuyorum lütfen bana güvenilir bir yer bulurmusunuz lütfen

nişantaşında bir yere gidiyorum geçen sene de çene bölgesi için gitmiştim şu an hiç çıkmıyor ama ortalamaya göre biraz pahalı dakikası 2.5 lira istersen özel mesajla atarım ayrıntıları

Kızlar bende merkez araştırıyorum bu aralar. İki tanesiyle telefonda konuştum az önce. Biri dk.sı 75 kr dedi. Diğeri telefonda fiyat veremeyeceklerini yüzyüze görüşmenin iyi olacağını söyledi. Bu ilginç geldi bana... Sizce nasıl seçebilirim en iyi merkezi, neye dikkat etmem gerekir :44:

X